poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
reklama Browaru Łomza

Co myślicie o reklamie piwka z Łomży z "laleczkami" - moim zdaniem nareszczi ktoś pomyślał

REKLAMA W DECHĘ !!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Jest do dupy. Zupełnie nie wiadomo o co w niej chodzi. Wogóle jej się nie zauważa. Pokazała mi ją znajoma wyraźnie wskazując, że to reklama naszego Browaru. Nigdy bym sie tego nie domyślił. Nawet logo trzeba szukać z lornetką w ręku. Totalna porażka !! Panowie z marketingu..... - ruszyć dupy albo zmienić posady (ewentualnie poszukać pomysłów w firmach łomżyńskich) !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Popieram Petera, reklama do niczego, delikatnie mówiąc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

nieudana niestety ale grunt że piwko się bardzo dobrze sprzedaje:D

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Reklama lipna poprzednie były o wiele lepsze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

reklama dobra wlasnie
tylko trzeba wiedziec o co chodzi
zmusza do myslenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

No cóż młodzi
Niewielu z was laleczki kojarzą się bezwzględnie z łomżyńskim piwem. Ale memu pokoleniu - napewno.
Mi ta reklama się podoba. Strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza, że prawa do używania prawdziwych laleczek ktoś im podwędził:(
A młodzi przy okazji dowiedzą się conieco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Nie im podwędził tylko oni podwędzili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

A jednak im ktoś podwędził, składając zastrzeżenie na łomżyńskie laleczki w urzędzie patentowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Moim zdaniem ta reklama nic nie przemawia :( a głównym zadaniem reklamy jest przecież zachęcenie do kupienia, a to raczej zniechęca :P

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Nawet,nawet...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

sie nie znacie i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Ja na początyku nieskapowałem o co chodzi, ale napisa pomyzej uświadomił mi, ze to reklama piwa =P.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

A pamiętacie reklamę Plusa "Kopytko" albo: "za co się obraziłeś, za szpatułkonosa"?
"Laleczki" są ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Ta reklama jest do niczego. Pracownicy dzialu marketingu wyraznie spali na wykladach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Mówicie o tej reklamie "Czym się różnią 'Laleczki' od żony?". Jeśli tak to reklama może być fajna, coś w stylu pierwszych reklam Heyah. Najpierw pytanie, potem odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Jak wiecie gdzie w necie sa te reklamy to napiszcie link...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

TLUMACZE GAMONIOM KTORE NIEROZUMIEJOO

Czym się różnią 'Laleczki' od żony?



Laleczki to chodzi o laleczki z piwa a zona to zawsze zolza

czym sie roznio zatem piwo od zony?
wszystkim...jak otwierasz piwo wiesz ze jestes pierwszy :)



buahhahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

wszystkie panieli ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

do cycqa. Sadze, ze wszyscy "ROZUMIEJO" o co chodzi w tej reklamie, jednakze dyskusja toczy sie o jej wykonaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

Tak jak powiedział perkoz spece od marketingu się nie spisali reklama jest demna i na bank nic nie wniesie. To już kolejna porażka tych speców, jak oglądałem wcześniejszą chyba kura to taka wiocha ze aż szkoda ich. Widocznie podstawy marketingu to dla nich zbyt odległe klimaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

do cycq: Twoja wypowiedź: cyt "Laleczki to chodzi o laleczki z piwa a zona to zawsze zolza"
Radośnie wytłumacz bo ja nie paniał! Skąd młody lub w średnim wieku warszawiak podróżujący z Augustowa do Wawy ma zgadnąć, że chodzi o łomżyńskie piwo ??? Będziesz stał dalej z tranparentem na którym dopiszesz, że tak kiedyś nazywano nasze małe butelki ze złocistym napojem ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

no to sory, ja myslalem ze na te male buteleczki mowi sie "kaczuszki",przynajmniej ja tak slyszalem,nic o zadnych laleczkach nie slyszalem.ale reklama ktora moza interpretowac na kilka sposobow to zla jest?? wazne zeby z towarem sie kojarzyla, czy nie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama Browaru Łomza

tak, ale w jaki sposób może to się kojarzyć komuś z poza Łomży z łomżyńskim piwem?? No odpowiedz uczciwie ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org