sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wolontariat Euro

Witam serdecznie. Czy ktos rejestrowal sie na stronie Uefa na wolontariat Euro 2012? :)
Czy ktos przeszedl dalej itp itd?:)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat Euro

Moja siostra tak, ale nie mysl sobie że od razu będziesz na stadionie hehe, może bedziesz stał przed wejściem i nawet murawy nie zobaczysz, więc nie ma co się od razu nastawiać, że bedzie meczyk za free :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat Euro

A czy kto kolwiek mowil cos o ogladaniu meczu?:) Czy cos wspominalem w poscie wyzej?:) Ja jestem swiadomy tego co moglo by mnie czekac, jakie mam korzyści, plusy i minusy. Ja swoja "rozmowe" czy tez "spotkanie" mam 11wrzesnia, dlatego tez pytam sie czy ktos z Łomży rowniez wybiera sie do wa-wy, ktoregos dnia:)))
Coccinelle, w koncu to wszystko zalezy od rozmowy, co osoba moze robic:) dlatego tez roznie z tym bywa ^^
Pozdrawiam Cie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat Euro

Odświeżam, czy moze jednak ktos sie znajdzie?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org