poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ROZLICZENIE CIEPŁA !!!

Zakładam trzeci wątek na ten sam temat, nie interesuje mnie kto ile ma dopłacić. Chciałbym zasięgnąć porady czy jako członek spółdzielni mieszkaniowej mam prawo wglądu w umowę zawartą między zarządem spółdzielni a zakładem ciepłowniczym i gdzie to mogę zrobić. Może trafi się jakiś prawnik na forum i udzieli porady jakie środki prawne mogę podjąć jeśli znajdę uzasadnione podejrzenia działania zarządu spółdzielni na niekorzyść swoich członków lub niegospodarności.

PS: Coś czuję, że tej jesieni rozliczenia ciepła będą drugim hitem po dopalaczach w związku z tym pozdrawiam zarząd mojej spółdzielni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZLICZENIE CIEPŁA !!!

Wg nowej ustawy o spółdzielniach masz prawo wglądu do wszystkich interesujacych Cię dokumentów.
Nalezy udać sie do spóldzielni i złozyc prośbę na piśmie.

Pozdrawiam

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZLICZENIE CIEPŁA !!!

W tym roku to sobie niezle przycinac beda...sama az sie boje rozliczenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org