niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

W ZWIAZKU Z DYSKUSJA NA FORUM W SPRAWIE TAXI MAM DLA WAS NOWINE MAM KOLEGE KTORY JEZDZI TAKSOWKA I MOWIL MI ZE NAJPRAWDOPODOBNIEJ OD CZWARTKU 10.11.2005 RUSZA W LOMZY FILIA OGOLNOPOLSKIEJ KORPORACJI TAXI MPT 9191 . JEST TO FIRMA PROFESJONALNA ISTNIEJACA NA RYNKU OD 25 LAT W WARSZAWIE ORAZ W WIEKSZYCH MIASTACH POLSKI . TO CHYBA DOBRZE ZE RUSZA COS TAKIEGO W JAKIMS SENSIE JEST TO INWESTYCJA W NASZE MIASTO I TAK OCZERNIANE PRZEZ WAS SRODOWISKO TAKSOWKARZY . PODOBNO LUDZIE Z TEJ KORPORACJI SA OGRANICZENI ZASADAMI I REGULAMINEM CO SPOWODUJE ZE MOZE NIE BEDZIE HAMSTWA I OSZUSTWA BO PRZECIEZ CO PROFESJONALNA FIRMA TO NIE JAKIS BUBEL. A WIEC MYSLE ZE W LOMZY WSZYSTKO IDZIE KU DOBREMU. JA TAM SIE PRZESIADAM BO MYSLE ZE CZY BEDAC W LOMZY CZY WARSZAWIE CZY OLSZTYNIE TO ZAWSZE BEDE POZYTYWNIE OBSLUZONY A POZA TYM W KAZDYM MIESCIE TA KORPORACJA MA TEN SAM NUMER 9191 . JEZDZE STUDIUJAC W WARSZAWIE TA FIRMA I JEST OK .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

ciekawe jak bedzie sie to mialo do cen, ale fajnie ze bedzie :)

kaznierz: proponuje pisać małymi literami albo stylem Wielbładzim Gdyż Same DUŻE litery są kiepsko czytelne, dzięki.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

wylacz CAPS LOCK wtedy przeczytam o co w ogole chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

W zwiazku z dyskusja na forum w sprawie taxi mam dla was nowine mam kolege ktory jezdzi taksowka i mowil mi ze najprawdopodobniej od czwartku 10.11.2005 rusza w lomzy filia ogolnopolskiej korporacji taxi mpt 9191 . jest to firma profesjonalna istniejaca na rynku od 25 lat w warszawie oraz w wiekszych miastach polski . to chyba dobrze ze rusza cos takiego w jakims sensie jest to inwestycja w nasze miasto i tak oczerniane przez was srodowisko taksowkarzy . podobno ludzie z tej korporacji sa ograniczeni zasadami i regulaminem co spowoduje ze moze nie bedzie hamstwa i oszustwa bo przeciez co profesjonalna firma to nie jakis bubel. a wiec mysle ze w lomzy wszystko idzie ku dobremu. ja tam sie przesiadam bo mysle ze czy bedac w lomzy czy warszawie czy olsztynie to zawsze bede pozytywnie obsluzony a poza tym w kazdym miescie ta korporacja ma ten sam numer 9191 . jezdze studiujac w warszawie ta firma i jest ok .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

To Ciekawe jak ceny sie zmienia :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Nowa firma, ludzie Ci sami..... :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Na pewno dobrze się dzieje, że w Łomży powstaje coś nowego i morze coś dobrego.
Wiem, że jest to ogólnopolskie zrzeszenie Taksówkarzy działające w największych miastach polski. Mam nadzieje że wniesie w środowisko taksówkarzy trochę Kultury Ogłady Uczciwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

My mamy Łomżyńskie MPT 9624, jeżdżę z nimi od chwili założenia firmy i nie mam im nic do zarzucenia, są to ludzie mili i kulturalni. Myślę, że wielu z Was podzieli moje zdanie.
Kaznierz, gdyby u nas panoszyło się chamstwo i oszustwo między taksówkarzami, to przy obecnej konkurencji nie jedna korporacja splajtowałaby.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Ja zawsze jeżdże z kulturalnymi. Nie wiem skąd wy tych chamów bierzecie...
W MPT jeżdżę od lat. A czy to będzie łomżyńskie czy ogólnopolskie MPT to nie ważne. Nie liczy się nazwa firmy, tylko kierowcy. A ja mam "swoich", których cenię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Taakkk...
Już Wam się od razu światowa kultura nagle zrobi...
annamira - zgadzam się z Tobą w pełni.

A innym mogę nawet powiedzieć kto tworzy to przedsiębiorstwo...
Odpady z radia Bis...tak to ogólnie można nazwać...
I nie liczcie na to, że będzie taniej bo reszta i tak już jezdzi na granicy opłacalności...nie chcielibyście sie bujac z jednego konca Łomży na drugi za 8 zł.

Milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

dokladnie, tak jak napisala to osoba wyzej, fundamentem tej korporacji sa wielcy buntownicy ktorzy jak do tej pory jezdzili juz chyba we wszystkich lomzynskich korporacjach, lecz w zadnej z nich nie mogli znalesc swojego miejsca lub odwrotnie, miejsca dla nich nie bylo, bo wydaje im sie ze sa pempkami swiata i to oni beda dyktowac zasady, czytaj obsugiwac klienta tak jak to sie im podoba a wiec.............. wnioski wyciagnijcie sami...:), jak dla mnie to popelina!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

ale jeszcze 3 lata temu taksówki wygladaly tak: poproszę na sadową (z pod ronda kolo poczty), spieszylem sie to musialem. a gosc zaczyna klnąć - to nie możesz isć piechotą *****? autobusy są.... ale jakoś mnie zawiózł. a teraz jest dużo lepiej, dzień dobry i jeszcze się uśmiechną :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Ja bym wolal zeby taksowkarze sobie smaochody pozmianiali na jakies lepsze, wkurzamnie jak musze jechac jakims polonezem albo beczka.
powinni wycofac wszytskie stare taksowki a wszystkie powinny miec nie mniej niz 5 lat zeby jakis komfort byl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

tak kolego, ale trzeba tez pomyslec o innych!! czesto ludzie ida na taksowke bo to dla nich jedyna moliwosc na zarobienie pieniedzy by utrzymac rodzine i nie stac ich na kupno nowego samochodu, tak samo bnylo jak weszly kasy fiskalne, sporo osob zrezygnowalo bo nie bylo ich stac zeby wyjac te 2 czy 3 tysiace, a co mowic o aucie za 30 000???
no ale nie o tym temat tylko o nowej korporacji wiec nie robmy OT!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

ooo wielka mi ogolnopolska firma tworzy ja 6 taksowkarzy ktorych nigdzie niechcieli przyjac, to banda oszustow i cwaniaczkow i to sie nazywa firma "MPT" o zasiegu ogolnokrajowym znajduje sie na nowogrodzkiej a ich antena jest na szczycie stodoly hihi

sofer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Jeżeli chodzi o kierowców nowego MPT ja im się nie dziwie że odeszli z BISA bo kto o zdrowych zmysłach płaciłby za darmo 450 zł miesięcznie, i to jeszcze za poniżanie wysłuchiwanie obelg o tak chamskiego właściciela. Gdzie ten człowiek powinien dbać i traktować o tych ludzi którzy łożą dla niego na utrzymanie swojej rodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Zauważyłem, że wielu forumowiczów doskonale orientuje się w korporacjach taksówkowych, ruchach kadrowych i stosunkach wewnątrz tych firm.
Zastanawiające, bo mi na przykład to wszystko jest obce, chociaż mieszkam w Łomży, mam znajomych taksówkarzy i korzystam z ich usług.
Poza tym zaś uważam, że cały ten wątek (szczególnie ten pierwszy wpis wersalikami) administrator strony powinien ocenić pod kontem własnego wpisu: "Posty, których jedynym celem jest /.../ reklama - będą kasowane".
I tytuł i forma na to wskazują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

"maniek07" oni nie odeszli polowa z nich jak nie wszycy zostali zwolnieni, nieplacisz ~400 zl za darmo, ta firma daje Ci zlecenia przez radio a wszytko kosztuje np. infolinia za ktora placi korporacja a nie klient, za fale radiowe a nawet postoje, wiec nieplaci sie za darmo, jak ktos niemial z tym do czynienia niezdaje sobie z tego sprawy

sofer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Sofer – Widzę że się dobrze orientujesz i podejrzewam że jesteś z kwadratowej 32 ale za wasze chamstwo i nie uczciwość Odejdą wszyscy kierowcy z BISA i Przejdą do Nowego MPT 9191

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

a czemu twierdzisz ze odejda do nowego MPT??? jest wiele innych korporacji do ktorych mogli by przejsc a jakos tego nie robia, a z tego co sie orientuje to macie jakos malo chetnych???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Mają na tyle mało chętnych, że korzystając z częstostliwości radiowych korporacji, z których zostali usunięci - nawołują do wciągnięcia się w ich szeregi.

Żenujące!
Wczoraj jadąc taksówka słyszałam coś takiego !!!
Cóż za desperacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

buhahahahaa, i to sie wlasnie nazywa zasieg ogolnokrajowy, jestemy wszedzie!!! nawet tam gdzie nas nie chca!!! buhahhaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Nie wiem jak wy,ale mi sie nie bardzo podoba to,że jakaś nowa firma powstaje i podszywa sie pod inną.MPT ta stara istnieje już kilka lat-i nagle powstaje nowa firma i jak się nazywa? -mpt-\specjalnie piszę z małej litery\.zy to aby w porządku?Czy to są zasady zdrowej konkurencji? To pokazuje uczciwość nowego mpt.Panowie jeżeli tak samo będzie wyglądała wasza praca to życzę powodzenia. Czytając wasze posty dziwię się wypowiedziom niektórych "jakie to MPT jest cudowne".Ja osobiście mało jeżdżę taksówkami,ale czasem mi się zdarza.Moją ulubioną firmą jest **********.Jestem zadowolony z ich usług i nigdy mi się nie zdarzyło nic nieprzyjemnego.Zawsze kierowcy byli mili i chętni do pomocy.Kilka razy natomiast zdarzyło mi się korzystać z usług MPT i zawsze w samochodzie śmierdziało papierochami co ja jako niepalący dosyć ciężko znosiłem.A co było jak kiedyś zwróciłem PANU uwagę.Drugim powodem ,że unikam MPT jest to ,że zawsze próbowano mnie uświadamiać,jakie to MPT jest najleprze.a jakie to inne firmy są najgorsze.W MPT to jeżdżą najlepsi kierowcy,a gdzie indziej to są najgorsi.Poza tym wolę dać zarobić tym,którzy mają ciężej.Z moich obserwacji wynika,że w MPT jeżdżą starzy taryfiarze i prawie każdy ma jakieś inne żródła dochodu-emeryturka,albo rentka,dużo jest tam byłych policjantów albo wojskowych.Są też tacy którzy pracują w innych miejscach .Kilku z nich to "ROLNICY" którzy nie opłacają ZUS-u tylko są na KRUS-ie.Gdzie to się ma do zapłaty prawie 800 zł.opłat ZUS.Tak więc wolę dać te parę groszy dla tego,kto bardziej potrzebuje. I jeszcze jedno.Nie tak dawno pisano na forum jak to dobrze taksówkarzom,ile to oni zarabiają.Pisaliście,że każdy zmienia samochód przynajmiej raz na rok.Byli,scie tym zgorszeni.Teraz natomiast biadolicie,że jeżdżą starymi trupami.Więc jak to jest?Jak wam dogodzić? Pozdrowienia-PASAŻER.

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

A ceny te same ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

witam
przyłącze sie do tej rozmowy... a więc przede wszystkim uważam że bardzo dobrze że powstaje jeszcze jedna korporacja i to nie z tego względu że być może spadną ceny, bo wydaje mi się że przy tych obowiązujących obniżka byłaby poprostu samobójstwem dla taksówkarzy. Przyznacie że naprawdę ceny są niskie. Cieszy mnie to bo jednak konkurencja na rynku jest rzeczą jak najbardziej potrzebną. Jeżeli chodzi o nazwę (MPT) to o ile wiem jest to nazwa zatrzeżona więc jak do tej pory to właśnie isteniejąca od dawna korporacja używała tego znaku bezprawnie. Nie jestem stałym klientem żadnej z dotychczasowych firm, bo żadna nie urzekła mnie niczym szczególnym. Mam nadzieję, że nowa firma wniesie trochę "świeżego powietrza" w te zgnuśniałe towarzystwo, mimo że jak to wyraził się ktoś z przedmówców są to byli taksówkarze innych korporacji. Widocznie nie działo się tam najlepiej a w takich wypadkach zawsze szuka się nowej pracy i mnie akurat to nie dziwi że próbują stworzyć coś nowego. Spróbuję się z nimi przejechać. Aha i wydaje mi się że nie ma co od razu wydawać takich bardzo negatywnych opinii kiedy się jeszcze nigdy nie wsiadło do nowej taksówki MPT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

a zcemu twierdzisz ze nie bylo tam najlepiej??? oni z tamtad nie odeszli, oni zostali z tych firm powyrzucani!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Jesteś bardzo zorientowany w sytuacji jak widzę, nie wiem tylko na czym opierasz swoją wiedzę - piszę do użytkownika o nicku "ja". Piszesz o buntownikach, którzy uważają siebie za pempki świata itd. a może poprostu jesteś z którejś z pozostałych korporacji i stąd twoja zawiść. Staram się jak najbardziej obiektywnie spojrzeć na całą sytuację i poprostu uważam, że to bardzo dobrzeże powstaję nowa korporacja. Nie rozumiem twojej postawy bo zawsze to lepiej jak jest konkurencja na rynku niż jej brak. No ale jeżeli jest się jednym z taksówkarzy którejś z tych starszych korporacji to już tak bardzo nie zależy na konkurencji, nieprawda? Niestety, ale takimi bardzo negatywnymi i wrogimi postami na temat nowego MPT (9191) tylko i wyłącznie dajesz podstawy by uważać że jesteś niedorosłym do zasad zdrowej konkurencji taksiarzem z Bisów czy jakich tam innych. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

JA to glownie do ciebie kieruje tego posta ale takze do innych urzytkownikow JESTEM KIEROWCA NOWEGO MPT i nikt nas nie powywalal z radio taxi bis odbylo to sie na tej zasadzie ze mielismy zebranie w sprawie nowego radia MPT (opieram sie teraz na faktach ) i kazdy z nas wpisal sie na liste i wplacil skladke na nowe radio podczas trwania tego zebrania prezes radia taxi bis wyslal swojego brata na "zwiady" i pospisywal numery boczne kierowcow ktorzy tam sie znajdowali po czym pozwalnial kierowcow wiec nie wiem jak mozna nazwac kogos wyzuconym . Czy my zyjemy w wolnym kraju czy na kwadratowej moze panuja inne zasady ???? To tak jak bys szukal nowej pracy podczas zajmowania stanowiska w innej firmie czy twoj szef by cie zwolnil za to ??????? To jest normalnym zjawiskiem byc moze nie w BIS-ie . Poza tym chcialbym wyjasnic kwestie nazwy to nie jest zadne podszywanie sie poprostu zebrala sie grupa osob ktore chcialy by robic cos dobrze i wstapilismy do KRAJOWEGO ZWIĄZKU MIEJSKICH PRZEDSIĘBIORSTW TAKSÓWKOWYCH MPT i my za to placimy ze uzywamy ich logo a kazdy z nas uwazal ze lepiej byc rozpoznawanym niz nazwac sie np radio taxi LUX . Przeciez nasze lomzynskie MPT moglo to dawno zrobic . A teraz kwestja innych korporacji Dlaczego powstalo MPT poniewaz jak wam wiadomo a moze i nie sa 2 teraz juz 3 :) zrzeszenia kierowcow a pozostale 2 radia czyli KONTAKTY I BIS-Y sa prywatne w zrzeszeniach oplata wynosi maxymalnie do 150 zl miesiecznie a w prywatnym radiu 400 wiec to jest znaczaca roznica . Poza tym w PLUS-ie jest ograniczenie do 40 taksowek jak i w MPT 9624 nie ma tam przyjec kierowcow poniewaz i tak pracy jest malo. Wiec chyba nalezalo cos zrobic zeby pracowac w normalnych warunkach i chyba nikt tego nie oceni zle. A TAK WOGOLE TO CZY KOGOS TO OBCHODZI CO SIE DZIEJE POMIEDZY KORPORACJAMI WIEC CHYBA CZAS ZAKONCZYC TEN TEMAT . Bo jak narazie czytamy tu wypowiedzi przewaznie rodziny wlasciciela BIS-ow i ludzi z innych korporacji A ZAPAMINAMY ZE TO TAK NAPRAWDE NASI PASAZEROWIE DECYDUJA SIE NA TO KOGO WYBRAC . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Widzę nareszcie poważnego uczestnika duskusji. Czy można sie wtakim razie dowiedzieć paru PRAWDZIWYCH rzeczy na temat nowej korporacji. Mnie np. interesuje czy oprócz numeru 9191 jest jeszcze drugi numer tzw. bezpłatny. Przyznacie że rzecz ważna. Ja przynajmniej zawsze dzwonię na bezpłatny :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

A dla mnie nic się nie zmieniło. Dalej będę jeździć korporacją, którą jeździłem do tej pory. Nie wiem, po co ta cała dyskusja i awantura. Dziwię się. Jeżeli wybuduję nową piekarnię, nie oznacza to jeszcze, że zabiorę klientów dotychczas otwartym. Pozdrawiam swoją korporację XX-XX i życzę szczęścia także nowo-powstałej. Klienci dobrze wiedzą, z kim jeździć. Dadzą się nabrać tylko raz !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

hehe ale jaja edek ty tez tu sie wypowiadasz czy tyko kosiniak z łukaszkiem no nie moge jak dzieci westa sie lepiej za robote a nie tu o odpadach piszecie bo to wy jestescie odpady tyko ze wsi co mysleli ze furore na miescie zrobio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Do łukaszaaaaa moze naswietle ci to w ten sposob Wyobraz sobie ze korporacja taxi to sa twoje stodia :)))))) Na ile uczelni skladales podanie ???????? Tylko do jednej bo bales sie ze jak zlozysz do jednej to cie do drugiej juz nie przyjma ???????? No widzisz !!!!!!!! TYLKO SZKODA ZE CIEBIE DO ZADNEJ NIE CHCIELI :DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Dla mnie jest to po prostu reklama tak jak to stwierdził któryś z moich przedmówców. Cos tu jest podejrzane. Nie znam się dobrze, ale osoba zakładająca post ma internet z tej samej sieci co wypowiadający się kierowca tej korporacji... może to przypadek jeśli tak to przepraszam ale na pewno da się jakoś to sprawdzić czy to przypadkiem nie z jednego komputera pisane... No i oczywiscie wydarzenie związane z powstaniem nowej korporacji zauważył nowy uczestnik tego forum (niezły temat na początek)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Madaj, sofer ic wiele innych osób też ma taki sam internet i co to jest jedna osoba i ma 10 nicków :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Ptysiu, dziecko drogie. Internet jest tylko jeden na całym świecie i wszyscy, jak tu się spotykamy, mamy właśnie ten jeden. Czym innym jest dostęp do sieci- tu już się różnimy. Ja na przykład jestem w sieci osiedlowej i stąd taki adres. Natomiast podejrzewanie, że sam tę całą sieć tworzę i finansuję jest z jednej strony pochlebstwem, z drugiej jednakowoż- absurdem.
Mam nadzieję, że jesteś w stanie część tej wypowiedzi zrozumieć?
Jeśli nie, może ktos inny potrafi Ci to wyłozyć łatwiej?
Dokładnie rzecz ujmując chodzi mi o to (bez urazy kogokolwiek) że niechciałbym, by przypisywano mi wypowiedzi, jak to ładnie ujął Ptyś osób takich jak: "...sofer ic wiele innych osób".
Wystarczą mi moje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

madaj no i w tym jest problem !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

kilka osób to widze poziomem intelektualnym zaniza poziom rozmowy tak ze spada on na same dno, panowie czy panie Spiero i Free proszę o nie wyciąganie zbyt pochopnych decyzji co do innych osób, ja jak nie jestem pewnien to nie pisze nic i proponuje zrobic to samo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

czesc z tego co ja wiem to ogolnopolskie MPT to niejest stowarzyszeniem ogolnopolskim tylko to jest prywatne radio ktore zalozyl jakis byly policjant dziala to tak samo jak w naszych bisach czy kontaktach tylko ze rozkrecili sie oni na cala polskie czyli i prezes zarabia tam lepiej nie tak jak nasi lomzynscy a co do nowego MPT to zalozyli to radio same przekrety wywaleni z innych korporacji ale takiego chamskiego numeru to nawet Plona by nie zrobil nazwal by radio jakos inaczej a nie MPT w ten sposob wala oni tylko w papiery staremu MPT 9624 ja uwazam ze podpinanie sie pod taka sama nazwe to chamstwo i licza oni na gotowa robote bo ludzie sie myla i wsiadaja do nich ale czas pokaze jacy oni sa mili i wspaniali POZDRAWIAM NOWE MPT!!!!!!!!!!!!!!

..::OGRODNIK::.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

tylko nowe samochody , mersedesy hehe
kierwowca jest nie wazny
wazne jest to jakim jedzie sie samochodem
wkoncu nasza wygoda jest najwazniejsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

no tak wazne sa samoczody kierowca cham w srodku smrod ale wazne sa samochody jeden to nawet walkiem malowany kto w temacie to wie o co chodzi on mu sie niedlugo rozleci drugi dobry to ten od nexi tam to strach wsiadac ale niema co pisac bo tego wszedzie nie brakuje nawet tych mercedesow a wybor nalezy do klijenta do czego chce to wsiada nawet do poloneza takze niema sie co chwalic tymi merolami

..::OGRODNIK::.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Śmieszne to wszystko. No bo co z tego, że to ogólnopolskie, że nowe, etc. Kierowcy i ich przyzwyczajenia ciągle te same - łomżyńskie. Jak zmienisz nazwę firmy to nie podnisiesz w ten sposób jakości usług. Czas i klienci sami wydadzą atest nowemu MPT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

ale poco te wszystkie rozkminy komus tu gul skacze czas pokaze czy antena na stodole czy kierowca chamski czy wyzucony zostal z bisa ja naprzyklad jezdze tylko z bisem bo to solidna firma jak sie dobrze pogada to jeden kierowca moze zawiesc nawet do usa np. na grimpoint wiec goroco polecam a i w bisie so mercedesy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

to jeszcze ras ja i przepraszam za pomylke jest 2 takich co do usa zawiesc mogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

free i ptysiu91 wypraszam sobie takie wypowiedzi, jak widac niereprezentujecie swoja osoba jakiego kolwiek intelektu i do html itp. tez wam daleko

sofer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

buahahhahaaa, panowie nawet nie wiecie co piszecie, jak czytam te wasze wypociny i zerkam na błędy to spadam z krzesła!!!! :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

przestań, bo nogi sobie połamiesz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGOLNOPOLSKIE MPT W LOMZY !!!

Nie dzieciom neostrady

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org