piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Taki tam zarcik do was

Co wy ***** na mnie nagadaliście ?! Jak nie wiecie to się nie wpierdalajcie w nie swoje sprawy. Przychodzę do Mikołaja, a On mi mówi, że byłam niegrzeczna. A miałam dostać wiaderko, a wy łopatkę i mieliśmy się zamieniać.. Ale za rok ja was podjebie i wy gówno dostaniecie od Mikołaja.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taki tam zarcik do was

to już 2 lata temu krążyło po smsach.

stareeę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taki tam zarcik do was

Stare i nie modne.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taki tam zarcik do was

stare i smierdzi not funny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taki tam zarcik do was

ale suchar...prawie sie nażarłem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taki tam zarcik do was


Wigilia. Stół zastawiony "jadłem wszelakiem", rodzice śpiewają kolędy, choinka pięknie świeci lampeczkami, a dziecko jak to dziecko - niecierpliwie czeka na prezenty. W końcu dzwonek do drzwi.
- To Święty Mikołaj! - radośnie krzyczy mały chłopczyk - Prezenty przyniósł!
Rzuca się do drzwi, otwiera i...
Do mieszkania rzeczywiście wtoczył się św. Mikołaj, ale tak pijany, że ledwo mógł na nogach ustać. Walnął się na kanapę i powiódł mętnym wzrokiem po biesiadnikach. Chłopczyk wcale nie zrażony tą sytuacją podbiegł do niego, szarpie go za rękaw i woła:
- Ja chcę taki duży, czerwony samochód strażacki z syreną!!!
- Aaaa, proszszę cieebie barccccco - wybełkotał Święty Mikołaj i ... podpalił mieszkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org