poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem z internetem

gdy włączam filmiki na youtube chwilke sie ładuje, 3 sekundy jest wyswietlany film i znow sie rozłacza. W ten sposób bajkę 10-minutową moje dziecko miętosi przez pół godziny. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, czy moze w komputerze, czy w ruterze czy w internecie. Znacie może kogoś kto mógłby mi pomóc za niewielkie pieniądze? Bardzo proszę o jakieś namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z internetem

a z jakiej sieci koleżanko masz internet i jaką prędkośc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z internetem

mam kablówkę z introlanu, dzwoniłam do nich, mówią ze nie to powinno być przyczyna, bo szybkość jest spora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z internetem

Może dużo użytkowników korzystało z sieci. W innych godzinach jest tak samo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z internetem

to sie dzieje non stop, wiec raczej nie zalezy od liczby uzytkownikow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z internetem

Moim zdaniem to jest tylko i wyłącznie prędkość łącza internetowego, bo narobiło się bagna w tym mieście, udostępniają za kasę, liczy się umowa i abonament i tu już cię mają na jakiś czas z głowy, wiedzą ile będą mieli kasy. A tak dla sprawdzenia to otwórz sobie stronę z Youtube i pobieraj jakiś filmik, a przy tym otwórz drugą kartę i włącz stronkę http://www.speedtest.pl/ tam będziesz miała test i wyniki pobierania i wysyłania. Jak będzie kiepsko, to najprościej by było wezwać tego z kim podpisywałeś umowę o internet. Jak przyjdzie i będzie się wypierał to włącz mu, niech sobie zrobi test i zobaczy za co on bierze kasę. Powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org