piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sympatyczni ludzie

Witam, od niedawna mieszkam w Łomży. Niestety nie znam tu nikogo. Gdzie bywają młodzi ludzie, tzn 18+ ? Rozumiem biblioteki, sklepy, banki ale nie wiem czy byłabym na tyle śmiała by ot tak zawierać tam kontakty (chyba ,że tak w tym mieście jest?:)) Chodzi mi raczej o przyjemną , sympatyczną atmosferę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Mogę Cię obwieźć po mieście moim rowerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

gdzie wczesniej mieszkałas? daleko od lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

napisz mi swój numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Stadion Z-18.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Mieszkałam w Gdyni.
W Łomży jestem od tygodnia, spaceruje, oglądam. Miasto naprawdę zadbane ale wieczorami wydaje się jakby opuszczone, bardzo mało ludzi mijam, no i osławione 'L-ki', naprawdę sporo :) A jak jest z pubami, klubami...Gdzie można się wybrać w sobotę? Chodzi mi o miejsce dla odrobinkę starszych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

milano too tamto ;D
napisz mi swój numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

no jest duzo klubów i pubów np. Yama Milesclub itd tam w wiekszości starsi chodzą tzn 18+ ja tam mogę Cie po lomzy oprowadzić przy okazji poznasz duzo sympatycznych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

tak tak jak juz kolega powiedzial zamiawiaj taxowke i powiedz kierowcy ze "na milano" on bedzie wiedzial o co chodzi, takze milej zabawy zycze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

jak szukasz sponsora to podaj wreszcie do cholery ten swoj numer spedemonowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

xxxxxx951?



Witamy w Łomży. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

bezrobocie to i ludzie nocą się boją wychodzić :D jedynie pedałki bezpieczną taksówką do swojej jamki gangsterskich gwiazd wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

w Gdyni.. i co Ty robisz w Łomży teraz ? Z wyboru, czy z przymusu ?

Greg233

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Przede wszystkim dobra rada jeśli już chcesz sie dowiedzieć czegoś na tym forum to nie oczekuj fascynujących odpowiedzi taka osoba sie trafia 1 na 100 która napiszę coś normalnego.żadnych danych osobowych telefon imie nie podawaj jeśli nie chcesz zmieniać numeru:)jęśli nie znasz nikogo nie spaceruj sama wieczorami , rozejrzyj sie wokół swojego otoczenia gdzie mieszkasz ,przejdz sie na basen,oczywiscie ze są cluby i bary ale tydzień to za wcześnie żeby wyruszać w takie miejsca poznaj ludzi potem sobie chadzaj z gromadką do takich pubów .jeśli jesteś na dłużej to życzę miłego pobytu w naszym mieście:)pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

fresz1 dobrze pisze, jeżeli nie chcesz się zrazić do łomżyniaków to za często tutaj nie wchodź:) zresztą tutaj średnia wieku komentujących jest chyba bardzo niska więc czego oczekiwać,co do klubów i pubów to yama, 54, 9, rzymianka, samemu lepiej nie, chociaż pewnie szybko byś poznała kogoś:) wieczorami nie wypuszczaj się sama, łomża w miarę spokojne miasto ale nigdy nic nie wiadomo, z gdyni do łomży? prawidłowa kolejność:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Greg 23 dużo pytań zadajesz.Jaś Pytalski z Ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Dziękuję Wam za rady, rzeczywiście samotne spacery, imprezy nie są dobrym rozwiązaniem , szczególnie jak nie zna się miasta, choć nie ukrywam lubię spędzać czas na zewnątrz, chociażby jeżdząc na rowerze, lub robić zdjęcia. Chyba mam sąsiadkę w podobnym wieku, może zagadam do niej jakoś, mała kawa nie jest zła:)

Powiedzmy, że muszę 'dopilnować' tu pewnych spraw, stąd taka kolejność:) Ale jestem zadowolona, miasto ma swój urok.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

von chrupka... spokojnie, ja też jestem własnie z Trojmaistai mysalem nad zmiana lokalizacji na Łomże, dlatego pytam..

NewInTown, jakie sa Twoje odczucia odnosnie zycia z Łomży? Bo ja też jestem w gdyni i zastanawiam się, jak bym sobie poradził, czy bym sie zaaklimatyzował, ja osobiscie uważam ze tak, ale ciekwy jestem Twojego zdania, dajesz rade spokojnie ?

Greg233

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Miasto i okolica jest piękne, większość ludzi też jest w porządku tylko nie oceniajcie po tym forum, to taka mała łomżyńska odskocznia na której trolle rozładowują emocje po ciężkim dniu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Greg23 , nie jest źle, miasto na pewno spokojniejsze ale jestem pozytywnie nastawiona:) Brakuję tylko naszego gdyńskiego 'jeziora' ale tereny parku krajobrazowego- coś wspaniałego. Całe miasto naprawdę ładnie się prezentuje, czyste, zadbane. Nic więcej nie powiem,bo za krótko tu mieszkam.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

masz racje lomza to piekne miasto i ludezie tez niesa najgorsi a mlodzi to jak wszedzie sa dobrze wychowani i zle ale sama wiesz zkim mozna a zkim nie pomalu poznasz napewno kogos zkim bedziesz milo spedzac czas kiedys mieszkalem w gdansku 6 lat i juz niezle poznalem trujmiasto to wspaniale miasta i okolica milo wspominam te lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

napisz mi swój numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

napisz do mnie na email em300@wp.pl :)

Magda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

miasto jest nocą piękne, panorama miasta, całe oświetlone



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Ja jestem nie sympatyczny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyczni ludzie

Ludzie chamy !!!

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org