niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Przepraszam, czy jest osoba która jedzie w niedzielę 20 lutego do Warszawy samochodem w godzinach 15-16 w kierunku Dworca Wschodniego albo Dworca Stadion i byłaby tak uprzejma by wziąć mnie sobą. Z góry bardzo dziękuję. Tel: 606816013. Wszelkie dodatkowe sprawy do uzgodnienia. Naprawdę z góry bardzo byłbym wdzięczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Boże jakie to wszystko teraz wygodne się zrobiło.... Do PKSu jazda !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Pytam czy ktoś może, a nie jaką ktoś ma opinię na ten temat. Po prostu nie ma biletów stąd moje zapytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Nie przejmuj się, Fazzi to wielki łomżyński warsiawiak z kompleksami, pewnie mu żal, że on przez całą swoją karierę musiał jeździć pekaesami a tu ktoś może sobie pojechać autem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Cóż jeśli to prawda, to niestety jest kolejną osobą potwierdzającą zasadę, że Warszawa to największa wieś w Polsce:). Ja po prostu potrzebowałem pomocy, a on reprezentuje typową polską mentalność...Polaka-zazdrośnika i osoby dokuczającej, pozdrawiającej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Nie masz nic ciekawego do dodania to po prostu nie pisz!!! Nie rozumiem ludzi tego typu co piszą posta tylko po to żeby komuś dosolić. Czy sprawia to im rozkosz? Jeszcze jedno: szanujcie drugie przykazanie! Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Darek pewnych ludzi nie zmienisz niestety. Niemniej warto czasem próbować, wzajemnie pozdrawiam dobrej nocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

Nie przejmuj się wypowiedziami tych trolli im chyba tylko chodzi o to żeby mieć w statystykach więcej postów. Niestety na tym forum nie brakuje debili, którzy piszą w bliżej nie określonym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Warszawa Stadion albo Dworzec Wschodni

ten fazi to jakis czeresniak .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org