czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Zaplace 1000zl osobie ktora wyswiadczy mi przysluge meldujac mnie na pobyt tymczasowy 3 miesiecy,meldunek ten wygasa samoistnie wiec nie ma obaw.Prosze o pomoc bo bardzo mi potrzebny ten papierek.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Daj 2 tys :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Naprawdę musi Ci zależeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Napisz coś więcej, chociaż te dwie rzeczy:

1) coś o sobie, cokolwiek, ale nie za mało

2) no i przede wszystkim:

po co Ci to?
Co Cię tak zdesperowało, że aż chcesz wypieprzyć na ten cel tysiąc pln?
Bez tych informacji sprawa wygląda na razie podejrzanie.

Poza tym, lepiej nie pisać od razu konkretnie, ile jest się w stanie za coś zapłacić, bo stawka od razu będzie szła w górę. Takie sprawy to nie jest kupowanie żarcia w biedronce po cenie takiej, jak widać na półce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Po prostu. Trzeba zarejestrować firmę - słup. Gdzie później komornik będzie szukał antenki1907? Potrzebny tylko papierek, ale po sądach będzie szargany właściciel adresu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

kombinują jak mogą co tu się dziwić robota niby jest ,ale za ile?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Rozumiem ze jest pelno oszustow,ale mi jest potrzebmy ten dokument aby moj narzeczony zostal przeniesiony do innego osrodka,Nie mam firmy ani nie szukam slupa.wszystko jest dp sprawdzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Panie Zamyslony z calym szacunkiem,pan komornik nic nie moze zrobic z adresem gdy nawet zaistnieje taka sytuacja,do zalozenia lewej firmy potrzebna jest osoba a adres to sobie mozna nawet ogrodkow dzialkowych wpisac.Nawet w dowodzie teraz nie wpisuja adresu a tymbardziej tymczasowego,moze warto najpierw sprawdzic informacje a potem sie wypowiadac.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

A gdyby ktos byl zainteresowany i chcial spytac o szczegoly zostawiam nr tel 799727347

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

zwróć się do Kurii Biskupiej na Sadowej , Kuria posiada wiele budynków mieszkalnych powinni pomów w potrzebie... no i Kuria będzie mogła potwierdzić swoje Chrześcijaństwo i miłość Bliżniego ... biskup Stefanek dostał Honorowe Obywatelstwo to pomoże i potwierdzi jakim jest prawym chrześcijaninem

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1000zł zaplace za meldunek tymczasowy w Łomży

Ogloszenie juz nieaktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org