poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Pierwsza" dama ...

Królewna Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzić, czy to, co o nich mówią jest prawdą, tzn. Śnieżka najpiękniejsza, Herkules najsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy. Postanowili zapytać o to zwierciadełka prawdy. Pierwsza od zwierciadełka wychodzi Śnieżka i się cieszy:
- Hurra, jestem najpiękniejsza!
Potem kolej na Herkulesa:
- Hurra, jestem najsilniejszy!
Na koncu wychodzi Quasimodo:
- Ku**wa! Kto to jest ta Kaczyńska z Warszawy?

:D

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

lux.

Tiger proszę o więcej takich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Jakby to jej wina była, że taką aparycją została przez naturę obdarzona...
Śmiejcie się dalej!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Już nie jeden piękniś nami rządził, wszyscy są równi. Oceniacie ludzi po wyglądzie, żal mi was śmiertelnicy.

Piękno jest relatywistyczne.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Mariusz Mariusz Mariusz... aż już się nie będę na Twój temat wypowiadał.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Ostatnio otrzymałam serię dowcipów o Kaczyńskich...
Oprócz tego, że teraz hymnem naszym narodowym będą "Kaczuszki", żaden z nich nie wywołał u mnie uśmiechu na twarzy...:( Żenada!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

"Mariusz Mariusz Mariusz... aż już się nie będę na Twój temat wypowiadał."

A Ja na Twój pedofilu :P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Jantar grunt to umieć śmiać się z siebie samego - nie ma możliwości uniknięcia powstawania dowcipów o politykach i ich otoczeniu - jeśli sądzisz inaczej i jest to dla Ciebie żenujące po prostu ich nie czytaj
Zlinczujmy 3/4 polskich kabaretów bo robią sobie jaja z polskiej sceny politycznej :P

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Nie chodzi mi o robienie sobie jaj z polskiej sceny politycznej, lecz o nabijanie się z czyjegoś wyglądu, a to chyba znaczna różnica! Większość nie zastanawia się kompletnie nad tym, czy swoim zachowaniem może sprawić komuś przykrość, niestety.. Grunt, żeby ón miał niezły ubaw, nawet kosztem innych! Płytkie to poczucie humoru.
Zgodzę się, że umiejętność dowcipkowania na swój temat jest w cenie i należy do rzadkości :D, jednak zauważ, że w TYM przypadku to nie prezydentowa się z siebie natrząsa, lecz z niej kpią.

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Jantar podejrzewam a raczej jestem przekonany, że Pani K. jest w pełni świadoma swojego wyglądu a idąc dalej - jest na tyle inteligentną osobą że potrafi śmiać się sama z siebie i zapewne nie raz to czyni ... zatem spokojnie .... a co dowcipów na jej temat ..... 5 lat prezydentury jej męża jest na tyle długim okresem, że już niebawem większości znudzi się ten temat i przerzucą się na kolejną ofiarę - mogą nawet na mnie, a co mi tam ;)
Płytkie poczucie humoru.... ? to podobnie jak z oceną wyglądu zewnętrznego - pojęcie względne, skoro Twoje jest aż tak głębokie to moja propozycja brzmi - widząc temat napisany przez Tiger'a nie zagłębiaj się weń bo może Cię porazić tępota umysłu i prymitywny, grubiański żart.

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Spokojnie mi tu być! Nie wzięliscie pod uwagę, że za chwilę spece od tzw wyglądu wezmą pierwszą damę na prof. salony piekności, liftingi, stringi, i tak dalej. Jak Dankę nauczyli trzymać widelec w lewym ręku to z nią też cuś tam zrobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Bardzo dobre
PS. Tiger gdzie sie podziewałeś ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Sęk w tym, że to nie jest tępota umysłu, o nie!
I tu nie idzie o ten konkretny przypadek prezydentowej - ona jest tu jedynie przykładem.
Niektórym po prostu gwałtownie wzrasta samopoczucie, kiedy mogą ponabijać się z kogoś.. No cóż, kompleksy..:D

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

kompleksy ... ? a Ty ich nie masz ?

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Pewnie że mam! Nawet ich specjalnie nie kryję :D.

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Nie upoważnia mnie to jednak do nabijania się z czyichś ułomności natury fizycznej. Z czyjejś głupoty - owszem, ale nie z fizyczności!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Tiger gdzie sie podziewałeś ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Gocha myślałem, że to tylko ja jestem uparty jak baran :D

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

No przeca wicie, że ryska na bursztynie musi se czasem pogderać, bo by nie żyła inaczy...:D

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Dowcip mało swieży. Słyszałem go o Cugowskim i wtedy był jakiś śmieszniejszy bo Kaczyńskich w Warszawie pewnie na pęczki a Krzysztofów Cugowskich chyba w całej Polsce niezbyt dużo a poza tym facetowi chyba mniej na pieknosci zależy.

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Super

Kostucha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Idą dwie laski przez Warszawe.

Jedna brzydka, druga też z Politechniki :)

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pierwsza" dama ...

Z dala od Polibudy, czasami (ale prawda żadko) zdarzają się tam ładne :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org