niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS - 1998rocznik

Nie orientujecie się gdzie są zapisy na ŁKS w Łomży , do kogo trzeba się zgłosić do roczniku 1998r

Dziękuję Serdecznie za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

Z tego co się orientuję to A.Nadolny prowadzi grupę żak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

Jest drużyna trampkarzy młodszych ŁKS-u rocznik 1999 ale jeszcze może być 1998 , treningi mają na orliku na ul. Bernatowicza , kolejny jest w środę o 15:30 , oraz w piątek o 18:00 , możesz przyjść i się zapisać

Dopóki grasz , jesteś zwycięzcą


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

TRENINGI ROCZNIKA 1998 ODBYWAJĄ SIĘ NA ORLIKU PRZY ULICY NOWOGRODZKIEJ WE WTOREK I PIĄTEK O GODZ.16.30.JEST TO GRUPA TRAMPKARZY STARSZYCH.TRENEREM GRUPY JEST P.WOJCIECH PIETRUSZEWSKI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

znalezli zdjecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

maciekŁKSŁomża , bo ja chce iść do gimnazjum nr 8 w lomzy na profil sportowy i podobno trzeba się zapisać na LKS , i ja mam 5 z W-F no i umiem troszkę grac ale nie wiem czy będę dawał rade w tej grupie bo jak ona jest od kilku lat , to możliwe ze będę nie wyrabiał ;P . Chciałbym zapisać się do jakiejś grupy dla początkujących ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

Nie ma raczej czegoś takiego jak grupa początkujących , poza tym najpierw spróbuj a ta grupa jest od prawie 2 lat , od lipca ale poprzedniego ;P

Dopóki grasz , jesteś zwycięzcą


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

A dobrze tam graja. A kto prowadzi zajęcia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - 1998rocznik

Zadzwoń do Klubu, 862163065, przesympatyczne p. Ewa i p. Ania podadzą Tobie nr do opiekuna Twojego rocznika. Skontaktujesz się z nim i będziesz miał wiadomości z PIERWSZEJ ręki, a nie że "ktoś komuś przy trzepaku szepnął, że podobno...".

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org