poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Forum4lomza juz dawno na psy zeszlo, brawo stajemy sie slawni jako zaglebie wsteczniactwa i cienmogrodu, rozni prowokatorzy i cwaniacy z calej polski i nie tylko, umieszczaja tu swoje tematy, czy to tylko komercyjno/reklamowe wciskajac ruchome/niebieskie linki do niby rewelacyjnych zachwalanych produktow/producentow/itp.itd, wszelkiej masci naciagacze proponuja niby prace, wyciagajac baze danych, cwaniacy i hohsztaplerzy prosza o niby pomoc / ostatnio jakis gostek ze slaska prosil o sfinansowanie mu, nierobowi wakacji/ a lokalne typki /np byl tu taki onicku :-) pomuzmi/nabijaja ludzi w butelke , paranioja- tu pisza tylko debile.? Prym wioda tematy o zgubionych psach,telefonach, gdzie wesele,sala,zespol,manikirzystka czy fryzier-zenada - a jeszcze podczepiaja sie pod nasz niby regionalny portal spolecznosciowy wszelkiej masci polityczni manipulanci , traktujac te forum jako trybune do wylewania pomyj na rzad i legalnie wybrane przez spoleczenstwo demokratyczne wladze, /patrz byl straznik z bialego a pisal u nas i nawolywal do faszyzmu czy dupek podiudzal do nienawisci rasowych/etnicznych/religijnycha pozniej jak zaba blota sie wypieral, probujac uniknac odpowiedzialnosci, zwalal wine na swojego starego ojca-zenada- w lomzy jest tylu inteligentnych i wartosciowych ludzi, dlaczego mamy tylok slynac z glupoty ---_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

zdebilenie narodu to zjawisko raczej powszechne,
a media raczej nic nie zrobią żeby z tym walczyć, bo debilom łatwiej sprzedać wszelkie pierdoły i bzdury.

Popatrz na onet.pl, kiedyś to był ciekawy portal, z wartościowymi informacjami,
teraz niczym nie różni się od pudelka i innych głupot,
teraz głównymi informacjami na onecie są info o tym która gwiazda ma większe cycki, z kim się bzyka perfekcyjna idiotka domu itp. itd

Jakoś dziennikarstwa (o ile jeszcze możemy tak nazywać to co z niego zostało) sięgnęła dna. To co wymagać od zwykłych ludzi?
Kiedyś od jednego z nich usłyszałem że piszą o tym co ludzie chcą oglądać i czytać. Tylko że od zawsze były portale czy gazety które pisały o bzdurach i takie które pisały o poważnych rzeczach. Tych drugich jest już coraz mniej, o ile nie jest to "gatunek" zagrożony.

Więc w sumie, kolego głowa do góry, idiotyzm to nie zjawisko terytorialne, tylko nas ono razi bo tutaj jest najbardziej widoczne ;o)

Zamysł 4lomza aby nie ingerować w treści postów jest w sumie ciekawym doświadczeniem socjologicznym, w portalu tym ja w lustrze odbija się poziom nas samych, pozwolić pisać ludziom co chcą i od razu wychodzi z tego szambo.
A że większość idiotów nadal uważa że są w necie bezpieczni to piszą co im "ślina na palce niesie".

Zresztą mam wrażenie że to zjawisko zdebilenia to ogólnoświatowy trend, z prostej przyczyny - idiotami łatwiej się rządzi, łatwiej manipuluje. A więc w interesie rządów nie jest wcale podnoszenie poziomu wykształcenia, inteligencji.
Ludzi powoli sprowadza się do poziomu bezmyślnego bydła które ma tylko kupować. Wystarczy im dać możliwość, albo tylko złudzenie że stać ich na to wszystko i będzie się kręcić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Wafel, sam bym tego ladniej nie ujal, brawo, tylko dlaczego jak cos o lomzy, to zawsze w podtekscie afery/glupoty lub ciemnogrodu, rozumiem ze sensacjai glupota sie najlepiej sprzedaje, ale dlaczego my zawsze musimy byc z tym utorzsamiani,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Autor: zxcv4 (na relaxie w lomzy jest tylu inteligentnych i wartosciowych ludzi, dlaczego mamy tylko slynac z glupoty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

To jakie są Twoim zdaniem te "ważne tematy na które mamy dyskutować na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

lata zaklada tematy sam se odpisuje jakis zryty ten czlowiek jeszcze zeby pisal a to spamy wali i nazwy zmienia w zdaniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Jak przeczytałem temat od razu pomyślałem o lomzyku. A ten od wakacji naprawdę przegiął...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

ten lomzyk to kawal drania reszte dziada co za typ co on tu wypisywal to zal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Jankes to bezrobotny dupek na zasilku w uk , nidzi mu sie to i glupoty wypisuje, ale ty nie'dotyczy to dziwie sie ze tylko o ilisci punktow jakie musisz miec aby sie dostac do gimnazjum czy ppdsich kupach mozesz dyskutowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

nono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Jankes i lomzyk to ten sam ch.uj pod zmienionym nickiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

**** to masz na drugie chlopie zapomiales jak ojciec cie chrzcil co ty nie pamietasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Ja to wiem, dlatego mu przytakuję jak pisze o tym, że jest debilem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

*wiem, że Jankes to lomzyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

mietek uspokuj sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.


Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Lomzyk, debilem byles, debilem jestes i takim juz pozostaniesz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Autor: zxcv4 a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.
Tych drugich jest już coraz mniej, o ile nie jest to "gatunek" zagrożony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

Autor: zxcv4 (---.lomza.vectranet.pl) Data: 14-05-14 15:39

Jankes i lomzyk to ten sam ch.uj pod zmienionym nickiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

zxcv4 to bezrobotny dupek na zasilku w lomzy , nidzi mu sie to i glupoty wypisuje, debilem byles, debilem jestes i takim juz pozostaniesz,zxcv4i mietek,wafel to ten sam **** pod zmienionym nickiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

???
Nie widziałem na tym forum innego nicka Wafel, a ja raczej nie mam rozdwojenia jaźni ;o)

słuchaj "jo", lata mi czy innych wyzywasz ale mógłbyś się odpierd** ode mnie? Nie przypominam sobie żebym zaczynał z tobą jakąś pyskówkę, więc odpuść sobie te teorie spiskowe i szanuj się trochę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a moze wystarczy nam juz tu lokalnych debili.....?.

szukamy dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org