niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sprzątanie Narwi

Witam

W dniu 8 maja 2010 portal http://naszelowiska.pl/ oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska organizuje wielkie sprzątanie brzegów naszej rzeki Narwi.

Więcej informacji na stronie :http://www.naszelowiska.pl/2010/04/27/nasze-lowiska-i-lotzl-sprzataja-narew-ii-edycja/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

Szlachetna inicjatywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

Może by też "sprzątnęli" tego cwaniaka, który "dzierżawi" Narew tłukąc ryby prądem jak leci (wieksze wysyła do W-Wy, reszta zdycha). Taki to mafijny "interes"- to onże nie powinien też dbać o czystość rzeki?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

No. Dajcie znać jak poszło.

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

oooo










jestem jaki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

Lesiu dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

kazdy odpowiada za porzadek na swoim terenie,inaczej straz miejska wali mandacik.pana posiadajacego obecnie we wladaniu rzeke narew to prawo nie dotyczy?nie bede za frajer odwalal roboty ktora nalezy do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

a kto dzierżawi Narew?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

prywatna osoba

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

Dzierżawcą Narwi jest Mirosław Godula.
@ kaligulik, to zapytaj się starzy miejskie czemu nie wlepi temu panu mandatu, poproś jeszcze o duży mandat za zniszczenie rzeki albo najlepiej więzienie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

robaczywakorporacja333:wedlug mnie tego typu akcje jak wasza sa ok,z tym ze w tym konkretnym przypadku szkodza wszystkim zainteresowanym oprocz dzierzawcy rzeki.jemu jest to po prostu na reke, nad rzeka ma czysto i to widac golym okiem, natomiast nie jest juz tak latwo zauwazyc dewastacje rybostanu.organizujcie dalej tego typu akcje a bedzie

dzierzawil te rzeke dlugo i szczesliwie.

ps.skladki za licencje znow wzrosly(rosna chyba proporcjonalnie do zmniejszania sie ilosci ryb w lowisku)

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprzątanie Narwi

Fajna akcja będę na pewno, co mam siedzieć w domu.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org