czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kierowca uciekinier

dnia. 7.06.2012 miedzy godz. 10.10-10.30 miala miejsced kolizja na parkingu przy sklepie CTO od strony Piłsudskiego. sprawca poruszajacym sie czarnym samochodem osobowym udezyl w stojacy na parkingu samochód marki Opel Astra F o kolorze złoty metalik. Po czym uciekł z miejsca kolizji.Wszystkie osoby mogace udzielić informacji na temat ww zajścia prosze o informacje na forum lub kontakt tel. 513896112

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

Sodoma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

Gomora ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

the end

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

I teraz koszt malowania przekroczy wartość opelka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

ja to nie wiem ktos pyta o normalna sprawe kazdemu moze sie to przytrafic to sobie dzieci jaja robia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

Sprawdź czy przypadkiem na tym sklepie CTO nie ma kamer.... może mają monitoring i sięga na ten parking...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca uciekinier

Opis pasuje do mojego auta no ale ja nie trącam więc to nie o mnie chodzi.
Monitoringu tam nie ma,dowiadywałem się bo na tym samym parkingu jakiś pies olał mi alumfelge więc chciałem go dopaść ale bez nagrania nie wiedziałem nawet jakiej maści i postury był.Upaskudził i spierdzielił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org