czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podcięcie końcówek

Hej, mam pytanie głównie do kobiet :) Gdzie najtaniej mogę w Łomży podciąć końcowki włosów? Bo 20zł za podcięcie włosów na prosto to troszkę za bogato :P Będę wdzięczna za pomoc :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podcięcie końcówek

ja na wiosne odpalam swoją kosiarke ,wtedy się zgłoś xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podcięcie końcówek

Miałam to samo. Rekord fryzjerki to było podcinanie końcówek przez 4 minuty i zapłaciłam 25zł. Ostatnio byłam na Żeromskiego, nie wiem jak ten zakład się nazywa ale to taka jakby przybudówka przy wieżowcu i ściełam tyle ile chciałam, pani trochę wycieniowała mi grzywkę i zapłaciłam tylko 10zł, aż się zdziwiłam że tak mało :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podcięcie końcówek

Ta fryjzerka nazywa sie Justyna,fajna babka.
A jak szkoda 20zl, to sama sobie podetnij,albo daj mamie czy kolezance,bo z jednej strony niby duzo ale z drugiej strony malo komu chcialoby sie za 10zl czas marnowac jak w te miejsce przyjalby kogos na wieksze strzyzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podcięcie końcówek

pauliska993 - dziękuję, skorzystam :)
nieesia - sama nie dam rady podciąć włosów na prosto, są do połowy pleców. Mama nie wchodzi w grę, kolezanki niechętne się podjąć :P mało komu chciało by się zarobić 10 zło w 5 minut? Zwłaszcza że lekka robota.. Niektórzy marzą o takiej stawce na godzinę..

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podcięcie końcówek

Tak czy siak spróbuję na żeromskiego, dziękuję za odpowiedzi :)) Miłego dnia i wszystkiego naj naj w Dniu Kobiet :) I nie tylko :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org