piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka nawigacje wybrac??

Witam zamierzam kupic nawigacje i az glowa boli od wyboru:) Jaka wy polecilibyscie nawigacje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

Lark 4:3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

dokaldnie, tani a daje rade! nie ma sensu placic nie wiadomo ile jak i tak nie wykorzystasz reszty fukcji, navi obojetnie jaka byle mapa dobra!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

a ja bym polecał Mio albo lepiej jakiś palmtop Mio i wgrać tam Auto mapę :) jeden minus, że trochę mały ekranik jest w palmtopach z GPSem.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

jak to mowia na CB kto ma Mio ten wszytsko Mio, mam Mio i nie jestem zadowolony! dla mnie to kupa! gubi zasieg!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

popieram Mio jest dobra. miałem przyjemność jej używać i spisywała się bardzo dobrze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

Mialem nawigacje Nokia 500 byla ekstra naprawde! Ale i nowa duuzo kosztowala.

Postanowilem sie jej pozbyc i kupic tansze MIO

Wgrywasz automape i swietnie chodzi - wkurza mnie tylk ow tych wszystkich tanich sprzetach trzymak - jest to takie badziewiee ze szkoda gadac!! W Nokia 500 to bylo cosss





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

Polecam Navi od Garmin .. chyba ma największe pokrycie :) nie jest tani , ale myślę ,że warto .

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

tak samo jak qsefthuko polecam larka 4:3 nie ma co przeplacac za "orygilay" wgrywasz sobie automape lub garmina i masz ********* nawigacje za pare groszy polecam garmina (mam w telefonie) automape mam wlasnie na larku i nie jestem z niej zadowolony(a niby najlepsza nawigacja na polske) wytycza jakies dziwne trasy i wogole dla samochow ciezarowych jest to porazka ale garmin spelnia moje wszystkie oczekiwania

AD.1 automapa najlepsza na wszystie punkty w miejscowosci(zawsze znalazlem punkt w miescie)
AD.2 garmin najlepszy pod wzgledem wytyczania trasy

Te dwa pregramy i nic wiecej nie trzeba, uwierz zawodowemu kierowcy:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

ile osób tyle opinii - ja używam od dwóch lat TomToma 920 i jestem bardzo zadowolony. Może automapa ma lepsze pokrycie terenu na Polskę jednak z czystym sercem mogę powiedzieć tomtom w Europie i USA jest bardzo dokładny. Obsługa urządzenia intuicyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

Garmin Nüvi 760 :) Nie tania firma ale warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

A tak a propo jak już jesteśmy w temacie to mam palmtopa firmy Medion i wgraną automapę jakieś 4 lata temu. Czy ma ktoś może jakieś aktualniejsze mapy czy coś lepszego by móc do tego wgrać. Jakby ktoś coś posiadał to proszę o propozycję na maila damian107@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

Becker był najlepszy bez dyskusji. Był bo od paru miesięcy nie mogę dostać niby gwarantowanej darmowej aktualizacji. Dlatego róbta co chceta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

sam tez dlugo szukalem i myslalem co kupic i wkoncu zakupilem GoClever 5066 i jak narazie nie narzekam. Co prawda musze dluzej posiedziec zeby wgrac Automape bo na szybko nie moglem ale i wgrana fabrycznie mapa sobie niezle radzi, nie gubi zasiegu, po wlaczeniu szybko lapie sygnal. Gdy jechalem w gory to ladnie mnie prowadzila (prosto do miejsca, do ktorego ciezko by mi bylo od tak trafic), radary itp pokazywala a i punkty POI mozemy odszukac bezproblemowo (jedynie dwa razy zaprowadzila mnie do stacji Orlen ktora byla kilkaset metrow dalej ale to juz kwestia mapy lub aktualizacji). Wyswietlacz dotykowy 5 cali, wbudowane Bluetooth i transmiter FM jednak to drugie u mnie sie nie sprawdzilo - sygnal slaby i do tego szumy. Ale ma za to wyjscie sluchawkowe wiec mozna sobie pod radio aux-em podpiac i obejrzec jakis film :) Kupilem na Allegro, w zestawie ladowarka samochodowa, uchwyt na szybe, kabel USB, rysik (moim zdaniem zbedny) i pokrowiec. Ogolnie polecam :)

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

a co myslicie o LARK FREEBIRD 35.7 i czy ktos sie orientuje czy latwo wgrac na nia inna mape niz fabrycznie zainstalowana??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka nawigacje wybrac??

A ja mam Pentagram Nomad 5210 i uwazam ze jest super. Niedrogi i chodzi z automapa (odblokowany windows ce). Poza tym 2 lata gwarancji Door-to-door (zepsuł mi sie uchwyt - kurier przywiozl pod drzwi drugi nowy!).
Polecam ten sprzet (znajomi tez maja i chwala).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org