sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Co myślicie o skrzyżowaniu Szosa Zambrowska z ul.Ks.Anny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

dziala dobrze moim zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Trzeba tam zrobić rondo, dość już ofiar w ludziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

najwięcej wypadków na nim do dupy projektanta do pierdla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

wypadki robia ludzie a nie skrzyzowania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Skrzyzowanie i ta ulica poprzebudowie jest wogule dziwna ,dziwnie przechodzi w jezdnie o jednym kierunku jazdy.Male miasto ,ruch w godzinach szczytu jak w wielkim miescie . Najbardziej zauwazam te blady w projektowaniu ,brakiem myslenia wyprzedzajacego przyszlosc . Wystarczy na chwile wyjechac z miasta ,powrocic i wtedy widac co jest naprawde zle zrobione ,np: dziwi mnie bardzo ul zawadzka rondo jakiegos tam swietego ,przy banku pko jadac w gore z jezdni dwupasmowej przechodzi w jedna i skrzyzowanie do kosciola i na osiedle . Mam pytanie do wladz miasta dlaczego brak dalej jezdni o dwoch pasach ruchu ,moim zdaniem powinna ona byc do szosy do mezenina ,a kosciol nie powinen stac w w tym miejscu tylko poza pasem ruchu Janko nimh napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Bardzo trudno wyjechac jest z ul.Ks.Anny ,grozi to stłuczką z samochodem jadącym od strony Zambrowa pasem wewnętrznym.Jeżeli się zatrzymasz to możesz zostac trafiony od jadącego od strony miasta pasem wewnętrznym.Pas wewnętrzny od strony Zambrowa powinien byc tylko jako skręt w Ks.Anny,ale niestety jest oznaczony jako skręcający i dla jadących prosto.(bardzo często dochodzi w tym miejscu do kolizji, jako doswiadczony kierowca wieżdzam tam z obawą )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

A przepisy mówią jasno, nie możesz wjechać na skrzyżowanie jeśli nie masz możliwości dalszej kontynuacji jazdy.

Nawet teraz jest za to mandat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

W Łomży jest za dużo rond, jeżeli wszyscy będziemy jeździć tak jak sygnalizują znaki to będzie dobrze i nie będzie wypadków.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

zgadzam się że te skrzyżowanie jest niebezpieczne (miałam tam wypadek)
powinni coś z tym zrobić bo bardzo często dochodzi tam do kolizji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

to miałaś wypadek czy kolizję ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Głupie i drogie to jest rondo na zawadzkiej i piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

rondo jest akurat ok jak duży ruch to przynajmniej ktoś ma pierszeństrwo nad kims, a kiedys to i pieszy nie mogł tam przejśc, trzeba było trafic na dobroczyńcę, tylko jak się nie umie jeżdzic to dalej jest niebezpiecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Do kolizji lub wypadków dochodzi tam cyklicznie. Średnio pewnie jeden na miesiąc. Brak wysepki, na której można się schować po środku, jest moim zdaniem główną przyczyną tych nieszczęść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Azmolek... Tylko akurat jak się nie ma pojęcia o czym pisze to się pier... glupoty

Na tym rondzie jestem i kierowca i często pieszym. To skrzyżowanie ostro zamula ruch i tyle w temacie. Rondo turbinowe byłoby tu idealne tańsze, prostsze i ruch by uplynnilo.. Spróbuj na tym zawrócić, chyba ze tylko jesteś obserwatorem ruchu z mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

przeciez w Lomzy niema ZADNEGO ronda tylko skrzyzowania z ruchem okreznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Garbaty ja niby nie mam pojęcia? piszę odnośnie ronda przy PKO, też zawracam na nim bardzo często i co z tego że chwile sie postoi? sie chyba nie zmeczysz, co nie? i nie PISZĘ głupot, tylka taka rzeczywistośc, jak ktoś nie umie jeździc to i wypadki. Nie raz widziałem jak na czerwonym jadą bo nie chcą poczekac (a może boją się o swoje padaki że przez minute silnik im sie przegrzeje). Lub przy zawracaniu jeżdżą jak ostatnie pijaczyny bo chyba orientację tracą i nie wiedzą który pas zając. I jeśli jestes pieszym to tym bardziej powinienes zauwazyc że to rondo jest zamulone z tego względu aby piesi przeszli całą szerokośc (jak napewno zauważyłes spory kawałek do przejścia). Niestety coś kosztem czegoś, tak? w tym przypadku kierowca na rzecz pieszego. Ja wolę poczekac bo mi na głowę nie pada, nie marznę z rana czy wieczorem, a i tak dojadę dużo szybciej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Sprzedam bilet na mecz Euro 2012 Rosja-Czechy, który zostanie rozegrany 8 czerwca we Wrocławiu. Do biletu dokładam kartę parkingową. Bilety I kategorii (najlepsze miejsca na trybunach). Cena nominalna biletu to 480 zł. Sprzedam za około 400 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 768 974
Rozważę każda propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

Nie lubię pytania"tak?" na końcu zdania oznajmującego...
Dla mnie azmolek możesz stać tam nawet i trzy cykle czerwonego, skoro nie spieszysz się.
Ja to skrzyżowanie omijam jak mogę bo 3 minuty w plecy najmarniej.. Krew zalewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpiczne skrzyżowanie!!!!

http://www.studioskorpion.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=967:policyjnymokiemskrzyzowanieszosyzambrowskiejiksanny&catid=34:wydarzenia&Itemid=28 Coś takiego udało mi się znaleźć w temacie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org