sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Wczoraj koło północy grałem z kumplem w kosza i by git było bo się zbieraliśmy kumplowi piłka za siatkę wpadła i poszedł wyjściem z tyłu wziąć przy wyjściu zgarniał go facet za nim szedł drugi już chciałem lecieć w dziób dać bo myślałem ,że jakieś menele zaczepili go jednak po chwili zobaczyłem pod kurtka jednego z nich blaszkę (odznakę) a drugi pałkę wyjął. Okazało się ,że tajniacy z tyłu boiska zajechali...

Ten z pałką zaczął nawijać jakieś śmieszne teksty...
Z tym ,że jeden chciał nas pouczyć i dać spokój ,ale drugi był uwzięty (ten z pałką) i z tekstem wyskoczył ,że to wykroczenie itp. widać taki sku******

Więc jeden notował drugi gapił się na nas i wymachiwał pałką przed zębami (dosłownie) potem przez Sb-radio sprawdzili dane...
Tłumaczenie typu ,że już dawno nie gramy i się zbieraliśmy tylko kumpel po piłkę szedł nic nie dała nic prośba o pouczenie też nic , tłumaczenia skąd wziąć żeby to mandat zapłacić też nic ten jeden z sb radio widać ,że chciał dać se na spokój ,ale ten drugi twardo tylko pierniczył jakieś teksty żeby się nie wymądrzać , nie pyskować jakieś tam grypsy o poch*** itp.
Tylko co chwile wyjmował i machał pałką.

Dostaliśmy 500 zł mandatu (po 250 zł na łebka) chociaż ja już dawno nie grałem tylko siedziałem na ławce nawet nie widzieli , żebyśmy grali !!! Jak nas nie stać to ten wredny powiedział no to areszt będzie lub odrobicie społecznie ,jak nie pasi to do sądu grockiego... Już wolałem nic się nie odzywać bo pełnoletni jesteśmy i jeszcze by temu z pałką (jakiś chory psychicznie bo dziwnie się zachowywał :D) odwaliło żeby nas na 24h wziąć !!!

Co wy na to ? Moim zdaniem pouczenie to max co powinno być - zauważyłem ,że POLICJA w łomży pewnie się czuje i na dużo se pozwala ,ale to przegięcie tym bardziej ,że ta sytuacja wg. mnie to pomyłka służb porządkowych w łomży…
Widocznie kabla może mam jakiegoś na placu i chyba się domyślam ,że to może być pies bo w którymś bloku mieszka jeden bo sami to chyba po tajniaku by się nie fatygowali !
Ja pierwszy raz w tym roku grałem w kosza i chyba ostatni :D



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

idz do Grockiego, mozliwe ze nie zaplacisz nic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

No ale o północy w kosz grać ? za pierwzym razaem powinno być pouczenie a nie 250 zeta mandatu :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

I znowu temat o policjantach:)ciekawe czy to byla prewencja czy kryminalni???????ale z tego co wiem to kryminalni chyba interwencji nie zalatwiaja wiec musiala to byc prewencja.jak wygladali na przyszlosc zeby wiedziec ......HOTVIG moze pamietasz ich, przedstawili sie tobie chociaz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Co ty tylko droge zaszedłi o dokumenty zapytał i jechał z jakimiś żałosnymi tekstami. Zgarnął kumpla kiedy do piłki szedł i do siadki go.

.. a rozpoznac bym nie rozpoznał po tajniaku byli jeden chudy w jesienej kurtce ciemne włosy a drugi blusa dresowa ok 40-stki włosy na jeża i policyjna pałka czarna :D



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ehhh Lomza to miasto policyjne :/ wszedzie pelno jest policji kamer i innego guwna. Nieda sie pomalu zyc w nim, najbardziej wku** mnie fakt ze jak zatrzyma ciebie policja to zwraca sie do ciebie jak do kriminalisty (jak bys 10 zabil i myslal o 11 ) . Policja jest bez kultury a najgorsze jest to, ze my im za to placimy ehh.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

elo HOTVIG pamiętaj HWDP

w tej sytuacji nie poddawaj sie bo ci g*wno mogą zrobić

pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Taka jesr prawda, ze policja kazdego mlodego czlowieka i uwaza za potencjalnego przestepce i bardzo rzadko sie zdarza zeby zachowywali sie kulturalnie itd, wiecej jest wyzwisk i straszenia. Jedynie do ludzi troche starszych zachowuja jakis szacunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

od kogo wymagasz kultury to sąjajozw*** do policji idąludzie których w cywilu zabiła by bieda

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

ale ocb? że niby nie można grać w kosza o północy yyy???

ile razy się grało do takich pór na sk8parku i nic nigdy nie było :/

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ehh, bez komentarza, jestem bezsilny, jedyne co moge zrobić to napisac posta, aby topic utrzymał sie. Moze ktos to przeczyta i wyciagnie wnioski?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

nigdy bym nie zaplacil tego mandatu! wolalbym sprawe i mysle ze by umorzyli albo przynajmniej zmniejszyli kwote do zaplaty!....skur..!!! pan "wladza" za duzo ma wladzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Dobrze by było gdybyś tak tego nie zostawił, bo się przyzwyczają i zaczną się czepiać za spacerowanie albo siedzenie na ławce.Może spróbuj pogadać z ich przełożonym i wyjaśnij sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Moze wg. nich lepiej stać pod sklepem i chlac pivo lub rozpierdala* szyby w samochodach. Qrwica mnie bieze co za poj** kraj. Kocham kosza i ten sport.QRWA mac, Qrwa mac. Płacę podatki, ciezko pracuję, studiuje ale sram na ten kraj bo wiem, że nie jest on już mój. Wstyd mi za tych mundurków, nie czuję się Polakiem, niech będą tego świadomi bo Qrwa nadejdzie dzień kiedy nie będzie miał kto zarabiac na ich emerytury bo wszyscy młodzi inteligentni ludzie stąd wyjadą w pizdu.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ehh Hotvig trzeba było plombe temu z pałką sprzedać to by go przymroczyło i by nic nie pamiętał :-} (EE a może to był tomka ojciec>?)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

E ziom jak masz pare w łapie to to wykorzystuj!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

dziwne że jeszcze mieczkoś się nie wypowiedział:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

jednym slowem HWDP


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

1. Idź do sądu grodzkiego.
2. Złóż pisemną skargę na tych policjantów.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Zrób tak jak MrS napisał . Potem ja bym wsadził im te mandaty w dupe
CHWDP ZAWSZE I WSZĘDZIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

hehehhe oni sa smieszni !!!!!! :) olej ich i złóż na nich skarge


> CHWDP ZAWSZE I WSZĘDZIE




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Sorry Tyku nie wypowiedzialem sie bo nie było mnie na forum ale juz jestem i mam kilka pytań.
1.Co ty chłopie robiles o północy na boisku ?? Wydaje mi sie że to nie przypadek że policjanci sie zjawili.Mysle ze wasza obecność nie pasowała któremuś z mieszkanców...
2.dlaczego przyjąles mandat ??Skoro uważasz że dostałes go niesłusznie...
3.Cytat:"ale drugi był uwzięty (ten z pałką) i z tekstem wyskoczył ,że to wykroczenie " -i miał rację,to rzeczywiście wykroczenie i należy sie mandat...
4.Co ty chłopie uczepiłes sie tej pałki?? Dostałeś nią czy co?? Może poproś mame zeby Ci kupiła taką pod choinkę!! Czy na miejscu tego policjanta podszedłbys o północy do nieznanych kolesi bez żadnego uzbrojenia?? (bo ja chyba nie...)
Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

"3.Cytat:"ale drugi był uwzięty (ten z pałką) i z tekstem wyskoczył ,że to wykroczenie " -i miał rację,to rzeczywiście wykroczenie i należy sie mandat..."

Od kiedy przesiadywanie sobie nocą gdziekowiek jest wykroczeniem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Też zapytam: są jakieś przepisy zakazujące gry w nocy?
Przeczytałem ten temat i myślałem, że sie ludzie umawiają na nocne granie w kosza i spodobał mi sie ten pomysł.
Niestety, przyjmując mandat uznajesz swoją winę, ale przeczytaj dokładnie co jeszcze jest tam zapisane. Jeśli sytuacja przebiegła tak jak opisałeś, to ze policjanci zachowali się jak świnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Chyba Was wszystkich pogięlo, jedyny Ptysiu 91 coś zaskoczył. Nie wiem
gdzie grałeś w tego kosza, lecz o 12 w nocy to echo niesie jak diabli. Noc
była dosyć ciepła, okna uchylone, a tu jakichs dwóch wali piłą o asfalt, nawet zagłuszają TV. Ktoś zatelefonował na 997, chociaż niekoniecznie, może tajniacy przejeżdżali, usłyszeli i zareagowali. Dalej zależy od okoliczności, jak jestes zbyt mądry i stawiasz się wlepią solidny mandat,
udajesz skruszonego, "smutno mi i przykro", mały mandat lub tylko opieprzą. Idioci namawiający do plombowania są silni w pysku i w kupie,
i anonimowo.Po zlokalizowaniu wymiękają. Plomba glinie równa sie kryminałowi. Czy warto ryzykować, w dodatku moim zdaniem gliny miały
rację. Na boku pozostawiam kwestię wysokości mandatu, bo 500 PLN
to kupa kasy i ładowanie takiego mandatu dwóm chłopakom to gruba przesada. Ponadto nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa i niezgodne z prawem jest ukaranie dwóch osób jednym mandatem. Sądzę
jednak, że mandat nałożyli na jedno nazwisko, a kazali dwóm złożyć się na zapłatę. Też jest to niezgodne z prawem, bo... jak wyżej. Styl i zachowanie
policjantów to też odrębna sprawa, lecz pamiętajcie, że wszystko zależy od dwóch stron incydentu, przebiegu itd. Sprawa prosta, szybko następują oceny i reakcje obu stron. Osobiście nie radzę używania siły fizycznej, bo
szkoda życia na niepotrzebne odsiadki. Ucieczka uda się lub nie, a jak któremu odbije i użyje broni gdy dostanie w dziób. HWDP to możesz sobie pisać na płocie, murze lub w kiblu, nie radzę na policyjnej gębie. Dziwi mnie tylko, że wszystkie posty są tak radykalne, namawiające do agresji. Po co?
Skoro już, to lepiej napisać odwołanie, skargę itp., tylko o co. Że
ok.24-tej grając w koszykówkę na boisku między blokami zakłociłem ciszę
nocną, a przybyli polocjanci ukarali mnie mandatem? Powodzenia, lecz nie widze szans powodzenia takiej skargi. Pozostaje tylko wysokość mandatu
i zachowanie policjantów.
Ps. Dziwię sie Marcelusowi 2000, że jeszcze siedzi w tej Polsce, kraju na który sra nie czując się Polakiem. Takich tekstów się nie pisze, bo bardzo źle świadczy to o autorze, bardzo żle. Napisałeś, że wkrótce wszyscy inteligentni, młodzi ludzie wyjadą z tego kraju. Czy Ty też wyjedziesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

"Za kasę marną brata bić jesteś już gotowy
Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Ch*j idzie na łatwiznę bo zarobić nie potrafi
Przekonasz się dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz "





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

W tym roku miałem dwa spotkania z Łomżyńskimi panami policjantami. Żadne z nich nie było miłe i wszystkie kończyły się tak samo: mandat za cichy chód po ulicy :/. Przyjołem obydwa - nie mam czasu włóczyć się po sądach. Za drugim razem to chcieli mnie na komende zawieźc bo odmawiałem przyjęcia mandatu. Dwie opisywane sytuacje zdażyły się w Łomży. Dużo podrużuje po innych miastach. Spotykam policjantów po nocach. Zatrzymają się, sprawdzą dane pogadają i puszczą. Tylko w Łomzy dostaje mandaty. Trzeba coś z tym zrobić. Może jakaś skarga, tylko do kogo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

HOTVIG Poje....bany jestes zeby o tej godzinie w kosza grac;)Dobrze zrobili panowie funkcjonariusze.PS NIech Zyje ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

"Wczoraj koło północy grałem z kumplem w kosza i by git było bo się zbieraliśmy kumplowi piłka za siatkę wpadła..." - nie przesiadywanie tylko gra w kosza o północy a powodowany grą hałas mieszkańcom niewątpliwie przeszkadza, zwłaszcza jeśli ktoś ma małe dzieci...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ciiiii...ch sza,jest nocka...:-P



..lecz pamietaj naprawde nie dzieje sie nic i nie stanie sie nic az do konca....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

"Ciiiii...ch sza,jest nocka...:-P" demon jeżeli sprawy będą rozwijały się tak jak to się dzieje teraz to niestety niedługo tak będzie, że za pisanie na forum ok 24 bedziemy dostawać mandaty :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

HWDP.

mieczkoś997: do budy!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

PS:

HOTVIG: gdzie znajduje się boisko, na którym graliście?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

He ludzie wam to nigdy nic nie pasuje...Nie widzę w działaniach tych policjantów nic nazdwyczajnego,zwykła interwencja prewencyjna.Jakby nie ukarali tego gościa mandatem to pewnie wypisywalibyście że nasza Policja jest bezużyteczna i nic nie robi :) Ktoś napisał że ta sytuacja nie jest wykroczeniem-Otóż jest!! Gdyż po godz.22.00 obowiązuje cisza nocna.Zamiast ciągle krytykować Policję zastanówcie sie nad sobą i nad tym żeby robić tak aby takie sytuacje poprostu nie miały miejsca....
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Mamy tradycje ***** policje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

dobra spoko niech sie zajmuja wlepianiem mandatów za gre wkosza... bo złodziei i morderców to oni nigdy nie potrafia złapać heheh

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

"Otóż jest!! Gdyż po godz.22.00 obowiązuje cisza nocna"

Taa, to podaj mi konkretny AKTUALNY przepis gdzie to jest ujętę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Po co piszecie te hwdp non stop??
polowa tacy madrzy a nic by nie zrobili w takiej sytuacji!
Pały to pały i taka ich robota zeby uszczesliwiac stare baby zeby mogly sobie w spokoju radia maryja sluchac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Trzeba bylo byc milym i grzecznym to bys nid nie dostal, a nie sie do nich splules, wielki hwdpowcu. i po co w ogole zakladasz ten temat ? chwalisz sie ? zbieraj hajs na mandat :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Łomżaaaa: połowa tych starych bab to Wasze matki i babki. Druga połowa to bracia i siostry, które maja małe dzieci i chcą mieć w nocy spokój i ciszę. Tylko nieliczni gówniarze to tacy, którzy nie chodzą do szkoły, nie pracują i szukaja rozrywki w postaci nocnych gierek w kosza. A może mają bajecznie bogatych rodziców ?? To może powinni sobie pobudować salę gimnastyczną i spoko !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Pakero: jak się kocha koszykówkę to można napie...alać i całą noc...

a psy nic pożytecznego nie robią... jak mi ukradli rower to po prostu po jakimś czasie przyszedł papierek, że sprawę umorzono... to samo z samochodem wujka...

za to za przejechanie na POMARANCZOWYM swietle wlepili mi 500 zł mandatu, mimo, że nie zarabiam...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

co poradzisz jak juz rozkrecili na czesci ten samochod i pewnie poszly w cala polske....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Myśle, że za takie "wykroczenie" pały powinny dać najwyżej pouczenie. Co innego gdyby się to powtarzało co noc, ale tak nie było!

ps. działo sie to na boisku na małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Popieram mieczkosia997 po godz.22 odbijac pilka, ludzie wam sie w bankach poprzewracalo...a jeszcze sie dziwi ze policja mu mandat wlepila,teraz sie mazgasz jak przyjeles ten mandat bylo nie przyjmowac do sadu bys poszedl i wtedy moze bys wiekszy dostal raczej napewno :)brawo policjanci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Dzięki za komentarze typu jak jesteś bogaty i nie chodzisz do szkoły to se boisko wybuduj... bezsens !!!

1. Nie jestem bogaty !!!
2. Chodze do szkoły
3. To był piątek
4. Nie napierdalam co noc piłką , pierwszy raz w tym roku wyszedłem pograć !!!
5. Już paraktycznie nie graliśmi tylko więcej gadaliśmy
6. Nie prułem sie nie wyskoczyłem z nikim z łapami , nie pilem alkocholu itp.
7. Prośiliśmy o pouczenie bo nas nie stać ,jeden chciał dac pouczenie ,ale ten z pałką kozaczka chciał pokazać co on może (pisze ten z pałką nie dlatego ,że podkreślam ,że koleś mi przed zębami nią machał ,ale innaczej go nie określe bo się nie przedstawił !!!)
8. Ktoś tam pisał ,że 500 zł na dwóch to bezprawie (nie jeden madat tylko dwa po 250 zł) kazdy z osobna
9. Nie byłem notowany !!!
10. Mandatu nie przyjełem jak przyjdzie to się odwołam do sądu grockiego !!!

byłem tam z gularzem ps. patrze ziom ,że przylukałeś topic !

Co każdy młody w bluzie z kapturem to przestępca ??
To co policja moze robić co chce , ja nawet po ulicy chodzić nie moge bo bluzy lubie ?? :D !!!



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

No tak ale kto to o północy w kosza gra ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

KiLeR i reszta: mam pytanie: co to znaczy owe "HWDP"??? Bo ja tam wiem, że pisze się CHWDP!!! Jak już jesteście tacy "HWDPowcy" to przynajmniej bądźcie nimi z prawdziwego zdarzenia (chociażby znajcie zasadę poprawnej pisowni!!!). To tyle od siebie.
A co do całej sprawy to neutralna jestem, choć walenie piłką o 12 w nocy drażni ludzi. I wiem coś o tym, bo sama przez 8 lat trenowałam koszykówkę. Ale uważam, że wszystko z rozsądkiem, i pora grania również...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

10. Mandatu nie przyjełem jak przyjdzie to się odwołam do sądu grockiego !!!

PRZYJDZIE TO WEZWANIE DO SĄDU I NIE BĘDZIESZ SIĘ MIAŁ DO CZEGO ODWOŁYWAĆ. JESZCZE Z POLICJĄ PRZED SĄDEM W TAK BACHYCH SPRAWACH NIKT NIE WYGRAŁ WIĘC ŻYCZĘ POWODZENIA.

A Z DRUGIEJ STRONY TO LEKKIE PRZEGIECIE ZARAZ KARAĆ MANDATEM W KWOCIE 2 X 250ZŁ. OSOBY NIE PRACUJĄCE.

ALE I PRZEGIĘCIE Z WASZEJ STRONY ŻE PRZED 24 NAPIERDALA...... W KOSZA . POSTAW SIĘ W SYTUACJI RODZIN KTÓRE PRÓBUJĄ POŁOŻYĆ SPAĆ MAŁE DZIECKO???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

wredna i pyskata: nie udawaj takiej madrej, obie pisownie sa dozwolone- ch*j i h*j. widzisz, chcialas im dojechac, a tak spalilas;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

zapraszam do sprawdzenia owej pisowni:) przykładowo na wikipedii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

wredna i pyskata: zamknij się w tej Twojej wikipedii i nie próbuj być taka do przodu, bo ktoś Cię może od tyłu dojechać :)...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

jakie pojeby Hał Hał ;.

Yo Mada Faka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Większośc ludzi wypowiadających sie na ten temat nie ma wogóle zielonego pojecia o tym co pisze.Moje zdanie jest takie:Koleś zrobiłes zle to zostałes ukarany a jeżeli uważasz ze nie słusznie to było nie przyjmować mandatu i sprawe rozwiązałbys w sądzie.Przyjmując mandat uznałes sie za winnego wiec proszę Cie nie pie**dol mi teraz tu jaka tu Policja jest a jaka powinna być tylko kołuj kase i zapłać mandat...
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

wredna i pyskata
jak jestes nie kumata w tych klimatach to zamilcz ok ;-))
pozdro!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, żeby przynajmniej błedów nie robili, jeżeli takimi hasłami posługują się na co dzień:)
A do przodu podążam, w tempie odpowiednim dla siebie i wcale nie staram się "być taka do przodu". A jeśli już ktoś mnie "od tyłu dojedzie" to będzie tylko i wyłącznie mój problem, nie uważasz? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

ja bym odpiął się od interu na jakieś 4 miechy, to akurat będzie jakieś 250 zeta. Innego wyjścia nie ma. Od razu trzeba było kombinować na miejscu ....... może głośno zapłakać, krzyknąć w przerażeniu, że starsza z domu wygoni, albo w rękę przynajmniej próbować pocałować. Teraz za późno. Chyba, że pan Prezydent ułaskawi. Z podaniem o ułaskawienie to trzeba naginać do tego Grockiego chyba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

mieczkoś997: no dobra zrobił źle, ale 500 zł mandatu????? to chyba gruba przesada... powinni dostać góra 100 zł i myślę, że więcej by nie grali o 24...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

ja tam wogle mandatu bym nie przyjał sprawa zakonczyla by sie w sadzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Wredna i Pyskata zwracasz uwagę na błędy innych popatrz na twoje czepiasz się do innych o jedna literkę to zobacz ja pokaże twój post też z jednym błędem


Autor: wredna i pyskata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08-05-06 14:53

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, żeby przynajmniej błĘdów nie robili, jeżeli takimi hasłami posługują się na co dzień:)
A do przodu podążam, w tempie odpowiednim dla siebie i wcale nie staram się "być taka do przodu". A jeśli już ktoś mnie "od tyłu dojedzie" to będzie tylko i wyłącznie mój problem, nie uważasz? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Wredna i Pyskata zwracasz uwagę na błędy innych popatrz na twoje czepiasz się do innych o jedna literkę to zobacz ja pokaże twój post też z jednym błędem


Autor: wredna i pyskata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08-05-06 14:53

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, żeby przynajmniej błĘdów nie robili, jeżeli takimi hasłami posługują się na co dzień:)
A do przodu podążam, w tempie odpowiednim dla siebie i wcale nie staram się "być taka do przodu". A jeśli już ktoś mnie "od tyłu dojedzie" to będzie tylko i wyłącznie mój problem, nie uważasz? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

PTYSIU TY DOWNIE CHODZI CI O TEN BRAK KLAWISZA ALT. JESTEŚ ŚMIESZNYM DZIECKIEM KTÓRY POWINIEN ZAMKNĄĆ KIBEL(ZAMKNĄĆ MORDE) JAK STARSI ROZMAWIAJĄ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

SaneOne 500zł ale na dwóch czyli po 250zł.A mówisz że do dużo?? Hmm wiesz z drugiej strony patrząc mogli dostać 1000 :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

człowieku, ale dać dwóm nastolatkom po 250 zł mandatu za to, że nieświadomie zakłócali ciszę nocną???? może od razu w kajdanki, spałować i Iława albo Sztum, co?

jeżeli Ty jesteś policjantem i też byś tak postąpił to się zastanów nad sobą trochę...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

DO wszystkich debili piszacych bez zastanowienia "chwdp" czy analfabetow pisacych "hwdp":
Jak mozecie oczerniac ludzi ktorzy ratuja wam dupe? Gdyby nie ci zacni panowie (i panie) ktos taki jak ja, wzburzony faktem, ze ktos nie daj mi spac o polnocy walac pilka w boisko po prostu zajebalby takiego szkodnika pala, golymi rekami czy strzalem w glowe.

Zastanowcie sie co by sie dzialo gdyby nie policja.

A swoja droga sam tez nie jestem zawsze zadowolonyhm z ich reakcji, ale nie stalem sie przez to debilem i nie generalizuje jak rozwrzeszczane gowniarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Nic dodać nic ując :) Doskonały post na zamknięcie tego tematu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

też mi odkrywczy post... wiadomo, że Policja jest ogólnie potrzebna, ale powinna być bardziej pomocna dla obywatela, a nie - tu cytuję policjanta, który przed kilkunastoma minutami mnie zatrzymał w celu przeprowadzenia rutynowej kontroli:
"Co Cię tak k*** śmieszy? Zaraz Ci zaje***ie pałą albo się na Wita Stwosza przejedziesz i się k*** krwią obrzygasz..."

czy tak powinni zachowywać się stróże prawa?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Taaa, idac takim tokiem myslenia:

"gdy mamy 10000 ksiezy, 100 z nich to pedofile ->> ch... w d... ksiezom, nienawidze ksiezy!

gdy mamy 10000 lekarzy, 1000 z nich pedofile lub biora lapowki ->> ch... w d... lekarzom, nienawidze lekarzy!

co setny mezczyzna to zboczeniec lub zlodziej ->> ch... w d... mezczyznom, nienawidze mezczyzn!

co setna kobieta to k... ->> ch... w d... kobietom -nienawidze kobiet!

co 30 czlowiek to zlodziej, morderca, gwalciciel czy inny przestepca ->> ch... w d... ludzkosci, ch... w d... zwierzetom, bo 0,5 % jest wsciekle i w ogole skoczyc z mostu i sie zajebac, ale najpierw zajebac wszystkich i wszystko"

Tak, wiekszosc przyjmuje papki intelektualne z TV, papki z radia, papki z gadek osiedlowych nie zastanawiajac sie nad niczym. A potem taki debil zejdzie na zla droge, zrobi cos zle i ma pretensje o wiezienie do policji, a nie do siebie.

A co do przesady w zachowaniu czesci policjantow -coz rozni ludzie sa wsrod nas -czy to w policji, kosciele, medycynnie czy gdziekolwiek indziej. Ale zaraz debile sie znajda ktorzy chca ukrzyzowac cala grupe spoleczna do ktorej taki przypadek sie zaliczal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

"Za kasę marną brata bić jesteś już gotowy
Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Ch*j idzie na łatwiznę bo zarobić nie potrafi
Przekonasz się dopiero gdy bliskiego przez szmaty stracisz "

gorzej zjebanego tekstu nie slyszalem ani nie czytalem

"Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Ch*j idzie na łatwiznę bo zarobić nie potrafi"

-czyli lepiej zostac dilerem, zlodziejem czy morderca niz bronic prawa i zycia zwyklych uczciwych ludzi? Ty to dopiero jestes wykolejony koles...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

SaneOne pisząc "nieświadomie zakłócali" robisz z nich debili, ot co :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

ZAMKNĄĆ TEN TEMAT!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Słyszałem mieczkoś997 ,że chcesz być psem ? Może dla tego wszystkich atakujesz co się wypowiedzą na temat policji ? :P !
Zgadzam się , z Larex ,że nie wszyscy policjanci to szuje i nie nosze koszulki Chwdp na forach też tak nie pisze !!!
Ja do policji nie mam pretensji ,że jest tylko czasem jak działa ! Potrzebna jest krytyka (wszędzie są czarne owce) ,ale też trzeba docenić tą ciężką pracę... Nie ważne konkretnie do kogo mamy pretensję agresywnych policjantów , pijanych lekarzy , nieuczciwych polityków ,ale póki te zawody utrzymujemy to powinniśmy wszystko robić żeby działały nie tylko skutecznie (prewencja = dostanie w dziób) ,ale też uczciwe wobec każdego obywatela nie ważne jak się ubiera czy , jak wygląda każdy powinien mieć takie same prawa czy ktoś chodzi z psem bez kagańca , czy ktoś stłuczkę na drodze spowodował czy ktoś ma wujka na komendzie nie ważne każdy ma prawo być traktowany na równi tylko tyle myślę... (a jak to działa w praktyce to mozna zobaczyć na codzień)… ,a te chwdp to czasem dobija co niedługo chwdl ? CH** W DU** LEKARZOM ??? Nie powinno się przypisywać postępowania tych nieuczciwych , niesumiennych , nieodpowiedzialnych i złych w jakimś stopniu do wszystkich pracujących w tym zawodzie bo krzywdzi się tych co uczciwie pracują !!! Forum jest po to żeby się swoim poglądami z innymi podzielić ja to robie każdy ma prawo do swoich.

... the end



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

HOTVIG napisał(a):

> Słyszałem mieczkoś997 ,że chcesz być psem ? Może dla tego
> wszystkich atakujesz co się wypowiedzą na temat policji ? :P !

Tak,chcę byc ale nie psem tylko policjantem.A nikogo nie atakuje ale skoro napisałes "głupi" post na forum to postanowilem wziasc udzial w dyskusji (przeciez od tego jest forum i chyba po to zamieściles ten post).A niestety zaczynając taki temat musisz sie liczyć z tym że nie kazdy bedzie twojego zdania...
PZdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Kazdy ma swoje zdanie... z tym psem to nie obraźliwie tak się powiedziało :D Mam tylko wrażenie ,że nie lubisz żadnego młodego co ma coś do policji ? I sadzisz ,że wszystkie ich działania są słuszne ?



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Bie o to chodzi że nie lubię.Ja nie lubie wielu rzeczy jak kazdy.Poprostu wkurza mnie jak jakis gówniarz pisze CH.W.D.P a nawet nie wie co to znaczy albo jak ktoś piepszy o czymś o czym wogole zielonego pojęcia nie ma.Nie uważam że Policja jest "boska",idealna itp. Poprostu uwazam ze nalezy szanować ich za ich ciężką prace mimo tego że nieraz kilku "czarnych koni" przekroczy swoje uprawnienia...
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Oj mieczkoś, kiedyś Ci pokaże Twoje zdjecie w bluzie "HWDP". Specjalnie je sobie zachowalem :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

A kurw........................ policja nas chroni pffffffff a kto bedzie chronił nas przed policją (psiarnią)!!

Rafał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Zgadzam się z Mieczkosiem. Policja próbuje pomóc, ale istnieją tacy, którzy wykraczają poza swoje uprawnienia.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ja zawsze uwazalem ze policja byla potrzebna ale do lapania zlodziei, mordercow, pedofilow i innych kurew ! ale na Boga co oni chca od mlodych ludzi?? naoralnie jakbym widzial czasy milicji i godziny policyjnej! Ja wam mowie ze jak sie nie skonczy to przesladowanie mlodych to wkoncu zaczna tego i psy i wszyscy konfidenci zalowac!
Meczkoś997 - zastanow sie jeszcze nad swymi planami !!! :>
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Łomżaaaa nie mam sie nad czym zastanawiac.Decyzje podjelem juz dawno i nie załuje jej ani nie bedę załował.Łomżaaaa napisał(a):

>ale na Boga co
> oni chca od mlodych ludzi?? naoralnie jakbym widzial czasy
> milicji i godziny policyjnej! Ja wam mowie ze jak sie nie
> skonczy to przesladowanie mlodych to wkoncu zaczna tego i psy i
> wszyscy konfidenci zalowac!
Wiesz za młodu ukradniesz radio z samochodu a na starośc napadniesz na bank.Każdy złodziej,zabójca czy gwałciciel był kiedyś młody i gdyby wtedy ktoś sie nimi "zajął" to może w "Wiadomościach" nie słyszelibyśmy
-"Nauczyciel karate zabił 9-latka"
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Mi ukradli radio i po paru miesiacach przyszlo umozenie sprawy. A zlodzieje dalej na wolnosci chodza. teraz jak spotkam zlodzieja to polame gnaty ukropem poleje wyparze.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,3336792.html

artykuł sporo wyjaśnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

dwie i pół paczki mandatu na głowe to niezły finał,moim zdaniem to troche za bogato.


waldek 27



nie płacz kiedy odjade - tramwaj???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Słuchaj Waldek 27 swoje zdanie to mozesz sobie wsadzic w du.... !!! Chcieli to dali taki mandat,pomyślcie sobie że mogli dać wiecej.To bedzie dla gościa nauczka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

no najlepiej z grubej rury zapiepszyć co nie , a co tam nauczka da

tępić frajerstwo

HWDP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

jakis mocherowy beret was podal z zazdrosci ze o lasce chodzi a wy tak chulacie, z tymi mandatami to przegiecie, a do sadu nie macie co isc bo i tak wladza ma zawsze racje. dowalo wam mandat plus koszty rozprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

mieczkoś997: lecz się człowieku... Ty byś pewnie jeszcze wyższy mandat dał, co?
najgorzej to jest w Warszawie... przyjezdzaja te beje ze szkółki policyjnej w Radomiu i kozaczą... co druga pała to lamus z inteligencją poniżej średniej... wyżywają się na młodych ludziach za swoje niepowodzenia życiowe...
w ogóle w Policji czasem się zdarzają ludzie pałający nienawiścią do młodych...
mojemu znajomemu PODRZUCILI heroinę - co prawda nie powinien zasypiać na ławce w parku (za to powinni go ukarać), ale takie coś jak PODRZUCANIE dowodów to jest zwykłe skur...syństwo...

w Łomży jeszcze tego nie widać, ale w Wawie czy Toruniu to już zielono na ulicach - policyjne państwo, policyjna godzina i **** wie co jeszcze wymyślą (chociaż ostatnio słyszałem o wielkich czystkach na Mokotowie, które niedługo mają się odbyć)... nigga please

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

....a ja jestem ciekaw, czy którys z tych zmęczonych grą w kosza staruszków/rodziców chociaż raz poprosił chłopkaów, żeby już skończyli bo jest późno? Podejrzewam, że przed policją nie było ani jednego głosu by dali spokój!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

He he, rozbawil mnie mieczkos - mogli dac wiecej... Przypomnial mi sie kawal o dobroci stalina: kamera filmuje dziecko, ktore podeszlo do Jozka:´´ wujku, daj cukierka´´. Spier...-ryknal stalin, kamera momentalnie przenosi sie na plansze z napisem ´´ A mogl zabic´´

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Wiesz SaneOne jesli byłaby taka potrzeba to dałbym wyższy ;] A jeśli ktos uwaza że dostał za wysoki lub bezpodstawny mandat to przecież jest u nas SĄD!! A najlepiej robić tak aby mandatów nie dostawać... :)
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

a dzisiaj Policja pokazała jak pięknie się potrafią obsrać ze strachu... radiowozy tylko podjeżdżały w okolice warszawskiej starówki i od razu zawracały heheheheheh

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

POLICJA CZEPIA SIE DO WSZYSTKICH NAWET BEZ PRZYCZYNY

ZAPRASZAM NA http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=78215

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

no idz do sadu a jeszcze zaplacisz koszty postepowania sadowego....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

bosiek33 a czemu mnie sie nie czepia ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Mieczkos997 bo ty do nich pucujesz... jestem ciekawy twojej reakcji gdybys dostal taki mandat moge dac sobie glowe uciac ze nie pogratulowalbys im..


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Co za debile znowu zabieraja glos... Qrwa "WOLNOSC LUDZIOM I ZŁODZIEJOM"
1) Masz racje rozdzielajac "ludziom i zlodziejom" -zledzieje to nie ludzie, tylko takie smiecie do zajebania.
2) Przyjdz mi cos ukrasc to skonczysz w kostnicy pedale. Takich jak ty policja ratuje przed takimi jak ja zamykajac was w pierdlu.
3) Ciekawe, do kogo polazlbys z placzem jakby ci corke ruska mafia sprzedala do burdelu?

Ja ci dam wolnosc zlodziejom cwelu zlamany!

ps. "http://kozak8989.fotka.pl/" <-- to ty? ale masz ryj zjebany, widocznie z resztek mozgu "inteligencja" przeswituje przez czaszke :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Powyzszy post mial byc opublikowany w innym poscie, wiec za wczasu usprawiedliwiam pomylke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Święte słowa Larex :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

ta słowa "wolność ludziom i złodziejom" to cytat, ale wyjątkowo głupi cytat...

złodzieje do puszki, mordercy na odstrzał ALE normalnej młodzieży dajcie k.... spokój...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Nie tylko normalnej młodziezy spokoj sie nalezy ale równiez wszystkim ludziom!! :) Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Ja sadze, ze jak na granie w kosza po 22 to te mandaty byly duzo za duze po 250lz. to przesada w takim wypadku tu nie ma zadnego zgrozenia osob trzecich,ze jest to wykroczenie to jest sprawa oczywista ale nie do przesady,policjanci opamietajcie sie nie mozna ocenic takich wykroczen tak surowo.


waldek 27


nie płacz - kiedy odjade tramwaj???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Bardzo dobrze . Aż serce rośnie jak czyta się ,że policja robi to co do niej należy . Drugi raz nie zagrasz o północy w kosza co cieszy wszystkich mieszkańców miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Pabloz4 twój post jest doskonałym morałem aby zamknąć ten temat i zakończyć tą długą,bezsensowną dyskusję...
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOCNE GRANIE W KOSZA !!!

Jeszcze raz chciałem podkreślić że te mandaty były za bardzo surowo oceniane.

waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org