poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mgtargon cóż za wyszukana reklama

Chyba zupełnie nie mają klientów, skoro próbują różnych sposobów żeby się zareklamować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mgtargon cóż za wyszukana reklama

ja np nie słyszałem o tym zakładzie. przynajmniej nie oszczędzają na reklamie jak to robią inni i zakładają debilne tematy na forum. ja np się do nich wybiorę bo mają kompa pod MB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mgtargon cóż za wyszukana reklama

hee tak myślałem że będą zaraz negatywne opinie ... a reklama jest dzwignią handlu , nie ma w tym nic złęgo, kto u nich nie był niech się nie odzywa . Po prostu nie wyobrażam sobie żebym mógł robić samochód w innym zakładzie , pod każdym względem mnie zaskakiwali , oczywiście pozytywnie trzeba ich również pochwalić za umiejętności obchodzenia się z automatami . Pozdrawiam kulturalnych i fachowych mechaników )

I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mgtargon cóż za wyszukana reklama

Ja tez się do nich wybiorę jak wrócę z wakacji bo mam problem z elektroniko i nikt z Łomży i okolic mi nie umie pomóc więc liczę na nich i to bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mgtargon cóż za wyszukana reklama

jak najbardziej mogę polecić Mgtargon, warsztat robi wrażenie kupa sprzętu a nie młotek i przecinak
Z moim mercedesem nikt w Łomży nie potrafił sobie poradzić, co warsztat co inna opinia, nawet wielki Bosch Service Gosk, tylko chłopaki z Niewodowa nie podali się i znaleźli problem.
polecam jak ktoś skorzysta na pewno się nie zawiedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org