niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!PRZY CTO, na broniewskiego. Mam pytanie czy mogę polegać na tej kwiaciarni , gdyż w październiku biorę ślub a słyszałam, że odwala ostrą fuszerkę , bierze dużo kasy, i żądna z niej florystka. Czy komuś może dekorowała salę lub kościół? z góry dzieki za podpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skoro tak słyszałaś-nie decyduj się. tyle.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kupywałem tam kiedyś bukiet za 100zl i co moge powiedziec bardzo ale to bardzo mi sie nie podobal bukiet polegal na tym ze wlozyla kilkanascie roz jakims bialym obwiazala i wlozyla bodajze miete wiecej juz tam napewno nie zajde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam kwiaciarnie na ulicy Kazańskiej od strony szpitala w tym samym lokalu co jest lotek. Maja super dekoracje do kościoła,bardzo ładnie wszystko zrobione i ceny przystępne myślę że byś nie żałowała

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja polecam kwiaciarnię Magnolia-na Mickiewicza-super robota za niewielkie pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja polecam forum lomza jako miejsce gdzie mozna pochwalic siebie (coz zrobic gdy inni nie chca) i oczernic konkurencje.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAK NICKA
Kupywałeś , kupywałeś i dalej kupywujesz? W jakiej wsi tak mówią? To zapewne regionalizm z okolic Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zachodzę często do pracowni pani winko aby poprawić sobie humor kwiaty ma przepiękne , zamówiona kompozycja rewelacyjna wystarczyło powiedzieć o co mi chodzi mówisz i masz. Każdy zakupiony kwiat doniczkowy nie marnieje po tygodniu, ponieważ pani wytłumaczy jak go pielęgnować. Pani Jolu proszę się nie przejmować durnymi postami, tylko tak pracować jak do tej pory, widocznie zrobiła się pani konkurencyjna skoro zaczynają pisać głupoty pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie z okolicznej wsi lecz z samego centrum lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna2010, nie każda niepochlebna opinia jest autorstwa konkurencji, tak jak nie każda pochlebna opinia jest autorstwa właściciela czy rodziny właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bardzo zawiodłam się na tej kwiaciarni, bo po dekoracji jaką zrobiła to trudno nazwać ja florystką. Totalna lipa , przy czym bardzo droga. Pierwsze wrażenie to płacz, potem wściekłość na samego siebie ,że już zapłacone.Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja jestem zadowolona z kwiatów i dekoracji pani Winko. (Jeśli mówimy o tej samej osobie, bo ja jeździłam do niej na Łomżycę)
Dla mnie najważniejszy był fakt, że ta kobieta mnie słuchała i chciała jak najlepiej dopasować kwiaty do moich preferencji i przeznaczonej sumy. Nie czarowała mnie zdjęciami wiązanek z katalogów, które często na żywo wyglądaja marnie, tylko wspólnie dobrałyśmy kwiaty do bukietu.
barbara, jeśli chcesz to podeślę Ci zdjęcia na maila.
A co do ceny, to może i nie jest tanio, ale można się dogadać. No i wiesz za co płacisz. Ja jestem na prawdę zadowolona i będę polecać tę pracownię każdemu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawdopodobnie mówmy o tej samej pani Winko, tyle ,że ja byłam przy blaszaku"luksie". Jeszcze raz , mnie odwaliła totalną lipę i w przeciwieństwie do kaanny nie wiem za co zapłaciłam. W środku lata dekoracja wyglądała opłakanie. W pierwszej chwili zastanawiałam się ,czy to dekoracja z ubiegłej soboty.Ustalenia były zupełnie inne.
Ja nikomu nie polecę tej pani!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe co sie zmienilo? Ja korzystalam z uslug tej pani w ubieglym roku, moze teraz jest inaczej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego wynika ,że w tym roku jest inaczej. Ciekawe jak było w ubiegłym ? ,zapewne podobnie jak w tym. Kończę temat na który trafiłam przypadkowo, a że jestem kilka miesięcy po "dekoracji" tej pani więc podzieliłam się swoją opinią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zajrzyj do kwiaciarni na Starym Rynku niedaleko Gabs Foto i porozmawiaj z panią Anią Pogroszewską. Jest dyplomowaną florystką i naprawdę robi oryginalne dekoracje. Jeżeli chciałabyś coś awangardowego, to tym bardziej tam. Zamawiałam u niej nieźle odjechane kompozycje. Grzeczne, piękne bukiety też robi, ale jak klient pozwoli jej się rozwinąć, to oj...! :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja u pani Joli zamawiałam kwiaty na ślub i wesele. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, nie dość tego moje dwie koleżanki - goście weselni po zobaczeniu dekoracji od razu chcieli na tą kwiaciarnię namiary. Również mogę wysłać zdjęcia na e-mail jeśli ktoś jest zainteresowany. Z czystym sumieniem polecam !

P.S. Salwadore, gdzie pani Winko stroiła Ci ten Kościół?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA JOLANTY WINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kobieto odpisujesz na pytanie po 5 miesiacach nudzi ci sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org