poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Gdzie mogę w miarę szybko naprawić pilarkę ms180 stihl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Na Kierzkowej i tylko tam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Byłem, ale niestety za częściami trzeba czekać. To samo miałem z oleomakiem na nowogrodzkiej jakiś czas temu. Mechanik cały czas na urlopie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

A poza tym czemu tylko na KIERZKOWEJ ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Szybko zrobią ci na ul. Towarowej 3 na byłej bazie WZGS za stacja paliw konopka robia wszystkie sprzęty spalinowe.To jest nowy sklep ogrodniczy i chłopaczek naprawde zna sie na żeczy i nie zdziera polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

A naprawiałeś już tam jakąś maszynę ??? Jakie są tam Ceny w porównaniu do konkurencji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Tak naprawiałem i piłe i kose i wszystko smiga jak należy na przykład regulacja kosztuje 10zł ostrzenie łańcucha 5zł a w piłe miałem tłok wymieniany maja dostęp do orginalnych części jak i do zamienników dzwonią pytaja jakie części chcesz Naprawde Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Byłem dzisiaj na towarowej, normalnie szok !!! Pilarke zrobili od reki ( wymiana kompletnego tłoka z pierścionkami) i jak się okazuje pilarka wcale nie musi grzać miejsca w serwisie i czekać aż za tydzień czy dwa przyjadą części, to po pierwsze a po drugie Cena, nie wciskają oryginałów proponują rozwiązania dla każdego. Jak utrzymają taki poziom to nowogrodzka i kierzkowa niech się mają na baczności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić Pilarke Stihl

Polecam Kierzkową, to autoryzowany serwis Stihla i tylko oni mają dostęp do oryginalnych części. Chyba, że ktoś lubi fuszerkę to niech pcha sobie tani szmelc, ale tak to chyba lepiej już nową pilarkę kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org