niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

Mam problem z moim golfem,przy 3000-3200obr. wchodzi w tryb awaryjny.Jest może ktoś tu na forum kto ma możliwość zrobienia logów dynamicznych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

turbo do przeczyszczenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

zapieczone lopatki w turbo na 90%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

To nie wystarczy pod VAGa podpiąć i logi odczytać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

zanim oddam turbinę do czyszczenia chciałbym zrobić logi dynamiczne,czytałem ze może to być wina przepływomierza lub zaworku n75.Ostatnio wymieniałem filtr powietrza był strasznie zasyfiony.Czy jest taka możliwość ze przez mocno zabrudzony filtr powietrza padł przepływomierz?A i wymieniając filtr zauważyłem ze wężyk wychodzący od filtra nie był podłączony do zaworka n75.Niestety po podłączeniu wężyka do n75 nadal załącza się tryb awaryjny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

Sprawdz ,czy dzwignią przy turbinie można poruszyc . Jesli nie to masz zapieczone kierownice w turbo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

Gdzie mam poruszyć?Czy mógłbyś mi zaznaczyć na tym zdjęciu pod tym linkiem http://i47.tinypic.com/2psnjis.png. A i czy da się to zrobić od góry silnika czy muszę wjechać na kanał i od dołu kombinować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

dzięki,jutro to sprawdzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny



Turbiny jeszcze nie sprawdzałem,ale przypomniało mi się ze jak sprawdzałem wężyki od n75 to zauważalnym, że zawór ma pękniecie tak jak pokazane na zdjęciu.I teraz pytanie kupować nowy?Czy zakleić kropelką lub innym klejem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

Hah, miałam kiedyś taki samochód, mój facet jest mechanikiem i stwierdził że macie rację co do tego turbo :)

Zrób sobie rezonans magnetyczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

a jednak zawór, zamieniłem n75 z n18, i jak narazie nie załącza się tryb awaryjny,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Golf 4 1.9 TDI tryb awaryjny

sprawdź przepływkę - prawdopodobnie to jest to ;)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org