czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
youtube

Witam wszystkich. Potrzebna mi pomoc. Czy wiecie jak mogę ściągnąć filmik z youtube? Proszę o pomoc. Dzięki wam. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: youtube

firefoxem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: youtube

Ściągnij sobie Free Youtube Downloader. Będziesz mógł zassać film lub też sam podkład dźwiękowy w różnych formatach i jakości. Do programu tylko wklejasz link z YT i po paru chwilach masz co chciałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: youtube

http://www.downloadyoutube.net/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: youtube

www.keepvid.com[\url]

majlepiej format FLV, a potem translatorem na mp.4 lub mp.3

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: youtube

najprostrza metoda to zainstalowanie real player-a. po zainstalowaniu gdty najedziesz muszka na okienko z video pojawi sie okienko "nagraj video" .dziala nie tylko z youtube ale i innymi serwisami (niestety niektore serwisy sa oprzed tym zabezpieczone).
ps. jezeli chcesz nagrac video w 720p lub 1080p to poprostu wybierz to w opcjach w yt, poczekaj a video zacznie odtwarzac, wybiesz nagrywanie w real player-ze i gdy zacznie on nagrywac wideo, wtedy bedziesz mogl "spauzowac" odtwarzanie w youtube.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: youtube

Ale kobinujecie :):)
A wystarczy tylko VideoGet :):):):):):):):)

Kopiujesz i wklejasz link i masz w ciągu kolu sekund to co chcesz z YT :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org