niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gabinet kosmetyczny Cosmeo

Hej, mam pytanie: czy ktoś korzystał może z usług tego zakładu? a dokładnie to chodzi mi o usunięcie owłosienia laserem.Jakie były efekty, proszę o normalne wypowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

Nie korzystałem z usług tego zakładu, ale przechodzę często obok. Nie odpowiem więc na pytanie googel. Jedno mogę za to powiedzieć: właścicielka to ładna dziewczyna !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

A może ktoś jednak tam był i korzystał z jakiś usług??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

niestey nie byłem tak ale wystarczy apytać jakim laserem jest robiony zabieg a później pocytać na necie i będzie wsystko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

a slyszeliscie cos o promocjach na dzien kobiet? podobno zabiegi za polowe ceny, ciekawe czy maja tam jakie soferty na zabiegi dla ciezarnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

lauracrow1,

nie ma to jak kryptoreklama, nieprawdaż? :)

lepiej byłoby widziane umieszczenie reklamy, a nie pisanie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

ahchahcha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

ja pierd** demeter ale ty jestes pala. Poczytaj sobie moje inne posty to nie boli, a jezeli masz cos w tej pustej lepetynie to sie skapniesz ze nie jestem Pani cosmeo jak ta twoja pusta lepetyna sobie mysli. Ponad to doczytasz sie w moich postach, ze jestem w ciazy, a o ile mi wiadomo zadna ciezarna tam nie prcuje, ani nie jest wlascicielka. Pytam, bo maz slyszal reklame w radio o promocjach i jestem tym zainterwsowana, bo sama nic na ten temat nie slyszalam,
wiec jesli ktos madrzejszy od slimaka demeter ma cos na ten temat do pwiedzenia to slucham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

Widać, że hormony aż Ci uszami buchają :)

Skąd tyle jadu w Tobie, dziewczynko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

jezeli jestes w ciązy to nie mozesz usuwać owłosienia laserowo wogole w ciazy nie mozna stosowac laseru!
Gabinet jest bardzo fajny mila obsluga i dziewczyny znaja sie na swojej robocie ja tez jestem w ciazy i chodze do nich na depilacje woskiem i jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

tak buchaja i to bardzo, bo wkur*** mnie juz to, ze co kto tu nie napisze to kazdy weszy tania reklame kurde jak bede chciala cos zareklamowac to zareklamuje to bez sciem.

beauty lashes ja myslalam moze o jakichs masazach, jakichs maseczkach na cialo...dlatego pytam, bo nigdy tam nie bylam, a slyszalam wlasnie, ze maja tam szeroki pakiet uslug

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

Kiedyś byłam ich klientką, ale podniosły tak ceny, że zrezygnowałam.A obsługa przeciętna ni dobra, ni zła, choć więcej pracowały tam stażystki niż właścicielki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny Cosmeo

a ja kocham USA a T

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org