czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

Serdecznie zapraszamy na debatę poświęconą współczesnemu podejściu do patriotyzmu. Jest to nasza odpowiedź na przedwyborczą gorączkę, w trakcie której pełno jest odwołań do tego pojęcia. To wyświechtane na przedwyborczych plakatach i bilbordach słowo wydaje się wołać o zrozumienie. Czy dla każdego patriotyzm oznacza to samo? Czy dla współczesnego, zabieganego w codziennych sprawach społeczeństwa istnieje jeszcze coś takiego jak przywiązanie do Ojczyzny? Jak dziś możemy okazywać te przywiązanie i miłość do Ojczyzny? Czy patriotyzm jest naszym wspólnym interesem i dziedzictwem? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą przedstawiciele organizacji pozarządowych o profilu patriotycznym. W debacie wezmą udział Marcin Chludziński, pochodzący z Łomży prezes Fundacji Republikańskiej, Marcin Bagiński, również pochodzący z Łomży były prezes Stowarzyszenia Koliber, oraz Adam Andruszkiewicz, pochodzący z Grajewa, wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej. Potraktujmy to jako solidne, merytoryczne przygotowanie do obchodów Święta Niepodległości 11 listopada.
Spotkanie odbędzie się w niedzielę 02.11.2014r o godzinie 18:00 wCentrum Katolickim przy ul. Zawadzkiej 55 w Łomży.



---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

o to jest bardzo poważny temat.
Myślę, ze mocno za poważny.
Może wypadałoby zacząć od dyskusji np. o wyższości szkoły otwockiej nad falenicką albo odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

Jak rozumieć patriotyzm? Na pewno nie tak jak wy... czyli palenie tęczy, demolowanie miasta albo rzucanie w policjantów kamieniami czy petardami.
Rok temu jeden Sędzia wytłumaczył któremuś pajacowi od was co to jest patriotyzm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

Wy to kto ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

\"mietek12345\" proszę o udowodnienie lub sprostowanie i przeproszenie Klubu za te oszczerstwa. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki w zaistniałej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

Patriotyzm to napewno nie głosowanie w wyborach na tego który najwięcej o tym mówi...
Każdy z kandydatów powie wszystko, aby go tylko wybrał lud ;)
Dzisiejszy patriotyzm jest taki jak państwo w którym żyjemy.
A żyjemy w takim państwie jakie je rządzący nim ukształtowali...
Jeżeli państwo (rząd) chce od nas kasy (podatków) od wszystkiego(!) to jakie możemy mieć do niego podejście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

DFX ,myślisz czasem co piszesz? Jeśli nie to idź pokaż mojego posta komuś kto chociaż odrobinę zna się na prawie i wtedy zobaczysz jakie kroki możesz sobie podjąć... ;-) Wolność słowa to największy skarb demokracji, która jak na razie jeszcze w Polsce jest.
A jeśli chodzi o udowodnienie tego co napisałem to wystukaj sobie w google chociażby przebieg Marszu Niepodległości z zeszłego roku... i nie strasz mnie chłopie tutaj na forum \"krokami\" tylko zakładaj w Sądzie sprawę z powództwa cywilnego i tam będziemy sobie nawzajem wyjaśniać swoje \"kroki\". Jak na razie to jestem poczytalny, wiem co piszę i zapewniam Cię, że moje wypowiedzi przestępstwem nie są. Pa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

Cyt. \"W przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki w zaistniałej sytuacji.\"
powiało grozą...;)

To wy o patriotyzmie chcecie w sądzie rozmawiać?
Zapraszasz na debatę, a w kolejnym poście straszysz ludzi \"krokami\"...
Co to za debata jak komuś kto ma inne zdanie chcesz zamykać usta strasząc sądami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata: Jak współcześnie rozumieć patriotyzm?

Wolność słowa to podstawa dyskusji. Dyskutować możemy i jesteśmy otwarci na dyskusję, jednak jeżeli jesteśmy pomawiani o czyny, od których jesteśmy dalecy, a tym bardziej o czyny karalne, nie możemy się zgodzić na taki poziom \"dyskusji\". Czekam na dowody tych czynów zabronionych, które są przedstawione wyżej. Przedstawiciele ŁKMP jak i organizacji, które brały udział w debacie są dalekie od tego typu \"dokonań\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org