sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zestaw Dewalt

Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Tylko nie krzyczcie żebym uciekała z tym do działu ogłoszeń:) Otóż Sprzedam zestaw deWalt po atrakcyjnej cenie. W zestawie dwie wkrętarki, dwie baterie oraz ładowarka zapakowane w poręcznej walizce. Moc tych urządzeń to 18 V. Narzędzia te są wysokiej jakość Jeżeli ktoś używa narzędzi tej firmy wie co to za sprzęt:) Zapraszam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

A ile chcesz za to i jakieś zdjęcia czy coś. Np model.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

jak atrakcyjna cena 50% wartośći 30% czy inna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

dewalt 12 w lomzy 900 stow bez walizki i drugiej baterii..wiec sami sobie mozecie cene podac.
taki zestaw o ktorym pisze ekonomistka jest wart nowy ok 3000 w polsce..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Podaj adres e-mail to Ci wysle fotki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

ekonomistko dobra rada nie schodz z tym ponizej 1500..nie warto..to jest za dobre zeby puscic go za nic..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

a wiem co mowie bo my pracujemy na takich sprzetach..tylko nie kupuje ich w pl bo tu ceny mnie rozpier....a
ale znam wartosc tego sprzetu jak i innych

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Wiec tak zestaw ten jest nowy oryginalne naklejki na nim są. A model DC9180.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Tak wiem jakie są ceny tych narzędzi w PL tylko brak chętnych do zakupu nawet po dużo niższej cenie niż w sklepie. Dlatego umieściłam na tym forum ogłoszenie może znajdzie się ktoś chętny:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

to lepiej na allegro wystaw lub na ostroleckiej lub na tablica.pl..szybciej znajdziesz..tu za bezcen nie sprzedawaj dziewczyno..nawet jesli musialabys wyslac kurierem(koszt do max 20zl)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

--> martuchnam Dzięki za rady:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

nie ma za co..akurat na narzedziach znam sie troche :)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Nawet trochę nie maswz pojęcia .Moc 18V .Śmiech na sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

ekonomistko na tego tu osobnika ktory nie potrafi nic tylko trolowac nie zwracaj uwagi wogle...jak zauwazysz w zadnym poscie jaki jest na tym forum ten hmmm czlowiek nie powiedzial nic madrego..a do mnie ma problem tylko dlatego ze nie zamierzam sprowadzac sie do jego poziomu bo pokona mnie swoim doswiadczeniem jako debil

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Jedynie co możesz mądrego powiedzieć o tych narzędziach to to ,że Twoje papiery też są tego samego koloru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

--> martuchnam mamy podobne zdanie...
-->_maly_ jeżeli cie nie interesuje ogłoszenie to nie musisz się wypowiadać bo tacy ludzie jak ty nie robią na mnie wrażenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Ekonomistka,to ,że Ty napisałaś ,że moc wynosi 18v to mnie nie dziwi.Wcale nie musisz się na tym znać,ale jak expert czyt.trol martuchna wypowiada się na temat tych narzędzi i nie poprawia Cię ,że to nie moc tylko napięcie bateri zasilającej to o czym ja mam z nią dyskutować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

A i jeszcze jedmo,podała Ci cenę tego sprzętu zanim dokładnie napisałaś jaki to model.Jasnowidza widocznie tu mamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

to nie ja siedze 24h/7 na forum i pierdole glupoty jak ty..nie ja wcinam sie w kazdy temat tylko ty,i nie ja jestem samotnikiem zrzeda itp tylko ty..powiedzialam ci wyliz mi obcasy gdyz na calowanie mnie w dupe musisz sobie zasluzyc..ja mowilam o marce sprzetu a ceny znam tak tu jak i za granica

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Niech Cię jednak dalej azjaci całują ,ja dziękuję posiadam odruch wymioyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Ludziska spokojnie nie chce żeby moje ogłoszenie wywoływało takie emocje a szukam tylko osoby która jest zainteresowana kupieniem takiego zestawu... każdy kto się zna to wie o co chodzi z tymi 18 V a ja sie przyznaje że sie nie znam i tyle :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Mimo wszystko sprzęt jesst ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Wiem byle czego bym nie polecała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

flpn@wp.pl zdjęcia i cena.Jak coś to wyśle kogoś po odbiór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

pieciakz@wp.pl cena i zdjęcia a morze się dogadamy



pozdrawiam Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Jest ktoś zainteresowany?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Sprzedaj to na części więcej handlowania ale i zarobek większy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Ja też mam trzy takie zestawy. na allegro nie mogę wystawić bo chińskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

martuchnam:
Nie wiem skąd wzięłaś swoją cenę 3000 za w/w zestaw?

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1/190-9627712-5870404?url=search-alias%3Dtools&field-keywords=DeWalt+DC9180

2 baterie + ładowarka = 230 $
2 wkrętarki = 2 x 45,5 = 91 $
razem = 321 $ x 3,11 (dzisiejszy kurs) dolar = 998,31 złotych polskich

Zatem dodatkowe 2 tysiące należy dołożyć za przesyłkę czy walizkę? ;)

Moje osobiste zdanie to takie, że za 3000 można kupić dużo lepszy sprzęt.

Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

cmyk bo to pewnie inny model

inna sprawa, że DC9180 to nie jest oznaczenie wkrętarki tylko baterii :D Więc i tak nie wiadomo, za co te 3k...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

ta wzuciles ceny z Amazon a kto to kupuje oddzielnie co? Sprawdz Home Depot webpage tam sa relatywnie najlepsze ceny a jak trafisz na sale to jeszcze taniej ale ostatnie duzo ludzi kupuje makite mniejsze i lzejsze baterie o tej samej mocy ale Dewalt jest bardzo dobry wiec jaka cena tego zestawu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

cmyk ja mowilam o cenach w pl

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

martuchnam:

Jeśli miałbym do wydania 3000 na wkrętarki to kupuję 2 x:
http://www.milwaukee.info.pl/11373-C14-DD---30Ah-Kompaktowa-wiertarko--wkretarka.html

Mam 2 wkrętarki, 4 akumulatory, dwie ładowarki i zostaje mi jeszcze na piwo :)

Nie sądzę, że ten sprzęt jest gorszy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

w www.teczalomza.pl kupiłem w zeszłym roku niebieskiego Bosha (profesjonalna) za 1600 zł. w zestawie dwie baterie litowo-jonowe, walizka , wiertła i różne końcówki . Sprzęt 14v ale mi starczy . Wybierałem z kilku firm na Bosha namówił mie sprzedawca i nie żałuje . Sprzęt który proponujesz jeśli to nie chińszczyzna to na pewno górna półka ale ma mankamenty takie jak brak gwarancji i części do tego modelu ( tego modelu nie ma w ofercie polskiego importera ) osiągalna jest tylko bateria.



pozdrawiam zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Szczegółowe informacje są następujące:

Model wiertarki z udarem DCD775
Model model wiertarki bez udaru DC827
Model baterii DC9180
Model ładowarki DC9310


jESZCZE JAKIŚ INFORMACJI POTRZEBUJECIE TO PISZCIE BEZ NIEPOTRZEBNYCH UWAG!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

zbyszekp:

Nie mam nic przeciwko niebieskiemu boschowi. Wiertarki, młoty, wyrzynarki niebieskiego boscha sam używam i są OKI. Ale wkrętarki boscha i makity i padły po kilku latach używania. Mam natomiast wkrętarkę Milwaukee która ma już 12 lat i działa. W tamtych popadały baterie, a markowe baterie są drogie. Baterie Milwaukee natomiast cały czas kręcą, ładują się i kręcą :) I na 12 lat użytkowania - wiadomo, różne warunki, czasami spadnie - nic, zupełnie nic złego się nie działo :) Oby tak dalej! A odnośnie chińszczyzny to na mojej wkrętarce akurat też jest 'Made in Germany'.
I jeszcze jedno, w stosunku do DeWalt jest duuuuuużo zgrabniejsza, poręczniejsza.
Pozdrawiam.
Ps. Skoro nie znasz się na tym aż tak dobrze, że pracownik TĘCZY musiał Cię namawiać, to widzę, że jednak jesteś dobrze zaznajomiony z tematem:
"Sprzęt który proponujesz jeśli to nie chińszczyzna to na pewno górna półka ale ma mankamenty takie jak brak gwarancji i części do tego modelu ( tego modelu nie ma w ofercie polskiego importera ) osiągalna jest tylko bateria"... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zestaw Dewalt

Akurat mam w domu ten zestaw Dewalta i mogę powiedzieć że jest wart swej ceny. A ci co się nie znają na czymś niech lepiej swe uwagi zachowają dla siebie:)

Marta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org