środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Mr_Andrzej

HejMr_Andrzej bardzo mi się podobają Pana wypowiedzi na forum ,Ja już nie mam siły przeciwstawiać się tym wszystkim świńskim ryjom w polityce odpadam po prostu .Jedno jest pewne ze moim ulubionym politykiem jest Januszek Palikot on zrobi z tymi s.....i porządek już niedługo liczę na to.pozdrawiam Pana i innych mi życzliwych forumowiczów >Nie pozwólcie sobą manipulować !!! NIGDY!! Ale zawsze trzeba walczyć !!! do końca!
Ewka

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Mr_Andrzej

Dzięki

Wczoraj w dniu moich imienin zadzwonił do mnie prawnik który zrobił mi prezent !

Wczoraj w imieniny minął dokładnie rok jak 30 listopada 2010 zostałem sponiewierany przez Wielkiego pracodawcę z Łomży kręcącego interes w całej Polsze.

Prawnik w tą rocznicę akurat zakończył sprawę i oddał mi akta sprawy z której wyłączył się Wyskoki Sąd z Łomży przekazując założoną przeze mnie sprawę do Wysokiego Sądu w Białymstoku bo sprawa w Łomży była akurat lokalnie podejrzanie śmierdząca. (chodzi o Sąd Pracy i Ubezpieczeń Społecznych)

Jest to w pewien sposób dla Łomżyńskiego " rynku pracy " - dla upokorzonych pracowników na śmieciowych umowach zlecenie sprawa precedensowa. Być może niedługo dam narzędzia wielu ludziom którzy zamienią swoje śmieciowe umowy zlecenia na normalne umowy o pracę dające im konstytucyjne prawo do normalnej godnej pracy.

Dodam że z ta sprawą zanim trafiła do Wysokiego Sadu w Łomży rozpatrywana była przez Łomżyńskich inspektorów w Inspekcji Pracy w Łomży która nie dopatrzyła się nieprawidłowości oddalając - dopychając od siebie " lokalnie niewygodną " złożona u nich moją skargę.

Ja tego tak nie zostawię - trwa bitwa o zwykłą prawdę dla Łomży zasranej gównem fałszywości od kurii po ratusz jeszcze się nie skończyła !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Mr_Andrzej

brawo Mr Andrzej popieram Pana w pogladach i czynach

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Mr_Andrzej

Złożyłam już 4 razy skargi na łomżyńskie sądy do europejskiego trybunału praw człowieka i wygrałam spore odszkodowanie z ETPC w Strasburgu .Nie miejcie żadnych skrupułów i nie bójcie sie .Obecnie sprawa jednego pseudo pracodawcy z nowogrodzkiej jest w Strasbourgu liczę ze mu dupy nakopie i tym wszystkim zarozumiałym prawnikom z Łomży


European Court of Human Rights
Cour europeeenne Des Droits De L’homme
Council of Europe
F-67075 Strasbourg-Cedex
France

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Mr_Andrzej

Ja bym się z modliszką nie żenił.
Opis: O możliwej marginalizacji PSL – u przez PIS po ewentualnym przystąpieniu ludowców do koalicji rządowej.
Źródło: TVN 24, 29 września 2006 (transmisja konferencji prasowej Bronisława Komorowskiego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org