poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wyprawka

Witam serdecznie, czy ktoś mógłby mi udzielić informacji gdzie w Łomży można kupić wszystko dla noworodka?
chodzi mi o sklepy czy hurtownie które mają dość przystępne ceni i bygaty wybór asortymentu, z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka




Sklep Bajka na Pilsudskiego.
Tam kupisz wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka





Lub Fartlandia w centrum 4Plus.
Tez wszystko tam kupisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Fartlandia nie polecam...
Obsługa zależy od ich humoru..;)
A ceny dość kosmiczne ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

A noworodka już masz czy potrzebna pomoc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Fajne i niedrogie ciuszki dla maluszka mozna kupic w Pepco.W sklepach typowo dzieciecych jest bardzo drogo, a wiadomo, ze zalozysz kilka razy i trzeba kupowac rozmiar wieksze, potrzeby rosna. Fartlandia to drogi sklep, ale tanio mozna tam kupic Pampersy i niektore kaftaniki. Ja tam kupowalam dla swojej coreczki i sa swietnej jakosci Kolorino. Tylko ze dziecko tak szybko z nich wyrasta... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

dziękuję wszystkim za informację, a na pytanie osoby "jeden z tych ponoć gorszych" to powiem że dzidzia jest jeszcze w brzuszku ale narodziny tuż tuż:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

w pepco też tanio jest, i fajne ciuszki itp

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

moja dzidzia już chodzi, ale wszystkie niezbędne rzeczy- od łóżeczka począwszy, poprzez ubranka, zabawki i inne duperelki- kupowałam w ŚWIECIE DZIECKA na al. legionów przy orange. bardzo miła obsługa, fachowa porada i ceny nie są z kosmosu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Zdecydowanie allegro!

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Fartlandia faktycznie jest droga, ale maja nas prawde duzy wybór, chyba najwiekszy w łomży. ja tam chodzę oglądać na żywo, porównywać a potem kupuje na alllegro.
Bajka jest fajnie zaopatrzona
jest jeszcze świat dziecka w okolicach małachowskiego, nie pamietam dokładnie adresu. jest pod supermarketem K1 czy jakoś tak sie nazywa. uwielbiam bodziaki z tego sklepu, sa wspaniałej jakości, po drugim dziecku większość wygląda nadal rewelacyjnie i na allegro za dobre ceny sie sprzedaje. a w sklepie jest nbiemal wszystko ale tylko wybranych firm.

jesli nie masz oporów przed rzeczami używanymi dla dziecka to polecam sklep gabi w tym małym centrum handlowym przy małachowskiego, tam przy domu kultury. malutkich ubranek maja mnóstwo i osobiście czesto sie tam zaopatruje.
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

allegro- duzy wybor i ceny bardzo przystepne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Pomimo wysokich cen i nie miłej obsługi, Fartlandia ma najlepsze wyposażenie ...

BrzydkiBurak - Nienawidzę dyskutować z DEBILAMI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Ciuszki najlepiej kupić w Pepco- są tanie i niczym nie różnią się od oryginalnych. Butelki itp.- w aptece albo w sieciowych sklepach, typu Rossmann. Łóżeczko, materac - polecam zamówić przez internet, wyjdzie dużo taniej, niż w sklepie i wybór jest zdecydowanie większy.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Ciuszki najlepiej kupić w Pepco- są tanie i niczym nie różnią się od oryginalnych. Butelki itp.- w aptece albo w sieciowych sklepach, typu Rossmann. Łóżeczko, materac - polecam zamówić przez internet, wyjdzie dużo taniej, niż w sklepie i wybór jest zdecydowanie większy.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

w Fartlandii przy większych zakupach można dostać kilku % rabat
warto zapytać od jakiej kwoty i ile go przyznają, akcesoria Tommee Tippee niedawno mieli taniej niż na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyprawka

Witam :-) ja takze oczekuje przyjscia na swiat maluszka mojego i takze kompletuje juz wyprawke. Znam wszystkie sklepy wymienione wyzej i moge powiedziec, ze sklep Fartlandia choc dobrze wyposazony jest bardzo drogi jedynie pampersy mozna kupic w atrakcyjnej cenie, sklep Bajka tez fajny i dosc dobrze wyposazony nawet w miera maja tam tez ceny chociaz ja osobiscie polecam zakupy z allegro ;-) niedawno zakupilam praktycznie wszystko poczawszy do pieluszek tetrowych,flanelowych, wacikow, chusteczek, smoczkow, szczoteczek ,termometrow i innych przygwizdow i drobiazgow dla malenstwa :-)Mozna porownac ceny naprawde warto :-)
tak jak np
pieluszki tetrowe allegro 1,77- sklep 3
p. flanelowe 3,5- 5
chusteczki pampers- 4,5- 6
butelki tomme teppee 2 szt- 32zl- skl 50zl

no i tak dalej.................... nie chce mi sie wymieniac naprawde ale na allegro warto, no i oczywiscie lozeczko materacyk, wozek nawet tez oplaca sie na allegro. Wybrany przeze mnie model wozka w fartlandii kosztuje 1000zl, a na all 550zl, takze jak widac roznica jest ogromna :-)
Pozdrawiam i zycze udanych zakupow :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org