czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytanie

czy ktoś był w sali weselnej w małym płocku k łomży? czy polecacie?

:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

jaka weselna sie zrobiła, w kółko tematy o jednym :) szkoda że twojego faceta to za bardzo nie interesuje i się tu nie pyta :) co z twomi studiami? po co było zachodzić w ciąże :) a po ślubie się zacznie, biedowanie, zaciąganie kredytów, ciągła pomoc od teściów aby jakoś to było.A wszystko to po grubej imprezie weselnej na POKAZ , żeby ciotki plotki których się nie widziało pare lat na oczy, mogły się zabawić i stwierdzić że jedzenie było mdłe, a muzyka do bani :) impreza się skończy, i zacznie się monotonne życie ciężarnej żyjącej od 1szego do 1szego , ale fakt wesele musiało być grube bo co by wieś powiedziała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Clarodaj dziewczynie spokój:)))) ciekawi mnie twa reakcja na widok panów marudy i malego ciągnącego piwo przez słomkę z jednego kufla:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Sala jest piękna, ale właściciel do kitu mieliśmy tam wesele, nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Moja mama miała tam swoje wesele i sobie chwaliła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Zgadza się, moja babka też. Ale przed wojną to były inne czasy.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Claro autorka tematu to Twoja ex? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

to nie tak jak myślisz, nie mam z tą kobietą nic w spólnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

_maly_ Twa Mama brała ślub w "OLEŃCE" Ty naprawdę starym prykiem jesteś więc nie dziwota że z marudą się dogadujecie:))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Andzia,kurp myśli tylko do 12-tej więc dziśiaj już się nie wypowiadaj-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

_maly_ jaki ze mnie kurp jak odwiedzam swe ciotki dewotki które mieszkają z 70 lat w Łomży to mam wrażenie jakbym z Tobą rozmawiał:))))
Ps. żeby nie komuna to nadal byś robił kupę wychodku:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie


A Ty dalej za stodołę latasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

_maly_ ale ja piszę przecież prawdę :))))) Twoje lata świetności minęły w tych czasach nie zerwiesz kobiety w ten sposób długie włosy dzwony i wystający z tylnej kieszeni grzebyk:)))) a zapomniałem o portfelu wypchanym bonami towarowymi z PEWEXU:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Za to Twoje lata świetnosci to stanie od rana pod MOPS-em ,stanie w kolejkach w PUP-ie i grzebanie po śmietnikach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

_maly_ hahhahahhahahahahaha.. chłopie prosty ogarnij się taki mi tekstami chłopców swym wieku możesz zarywać... ŻEBY nie twoje koleżanki które zarywają facetów udając nie za mężne to by inaczej ten świat wyglądał:))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

_maly_ jak maruda jest przy twym boku to szybciej odp na teksty no kumam w jego ramionach czujesz się bezpieczniej:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

Maruda mi tu podpowiada,że jeszcz piękniej by ten świat wyglądał jakby takich bydlakówjak ty eliminować zaraz przy porodzie,za nogi i o ścianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie

też chłopaki jak wy, uważam to samo o tej sali weselnej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org