niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Posiadasz kredyt hipoteczny; kredyt na auto; spłacasz zadłużenia na kartach; posiadasz inne jeszcze kredyty?
Raty, które płacisz przytłaczają Cię do ziemi?
A co by było gdybyś te wszystkie zobowiązania spłacił 10,15, a może 20 lat wcześniej nie naruszając domowego budżetu?
Ile pieniędzy, dziesiątki tysięcy złotych zaoszczędzisz na niepłaceniu odsetek i szybszej spłacie zobowiązań?
Możesz mieć osobistego doradcę finansowego, który wykona za Ciebie całe zadanie. Nie zwlekaj.Czas to pieniądz!

Kontakt:
Tel. 692377615
skype: mario5760

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Haha, reklama dźwignią handlu =]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

nie jesteś zainteresowany , nie pisz głupstw jak nie wiesz o co chodzi. Nie potrzebujesz pomocy, super. Gratuluję.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Zapewne propozycją będzie fundusz z ubezpieczeniem na życie, produkt długoterminowy, który posiada wysokie koszty. Zgadzając się na taki produkt należy dokładnie przestudiować OWU. Są to ciekawe rozwiązania, jednak samodzielne inwestowanie przyniesie większe zyski. Kto ma trochę oleju w głowie sam może odkładać pieniądze w Fundusze inwestycyjne nie płacąc dużej prowizji doradcy finansowemu. Jeśli chodzi o podatek to nie dajcie się oszukać, czasami jest przekazane przez doradcę, że się go nie płaci. Owszem płaci się przy wykupowaniu jednostek uczestnictwa. Tak samo jak przy samodzielnym lokowaniu nadwyżek finansowych. Dla leniwych produkt OK jednak proszę jeszcze raz czytać po jakim czasie można zrezygnować z takiego produktu. Są to terminy typu 10-20 lat. O tym nie zawsze mówią doradcy. Rzetelny doradca o tych niuansach powinien informować. Proszę pamiętać o przestudiowaniu OWU to jest bardzo ważne, ponieważ niektóre produkty mają napisane, że np. po dwóch latach prowizje za zarządzanie aktywami maleją, jednak jest to jakiś procent z odłożonych przez 2 lata pieniędzy, zatem spora sumka. W takiej sytuacji mogę doradzić, żeby nie dawać się namówić na dużą składkę od razu, ponieważ po 2 latach może być spora prowizja miesięczna płacona już do końca trwania polisy. W takiej sytuacji proponuję małą składkę miesięczną później można ją zwiększyć. Nie należy pozwolić wkręcić się na duże opłaty na początku, ponieważ doradca wtedy dostanie większą prowizję. Tak jak wspomniałem jeśli jest OK to o tym Wam powie. Trochę chaotyczne jest moje pisanie. Mam nadzieję, że naświetliłem problem. Skoro forum nie jest na reklamy, to już na pewno służy do pomocy. Pozdrawiam forumowiczów. Jeśli będą jakieś pytania odpowiem w miarę mojej wiedzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

to fakt trochę chaotyczne. Cenne wskazówki dla zainteresowanych. Ale tu chodzi o coś zupełnie innego. Żadne Fundusze i płacenie składek. Program dopasowany do każdego indywidualnie, który pozwala nam osiągnąć rezultaty, o których wspomniałem nie naruszając domowego budżetu, a nawet może go wesprzeć. Poważnie zainteresowanych proszę o kontakt osobisty.
Pozdrawiam serdecznie.
Mariusz Łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

oo tak tak, nie to ze wesprze domowy budzet to jeszcze starczy na samochod :)
Reklamuj sie w dziale'Ogloszenia'.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Tak jak kolega guard wspomniał forum jest aby pomagać, a nie pisać banały torro. Z szacunkiem pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

"Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane"



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Temat założony żeby pomóc ludziom, czy się zareklamować? Jeśli pomóc to rozumiem, że bezpłatnie, tak społecznie, bez prowizji, a firma pewnie jest wiodąca na rynku finansowym itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Cos jak AKTIO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Witam , zupełnie nie jak ACTIO....
To jest zupełna nowość , ale działająca już 10 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Byłem kiedyś na tym "szkoleniu" z Aktio w Rawie w sumie nie było źle Hotel Ossa żarcie w miarę piwo też było i impreza do 2 w nocy.
Coś tam na sali konferencyjnej bąkali z grzeczności musiałem słuchać :-)
No choćby do tej imprezy warto było jechać bo reszta to kicha.

Ale Mariusz z tego co widzę coś innego to może podratować nie jedną osobę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt hipoteczny 20 lat wcześniej spłacony

Tak Zbychu, to zupełnie coś innego. Tak proste ,że aż niemożliwe do uwierzenia. I rzeczywiście może podratować miliony domostw. Np. Hipoteka na 30 lat może być spłacona w 8 lat. Oczywiście to zależy od kredytu. Można zrobić sobie bezpłatną analizę przez 7 dni.
Poważnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Jeśli twoje dochody są o 1zł większe jak wydatki to jest to rozwiązanie dla ciebie.

Tel. 692377615
skype:mario5760

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org