sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prośba o pomoc

W imieniu osoby potrzebującej proszę o pomoc w postaci ubrań dla jej 14 letniej córki. Ze swoich szybko wyrasta,a matki nie stać na kolejne.Została bez pracy,a ma trójkę dzieci i sama je wychowuje. Jeśli ktoś ma niepotrzebne do oddania,to proszę o pomoc. Wiem,że to niekoniecznie dobre miejsce,ale widziałam,że były podobne tematy i znajdowały się ludzie dobrej woli. Z góry dziękuję. A to numer do tej osoby,możecie nawet pisać,oddzwoni. Tel. 513504642.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

14 lat? wysoka? ja mogę oddać, mam dużo po sobie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Byłoby super! Wzrost 161cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Czy potrzebujecie czegoś innego niż ubrania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Ewentualnie szafek takich do kuchni i łóżka. A dysponujesz czymś takim na zbyciu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Do Niewiemxd,i co będziesz mogła pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

hej. U mnie by się coś znalazło po siostrach. Napisałaś że jest tam trójka dzieci, w jakim wieku są. Mam na zbyciu ubranie dla chłopca włącznie z garniturem do komunii plus pantofle (wszytko było założone tylko raz), oraz garnitur dla chłopca w 4 - 5 klasa ewentualnie dla starszego jeśli nie jest zbytnio wysoki.

ck

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Mam na oddanie kuchnie amika sprawną,no i troche ubrań moja żona odda zapisałem numer także w sobote zadzwońe do was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Do luka.s Bardzo dziękuję!!!!!!!!!!
Do crazykarol ma trzy dziewczynki dwie w 5 klasie podstawówki,a jedna ma 14 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

ja mam troche ubran pare spodni , spodniczek dresow do oddania

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

ja też mam trochę ciuszków po sobie, powinny być dobre. Chętnie oddam jeśli się przydadzą. Tylko jak to zorganizować-kto i gdzie mógłby to odebrać lub gdzie to dostarczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Mam do oddania kurteczkę z eko-skóry. Delikatna, ale na jesień dobra. W dobrym stanie, po prosu ja z niej wyrosłam.

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Cieszę się,że tak dużo osób chce pomóc. Najlepiej byłoby dać znać bezpośrednio do tej osoby na numer podany na początku jeśli to nie problem,wtedy można się dogadać i ta osoba sama to pewnie odbierze. Mogłaby sama zadzwonić,ale wiadomo nikt za bardzo nie chce podawać publicznie swojego numeru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

a ja dojazdem jestem. tylko zostaje się na mieście kiedy spotkać, uprzednio się ugadując

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

a czy Ty przypadkiem nie otworzyłaś szmateksu i walisz ludzi w ch*jki ? do tuska napisz list o dotację to Ci dogodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Nata09,jeśli możesz to napisz albo zadzwoń na ten numer,na pewno przyjdzie w umówione miejsce.
Do Czesio,że też zawsze się znajdzie jakiś idiota,to nie jest dla mnie i nie otwieram żadnego szmateksu. Starałam się pomóc w ten sposób rodzinie potrzebującej,która nie ma dostępu do internetu i sama nie mogła tego napisać. Jeśli nie chcesz pomagać,to choć nie wypisuj głupot!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

hej. Dzwoniłem pod ten numer i jakoś nikt nie odebrał. A mam na zbyciu ubrania po siostrach, i siostrzeńcach. Mogę także oddać zabawaki, pralkę, żelazko, meble w dobrym stanie do pokoju gościnnego.

ck

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o pomoc

Aż miło czytać jest,że jeszcze są Tacy Ludzie dobrej woli którzy chcą pomóc i dają co mogą od serca!!:):):)też przyłączam do tej akcji i popytam wśród znajomych i rodziny i na pewno odezwę się pod ten numer:)Każdy z Nas kiedyś może znależć się w takiej sytuacji...Pozdrawiam.

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org