poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wywalić w gromy...

...wszelkie posty o piłce nożnej, albo zrobić osobny dział, tak by te posty o piłce forum nie zaśmiecały !!.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

pilka nozna jest sportem narodowym ... wiec chociaz nie idzie nam najlepiej to sadze ze twoj post nie ma sensu ... tak jak i zreszta wiekszosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

szkoda, że tak wcześnie piszesz o tym ???


waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Beznadzieja temat jak i autor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Nie przesadzajmy, panowie, zaraz z tą krytyką - zapewne ten wątek to wynik frustracji autora po wczorajszym 'pokazowym' występie naszych orłów. I, too, share his pain ...:(.
Mnie, w przeciwieństwie, b. fajnie czyta sie większość jego postów, postów, ktore to zwykle ... krótkie, zwięzłe i do rzeczy, with an emphasis on (podkreślając): 'zwiezłe' ... :D.

Pozdrawiam, wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Dzięki Wychu za słowa poparcia :).
autochton a kimże Ty jesteś by oceniać ludzi ?!, nie znasz mnie nawet. Mógłbym to samo powiedzieć o Tobie. Tyle że nie zrobię tego z prostego powodu - nie znam Cię. A skoro temat piłki (sportu budzącego agresję) jest tak popularny na forum więc dlaczego pomysł stworzenia osobnego działu nazywasz beznadzieją ?. Czy tej popularnej grze nie należy się wg Ciebie ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Bzdura i jeszcze raz bzdura! Gotując zupę możesz decydować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

A ja bym wywalił piłkę nożną nie tylko z Forum, ale całkiem zlikwidował - to tylko chamstwo i brutalność kiboli, miliony zmarnowanych złotych, przekręty finansowe w klubach, handel ludźmi i ciągła robota dla policji i sądów. A jakie z tego korzyści? Żadne - bo to nie "sport narodowy" tylko pseudosport dla głupich i niewyżytych mięśniaków. Wiem, że od tych ostatnich posypią się na mnie gromy, ale mnie to nie rusza (chyba, ze ktoś przytoczy przekonywające argumenty w obronie tej "narodowej głupoty").

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

autochton, tyle że Twoja zupa jest zawsze za słona, o ie jesteś w stanie to pojąć...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Zbychu , jeżeli Ci tak ciężko pojąć sedno piłki nożnej , widzisz w niej samo zło, oglądaj dyscypliny tzw. estetyczne , mnie one nie przeszkadzają. Niestety Mundial jest świętem piłkarskim wielu miliardów ludzi na całym świecie i tak będzie czy Ty tak chcesz czy nie i czy się Tobie to podoba czy nie. W związku z tym posty w tym temacie na forum ogólnym też będą. Zło w kościele , zło w piłce , zło wszędzie , tak widzisz świat. Wszędzie można uknuć aferę spiskową. Ale chyba nie o to chodzi. Ponadto to nie jest forum tylko dla tych co nie cierpią futbolu. Chcesz to załóż sobie forum sam i np. będziesz dyskutował o grze w szachy lub wyborach miss dzieci w Stanach Zjednoczonych. Ja nie jestem temu przeciwny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Malachit , jak jeszcze raz mężowi mecz wyłączysz , to po łapkach dostaniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

Autochton: Ja nie widzę zła wszędzie, ale rzeczywiście o ciemnej stronie życia tu piszę, bo piszemy o polityce więc co tu dobrego?. A to "wiele miliardów" to cała ludzkość tyle ma więc chyba przesadziłeś cokolwiek, a większość nie zawsze ma rację (większośc popierała Hitlera)... no ale dość tego , bo rzeczywiście nie lubię piłki nożnej i nie chcę Cię denerwować.. bo Cię lubię:-) Pozdrawiam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywalić w gromy...

No dobra OT, już nie będę :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org