niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRACA W JDA

PROSZE MOZE KTOS NAPISAC KILKA OPINI O TEJ DRUKARNI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

ja moge, debili nie przyjmuja i zapewne zakladajac temat na 4lomza i piszac ze od jutra masz zaczac, podziekuja ci zanim dolaczysz do zespolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Jutro zaczynasz pracę a na jakim stanowisku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

zlozylem tam cv miesiąc tem i czekam a skrzynka odbiorcza w tel pusta jak bęben

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Czy to ostatni drakkar ktory zniknal jak sen a mgla splowila wielka wode ?

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Moge Ci powiedzieć tyle, że do pracy szukają tam bez przerwy, przez minionych kilka lat pare razy tam zaglądałem, bez skutku. Doszedłem do wniosku, że im do rozwijania papieru potrzeba ludzi z conajmniej doktoratem z inżynierii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Tak to ten co nie umarł za ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

...nie wiem co nie pasowalo adminowi w tym co napisalem, ze skasowal mojego posta (stronniczosc?), jednak uwazam ze zadnych granic nie przekroczylem i dalej uwazam, ze łomżyńscy "biznesmeni" to ludzie, ktorym sie wydaje, ze stoja wyzej w hierarchi spolecznej i moga traktowac potencjalnych pracownikow jak potencjalnych zlodzieji lub nierobow bo nie wyjechali za granice, nie tyczy sie to do wszystkich ale znakomitej wiekszosci...


p.s.
pozdro dla admina, mozesz dalej kasowac bez uzasadnienia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Trzeba pytać przed złożeniem kwestionariusza o opinie a nie jak już ma się iść do pracy. Zabierać cenny czas na rozmowy.Najlepiej jest narzekać że w Łomży jest wielkie bezrobocie. Tak Karol Z.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

ja tam pracowałem i za pare groszy mogę odsprzedać patent jak odje.bać zmianę

nie męcząc się ani trochę :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Obyś nie załował tego przyjęcia na twoim miejscu wolalbym miec zyciorys pusty niz pracę w drukarni JDA na jeden miesiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

W Łomży wszędzie to samo.
Wyzysk za grosze i oszustwo!!!
londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

odradzam pracy tam ja tam byłam na rozmowie kwalifikacyjne i pierwsze o co mnie sie zapytał to gdzie pracuje mąż i jakie ma zarobki, do tego prezes jest strasznie nie miły. po rozmowie dzwonili żebym przyszła ale im podziękowałam a co lepsze przyjeli tam mojego znajomego jakieś 2 miesiące po mojej rozmowie rozmowie kwalifikacyjnej i po prostu zrobili z niego debila mianowicie już był przyjęty i kazano mu za dwa dni przyjść do pracy na 6 rano, tego dnia co miał pierwszy raz iść do pracy przed 6 zadzwonili i powiedzeli że jednak mu dziękują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

grubaryba- to nie tylko w lomzy, to w calej polsce, jeszcze troche a skonczymy jak grecja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

Dobre dzwonili o 6 ciekawe kto jak biuro zaczyna pracę od 8. Ktoś wstał celowo o 5.30 żeby poinformować pana że nie bedzie pracowal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

She-devil wszystko możliwe a Łomża to całkiem dno!
Zobaczcie to:londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA W JDA

O 6 rano przychodzą pracownicy fizyczni do pracy i otwierają duza niebieską bramkę - robi to kierownik (syn szefa ) albo ktoś z magazynu i wpuszcza ludzi tylnym wejsciem a o 8 rano przychodzą ci z biura !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org