poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ośrodek wypoczynkowy

Witam, szukam osrodka wypoczynkowego na mazurach przy samym jeziorze... Z wyborem domku z ktorego mozna by obserwowac bawiace sie dzieci na plazy. Moze ktos zna taki?? W Przerwankach jest taka mozliwosc lecz juz terminy zajete. Prosze o pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

nie jeździmy nad sadzawki, sorry....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

Dzieci bawiące sie na plażt to się obserwuje na plaży a nie kur..wa z domku koło plaży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

jak widać normalnych ludzi tu nie ma...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

styna18 dużo osób jeździ z dziećmi do Piecek.

http://www.google.pl/search?q=Piecek&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a#hl=pl&gs_nf=1&pq=piecek%20osrodek%20wypoczynkowy&cp=27&gs_id=13&xhr=t&q=o%C5%9Brodek%20wypoczynkowy%20Piecki&pf=p&client=firefox-a&hs=7kn&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&sclient=psy-ab&oq=o%C5%9Brodek+wypoczynkowy+Piecki&aq=0&aqi=g3g-K1&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=d321c925da0f1864&biw=1366&bih=560

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

Pedofil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

CXRSa1 dzięki wielkie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

KubaK to do mnie czy kolo mnie:) uważaj bo twa matka będzie musiała swego syna za ucho doprowadzić do sądu a ojciec Tobie pasów wpierdzieli za te oskarżenia:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ośrodek wypoczynkowy

styna18 nie ma za co wielu znajomych tam jeździ z rodzinami i nie narzekają:)

Pozdrowionka;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org