niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga!!

Uwaszajcie Na szmalecz W bioedroncze zAmiastt szkwareczek w Sosie z krewetek była Pleść.

To Prawda Prosze pańscfa Polszka Młodziesz Narkotyszuje Sie.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

ja tam takich rzeczy nie jjem , ale skoro mowisz ze plesn to teraz będe uważał co daje świniom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

Komu dajesz???
A jak to bedzie jego matka ??
Szmalec jest z tłuszczu świonioka

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

W życiu nie wziąłbym pod uwagę porad analfabety, starającego się ukryć swoje braki pod przykrywką zamierzonego błędnego pisania.
Skoro jesteś takim ułomkiem, może znalazłeś to coś w śmietniku po drodze z biedronki, a teraz Ci się wydaje...
Wiem, wiem, ignorowanie to najlepszy sposób na takich .........., ale tu "cierpią" interesy ludzi. Podejrzewam, że pod jednym z tych nicków kryje się Admin, bo kto (delikatnie mówiąc) inteligentny dopuszczałby do takiego syfu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

zamknyj Rij Kyju ty !!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

ja raz robele w ogórkach biedronkowych znalazłem, a o zamarzniętej gorzale jak se przypomnę to płakać zaczynam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

to po co chodzisz do biedronki? won wpierd alaj tam gdzie ci dadza bez kolejki, podjedziesz zasranym woreczkiem zatrzesiesz gwizdniesz i n'a rozkaz przyfruna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

To nie Była Jadalna Jadalną pleśnią jest pleśń w serze meże

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!

Teraz są smalce pleśniowe i inne jeszcze nowości,biedronka górą.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org