piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto by mi polecił

szukam dobrego fachofca do zmiany dachu i wykonania elewacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

To zły pomysł że zadajesz tu pytanie - zaraz się pozgłaszają "pseudofachowcy" , ja też nie dawno szukałam w internecie specjalistów do remontu mieszkania a koleżanka do położenia żywicy na zewnątrz domu.. Jedna wielka porażka... U mnie remont trwał 2 miesiące bo majster który się go podjął robił po 3-4 godzinki dziennie i szedł se do domku codziennie wymyślając niestworzone historie a u koleżanki "fachowcy" nałożyli żywicę na pół domu i zrobili se przerwę na 2 tygodnie.. wszystko rozgrzebane leżało po czym wrócili po kilkunastu telefonach i dopiero dokonczyli....

Żałuję że tu szukałam specjalistów... Tylko strata kasy i kupa nerwów..

Wdaje mi się że najlepiej wziąć kogoś polecanego np przez znajomych lub sąsiadów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił




I NAJWAZNIEJSZE!
NIE DAC NA POCZATKU PRAWIE CALEJ
KASY ZA WYKONANIE PRACY LUB ZALICZKI
W WIEKSZEJ ILOSCI!
Po czyms takim ,szpenio' siedzi z robota
,ruski miesiac'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

spytaj tu: 600202922

ręki uciąć nie dam, ale facet kładzie dachy już ponad 10 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

..a jeśli nawet jakąś zaliczkę - to dawac naprawdę minimalną bo będzie tak jak u mnie..tzn fachman żądał tygodniowo 500 zł i specjalnie tak się "grzebał" długo żeby całą wcześniej ustaloną kasę stopniowo wybierać.. Przyjeżdżał na godzinę 9-10, porobił do 14-15 i szedł do domu albo jakieś sprawy załatwiać... Całe lato mi zmarnował..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

U mnie też robił taki Robert jeden dokładnie jak piszesz zaczynał o 10 kończył o 15 a posadzke jak zobaczyłem w połowie jak zalewał to tak mu dałem ,że powiedział ,że ma stresa .
Dostawał na paliwo dodatkowo a w połowie drogi na budowe paliwa mu zabrakło... szkoda gadać

Paranoje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

z majstrami to same komedie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

Podpisuje się umowę i zawiera kary dla jednej jak i drugiej strony. Potem egzekwuje za każdy dzień poza terminem. Jak nie chce podpisać , gonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

autochton - teraz to i ja to wiem..ale "mądry Polak po szkodzie.." Dlatego ostrzegam innych zeby nie dali się nabrac..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

O nie, teraz to sobie wypraszam. Moj ojciec robi dachy i jest slowny w stu procentach. To z niego robia debila bo klienci nie chca wyplacac czasem i wymyslaja jakies bzdety itd. mixer-rexim nie sluchaj tych ludzi bo nie wszyscy ludzie sa tacy jak opisuja.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

torro no pewnie że nie wszyscy tacy są..ja opisałam akurat tylko mój przypadek.. Chodzi o to zeby brać poleconych fachowców a nie pierwszych lepszych z internetu a Twój ojciec napewno do nich nie musi nalezeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto by mi polecił

Ja polecam pana Marka z Czarnocina elewacje robi super , super firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org