poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Amway

co o tym myslicie??? jakieś doświadczenia z tą firmą??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

doświadczenia pozytywne. Bardzo wysoka jakość oferowanych produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

ups z daleka od tej firmy bo bankructwo pewne znam chłopaka co miał miec 2 samochody wielki dom itd a teraz ma tylko małego składaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

a kolega tak zachwala, słyszałem właśnie że jest to piramida finansowa tylko teraz pytanie.. na ile to prąwdą jest że można sie dorobić fortuny w tej firmie? bo opinie podzielone jak widać..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

haha proszę Cię :) miałam kiedyś niezły epizod z takim człowiekiem, który przyszedł wciskać mi jakieś kosmetyki, po czasie okazało się że chce mnie namówić do wstąpienia do czegoś? nie wiem jak to nazwać, wspólnota? Pokazywał jakieś diagramy, chwalił się że ma ferrari pod swoją willą z basenem w USA, a kiedy zorientował się że średnio mnie to interesuje to zaczął zmieniać temat, mówił że wykształcenie jest nieważne, że w tej "firmie" można zarobić tyle, że nie trzeba się uczyć w żadnych szkołach i pracować, ogólnie człowiek niepoważny, wyprosiliśmy go grzecznie, tak nawiasem okazało się że to ferrari w rzeczywistości ma nazwę fiat uno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Ta firma robi ludziom pranie mózgów. To rodzaj sekty dla nawiedzonych. Jak ktoś zaczynał dwadzieścia lat temu to może się i czegoś dorobił, ale dzisiaj? Szczerze wątpię. Za duża konkurencja na rynku. Towary mało konkurencyjne, w większości koncentraty, bardzo drogie i mocno przereklamowane. Nawiedzona firma dla nawiedzonych klientów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Pamiętam jak Amway dopiero kiedyś wchodził na rynek i to było jeszcze faktycznie coś...a teraz pełno tego wsszystkiego i myśle że lepiej poszukać czegoś innego.

Urządź kuchnię meble kuchenne szczecin


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Działalność w tej firmie oparta jest na prawach jakimi rządzą się wszystkie przedsięwzięcia oparte o efekt piramidy.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Zgadza się, to zwykła piramida...ale produkty są nawet nawet..szczególnie pasta do zębów, jest super :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

to co nie wchodzić w komitywe z tą firmą? bo ja nie chciałbym skończyć jak kloszard :/ tylko naprawdę dorobić się jakiś pieniędzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Jeżeli zdołasz namówić odpowiednio dużą liczbę ludzi na zakupy i przystąpienie do grupy, a oni także wciągną kolejnych... to i tak najpierw najwięcej zarobią ci na szczycie grupy, a twoje dochody będą rosły wprost proporcjonalnie do tego, jak mocno rozbuduje się grupa pod tobą, która musi być odpowiednio aktywna w zakupywaniu produktów. Zasada klasycznej piramidy...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

jeden taki miał się dorobić ale w koncu zmądrzał i pracuje u ojca skupuje złom za urzędem c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

to patrze ch*jem podszyta ta firma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

też znam takiego co to kiedyś "szybował z orłami". Lądowanie miał jednak bardzo bolesne ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Firma działa legalnie, produkty są bardzo dobre, ale jak ktoś już zauważył jest bardzo duża konkurencja i musiałbyś się bardzo napracować, żeby zarobić na bieżące utrzymanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Amway to sekta:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amway

Amway? O w mordę, to te oszołomy jeszcze istnieją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org