czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rossman

Do dziewczyn:W telewizji widziałam reklamę dotyczącą darmowego tuszu.Mówili że wystarczy wydrukować kupon ze strony rossnet.pl i przy kasie będzie można odebrać darmowy tusz.Wiecie coś więcej na ten temat? bo ja na tej stronie nie mogę znaleźć tego kuponu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

o to chodzi ? http://www.rossnet.pl/konkursy/?contrixId=6600003

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

nie o to:-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Witam

Musisz wziąć udział w konkursie organizowanym przez rossnet.pl a jedną z nagród jest właśnie tusz, który można odebrać w sieci sklepów Rossman.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Jest i konkurs ale i w tv mówili że można odebrać za darmo tusz tylko trzeba przyjsc z kuponem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

to jak pomoże mi ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

ale mi chodzi o zasady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

nikt nie słyszał tej reklamy???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

A może ktoś korzysta z karty płatniczej rossmana mBanku?
Chciałabym się dowiedzieć czy można przenieść konto z inego banku do mBanku bez ponoszenia żadnych kosztów?
Gdzie w łomży jest mBank i czy można wypłacać pieniądze z dowolnego bankomatu bez opłat czy tylko płacić tą kartą?
A w rossmanie słyszałam że płacąc za każdym razem kartą można dostać jakiś upominek (co to jest własciwie?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Do naturella : nie, nikt nie słyszał o tej reklamie ! Dotarło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

więc chyba nikt nie ogląda tv hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

..jak się pracuje, studiuje itp - to nie ma czasu na tv he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

ja slyszalam ta reklame....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

a może ktos cos powie odnośnie postu o karcie płatniczej rossmana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

wszystko byś chciała za darmoche - i tusz do rzęs i nagrodę w satynowej randce... co jeszcze..?? a co do wypowiedzi powyżej to idź do Rossmana i się dowiedz bo my tu nic nie wiemy na ten temat..przykro mi..:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

szkoda jakoś na inne tematy to zawsze i dużo macie do powiedzenia ,tyle postów że jakby to był zeszyt to by musiał być A3 a kartek musiałby by mieć nieskończenie wiele !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

a ty patrze chcesz koniecznie drugi zeszyt zapelnic swoimi durnymi postami, zamiast dochodzic to idz do rossmana kup se ten tusz jak ci za darmo nie dadza i popros aby na ciebie glosowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

popieram lauracrow1 :D :D , ale nahalna co...? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

green nachalna się pisze,a nie nahalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

możliwe, przyznaje ze zjadłam c ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Naturella - Twoje posty są naprawdę niepokojące. Za darmo dostałaś życie. I dość . Tusz kup sobie . Na jakieś tam głosy, o które jęczysz , zasłuż. Najlepiej idż do dobrego psychiatry i nie męcz ludzi swoimi pomysłami , których upublicznianie sugeruje upośledzenie umysłowe w stopniu ciężkim. Szkoda miejsca na to. Cześć (ale nie chwała).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

nie ogarniam tej baby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Do : Czesio . Ja też nie mogę jej "ogarnąć " . Trudno . Wiosna idzie , a z nią perspektywa browarka , nad rzeką , np.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

a ja popieram naturelle, reklama mówi, że należy wydrukować kupon aby otrzymać nagrodę, jeśli taka promocja nie istnieje to po co wciskać ludziom kit? i nie widzę w tym nic złego że ktoś chce coś za darmo...jeśli dają czemu nie wziąć??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

silence0000 założył(a) konto na 4lomza aby napisac 1 post i poprzeć naturelle.... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Bo silence0000 też chce darmowy tusz. Naturella to typowy przykład dziecka neo. Sądząc po treści wpisów i rozumowaniu to faktycznie jeszcze dziecko, więc po co te nerwy. Ignorować ją i za jakiś czas się znudzi pisaniem sama do siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Daj adres, kupię Ci ten tusz i wyślę... -.-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

Niestety nie ma nic zupełnie za darmo. Zwykle trzeba kupić jedno, żeby dostać drugie.

Filmy download eonline.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

hej. no właśnie mnie też interesuje kupon rossman taki, który można wydrukować i dostać zniżkę w kasie czy coś takiego. Szukałam w sieci i wyszedł mi serwis okazyjni.pl gdzie mają coś z rossman czy rossnet, ale akurat do promocji trzeba mieć kartę. A udało Ci się od tego czasu znaleźć promocje rossman do drukowania? dzęki.

takie tam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

kupcie sobie ten tusz i nie róbcie siary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossman

no chcę kupić ale taniej. Chyba, że mi kupisz i wyślesz?

takie tam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org