poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
akumulator

mam pytanie gdzie najlepiej w miescie kupic akumulator
tak żeby odrazu wymienili ewantualnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

SZOK NIE UMIESZ CZŁOWIEKU 2 ŚRUBEK PRZYKRĘCIĆ 10? A JUŻ TAK PRAGNIESZ TO ZA PRYMĄ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

Tylko nie kupuj w sklepach z częściami.U nich zawsze dużo drożej.
U Racisów na Al.Legionów jest duży wybór,w Pryma 1 też.W Kupiskach w stacji kontroli też są,tu facet sprawdził czy jest dobre ładowanie.Jest tego pełno wszędzie.
Jak poprosisz,to i wymienią.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

Ćinek -co to jest ta tabelka ?

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

br1 to jest test internetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

zyzio-dzięki.
a jak sprawdzić swój?

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

http://www.speedtest.net



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

A wiesz ile ten akumulator ma mieć amperogodzin (Ah) heh

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

http://www.speedtest.net/result/1196310612.png

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

o kochany, 2 śrubek 10??????? 2 NAKRĘTEK 6 CO PRAWDA I JEDNĄ ŚRUBĘ 8 NA 13, a to już coś. Ja kupowałem BOSCHA w świecie opon, ale powiem Ci szczerze, że dużo taniej nawet z przesyłką wyszłoby na alle (oczywiście za ten sam akumulator).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

nie polecam w świecie opon, akumulatory są zleżałe, nawet kilka lat.
Kupuj w focie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

amperogodzin ah ma 55
byłem na sprawdzeniu pan przyłożtł takie urządzenko tester dał wydruk z tego
poziom naładowania 100%
poziom sprawnosći 75% i piaało do wymiany maówł że jakaś cewka czy coś i może fiksować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

Zalezy jaki akumulator... Maly (65, czy 70 Ah) kupilem za statoilem po prawej tam gdzie wymieniaja opony i aku a duzy juz sie nie oplacalo i kupilem u Goska w POM-ie. Z pol roku temu wymienialem taki 100 Ah to juz najlepiej wyszlo na Poznanskiej w Zrobudzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

Akumulator S3 53 Ah na allegro 205zł + 30 pobraniowa lub +20zł zwykła co daje =225zł

W swiecie .... i ........... za ten sam musiałem dać 260. Jak zapytałem o rabat, bo ju nie jeden tam kupowałem to powiedział (ulizany gościu), ze to juz po rabacie bo tak kosztuje 320zl.

Zapłacić zapłaciłem, ale więcej nie kupię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akumulator

Jeśli kupywać to tylko tam gdzie mają duży obrót, jest pewność wtedy, że akumulatory są dostarczane na bieżąco, procudent daje gwarancję na rok lub dwa, więc jak kupisz w jakimś małym sklepiku, gdzie akumulator już ma rok, wtedy jest albo bez gwarancji, albo jeszcze rok mu zostało, to zależy od firmy. Oczywiście sklep gwarancji udziela, lecz na swoje ryzyko, a wtedy by nie zapłacić za wadliwy towar buja się z tym tygodniami, a ty jesteś bez akumulatora, więc raczej tego się nie da kupić towaru stuprocentowego, sprawdzonego i z pełną gwarancją oczywiście za cenę jakiejś tam podróbki.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org