piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Imprezy

Zna ktos grupe GTW ktory gra w knajpie pod koniami? Kto tam gra? Co graja? Zna ktos ich stronke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

GTW??? czy to nie hip hop??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

GTW- To Zespół Grupa Trzymajaca Władzę.
I nie jest to napewno zespół hip-hop. Grają rózną muzyke i są zajebiści więc jeśli ktoś nie wie to niech się nie wypowiada.
A jeśli mi nie wierzycie to sami się przejdźcie i posłuchajcie a nie pożałujecie.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

TO prawda BUŁKA GTW to świetny zespół osobiście znam Tomeczka który tam śpiewa =) on jest także DJ w rzymiance ;]

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

Przechodziełm kilka razy koło "pod koniami" i słyszłaem jak gra ta grupa, i całkiem fajnie bardzo mi sie podobało, lecz nie miałem czasu by zajść i wsłuchac sie lepiej, ale na pierwszy rzut ucha to sympatycznie gra GTW :D

Majkel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

Nie muszę się chyba przedstawiać bo moja ksywka mówi sama za siebie.
Dzięki za miłe słowa. GTW to zespół który powstał 3 lata temu i zajmujemy się głównie rozrywkowym podejściem do muzyki (czyli staramy się aby nasze występy oprócz muzyki zawierały dawkę humoru). Lubimy pastisze i zapraszmy na nasze koncerty;).
A propos w niedziele pod koniami gra zaprzyjaźniony zespół Studio Band na występ którego zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

Zespol jest naprawde rewelacyjny! bardzo profesjonalne podejscie do muzyki. Chlopaki robia naprawde niezle numery dajace enegrie! Polecam kazdemu bo warto sie wybrac na ich koncert i posluchac:)
Pozdrowienia dla Tomka i calego skladu GTW!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy

o której dzisiaj ten koncert ?

Anioł wcale nie musi być z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org