sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
milicja biła a policję biją

ludzie ja nic nie mam przeciw policji ale kogo tam zatrudniają zeby w Puławach małolaty pobili znów policjanta a on uciekał przed nimi do sklepu
Ale nie kazdy sie do tego nadaje ,a najgorsze jest to ze ocenieja to debilni lekarze którzy nie maja pojecia o zgrozeniu w tym zawodzie wystarczy zepsuty ząb czy mały żylak na nodze nie mówiąc o tych daunach psychologach u ktorych nie można zdać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

schetyna sie dobrze wypowiedział w tym temacie nic dodać nic ująć;-) jakby były inne przepisy dotyczące użycie broni to by tego nie było,jednego gnoja by odstrzelił albo zrobił chociaż przedział w kolanach to reszcie by sie odechciało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

no to tez przepisy utrudniają im prace ale prawo ustalają przestepcy to i musi przestepców chronic nawet za cene życia policjant na słuzbie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

no fakt jest faktem;-) polskie prawo chroni przestepcę....załóżmy że taki przypadkowy przechodzień chciałby pomóc temu policjantowi to myślę że mógłby później mieć większe kłopoty niż ten przestępca ;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

powinno być 10lat bez sądu za pobicie policjanta a dożywocie za zabójstwo! i byłby spokuj.....

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Postrzelisz gówno a pójdziesz siedzieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Dozywocie jest juz dawno nie napinajcie sie tak.....taka jest prawda ze do policji trafiaja sami jajoglowi...
Potem takie sa tego skutki...

Ty duvall to pewnie bity w szkole byles...Z takim podejsciem obys nie trafil do policji...
Sa jeszcze inne metody zamiast siegac po bron...

Jak sie decyduja na ten zawod to wiedza ze ryzyko za tym idzie...
A ten co uciekl to powinno sie podziekowac panu i do cieciowania wyslac...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Co to wogole za tytul tematu?????? Ktos pragnie powrotu je....ej komuny????

To na ukraine lub bialorus

Juz teraz mowie nara

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

i w Szczecinie też: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejny-atak-na-policjanta;-pobili-go-bo-rozpoznali-w-nim-funkcjonariusza,wid,12040115,wiadomosc.html?ticaid=19be5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Tak i ten szyderczy uśmiech po wypisywaniu kwitka z 200zł mandatem za przekroczenie paru km.

Za dużo miałem styczności z tymi cwaniaczkami bym ich teraz żałował.Choć poznałem wielu w porządku ,ale to były wyjątki.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Balthazar2205 a Ciebie chyba rodzice niekochają :-) co Ty ku*wa możesz o mnie wiedzieć;-) to po pierwsze,a po drugie to nie jestem z tych którzy bezrobocie rozwiązuja pójściem do Policji.Peace



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Taa a jakby polismen ich tknął to byłaby afera, że mundurowi atakują biedne dzieci. Taki kraj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Nie tylko w policji przepisy są nieżyciowe i utrudniają życie.
Takie już nasze państwo - biurokracja i zakazy, a robactwo się szerzy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

duvall od moich starych to 3 h'''e w bok A pozatym jak tak podchodzisz do sprawy zycia ludzkiego to dla mnie jestes debil...

Powiem ci zeby nastaly taki czasy jak ty piszesz.....strzelac do kazdego i za byle hu....stwo to bys z barlogu na ulice nie wyszedl
Juz teraz oni robia co chca i nie mow mi ze nie
Czemu nie napisza jak oni traktuja ludzi...
Nie ma sie nad czym uzalac,zawsze byly takie sytuacje i beda...teraz wielkie halo bo mada na policjanta kazda akcja naglasniana...Agresja rodzi agresje i tak bedzie...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

nie nawiazuje do powrotu komuny choc było w niej sporo plusów ale wracając do tematu jak kolego pisałes to są inne srodki niż bron i z tym tez się zgodze
Bo własnie sie okazalo co jest wart policjant który nie moze uzyć broni bo nie moze do stóżowania powinien pomylił zawody .Powiem tak ja osobiscie jak pracowałem w klubie nocnym i w dyskotece na bramce to musiałem gołymi rekami sobie radzić i to nie byli dwaj małolaci bo tacy zawodnicy to nie trzeba by było sie nawet wysilać a tu policjant przed takimi ucieka ręce mi opadają powadzenia może jakos terapie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

kiedyś juz Urban powiedział ,że " gnojenia milicji skończy sie na gnojeniu policji". Teraz dokładnie mamy tego efekty. Po drugie prawo sprzyja przestępcom może nie na wprost ale jest dla nich dośc łaskawe. Nie ma tu dymu bez ognia sami politycy tak pracuja nad tym prawem aby uprawnienia policji i nie tylko ograniczyć we włsanym interesie. Wymownym przykładem jest utworzenie CBŚ które po prosty wzięło się za dupe wielu przestspcom w białych kołnierzykach i politykom , posłom - efekt podniósl się lament i z lewa i z prawa abu ograniczyćuprawnienia CBS bo przecież nie oto posłom i politykom chodziło aby CBS ich tykało. To co teraz się dziej na ulicahc w stosunku do policjantow to jest wlaśńie efektem tej fałszywej troski polityków o bezpieczeństwo. Inna sprawa ,że policjant nie ma autorytetu i tak naprawde nie potrafi się bronić , ich sprawnośc fizyczna jest po prostu żenująca.

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

To jest nas dwuch ja tez spedzilem pare letek w takich sytuacjach jak ty...nawet tu se dorabiam...Wlasnie dlatego pisalem ze jak sie porywaja na tak ryzykowny zawod(bo picie kawki to nie jest) to niech maja swiadomosc co moze ich spotkac...Dokladnie zgadzam sie z toba,ze ludzie prywatni wykonujacy zawod "bramkarza"borykaja sie z takimi sytuacjami zawsze i nie placza...
natomiast wiecie ze teraz jest deficyt od chwili ataku na policjanta w w-wie...wiec pisza jaka to polska ma niedobra mlodziez...
Druga strona medalu to ta ze naprawde gowniazerja przegina....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Tylko ze policjantowi probowano odebrac bron - to jedna z podstawowych sytuacji przewidziana ustawa o policji z 6 kwietnia 1990 roku w ktorych policjant ma prawo uzyc broni.

Ten akurat tej broni przy sobie nie posiadal - moze by uzyl

nalezy sie zastanowic czy policjant powinien uledz dwom nastolatkom?? Nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Dobrze niech leją! haha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Nasłuchają się takich Sfirm JP itd. a pozniej atakują bez bronych ludzi ,dobrze że koniec świata nie bawem :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Połowę tych policjantów wyp...ć z roboty , a reszcie dać większe uprawnienia.

I selekcję zrobić u prawdziwego psychologa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie nadaje się , albo dekiel to won na stróża , albo do purzeczki bo tam inwalidów potrzebują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Autor: Thomas (109.243.110.---)
Data: 03-03-10 21:04

Tak i ten szyderczy uśmiech po wypisywaniu kwitka z 200zł mandatem za przekroczenie paru km.



Kilku czy ponad trzydziesu?:) Jakiś Ty niewinny człowieku jesteś, jak cie policja skarciła mandatem za prędko,śc okrutnie, ojojoj!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Co to za policjant ze ucieka do sklepu:/

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Autor: robson35 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04-03-10 08:36

Połowę tych policjantów wyp...ć z roboty , a reszcie dać większe uprawnienia.

I selekcję zrobić u prawdziwego psychologa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie nadaje się , albo dekiel to won na stróża , albo do purzeczki bo tam inwalidów potrzebują



ŚWIĘTA RACJA!!!!!!!!!!!!



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

Powiem Wam jedno ciągle te same osoby obrażają policję,nigdy im dośc chyba chodzenie na komendę sprawia im wielką frajdę......??????ha ha ha.
Z tego co wiem kilka osób za obrażanie tam się tłumaczyło!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

nie wiem jak to jest, ale chyba bez powodu nikogo się nie obraża, w sumie większość pokolenia JP jedzie po nich, chodź nigdy z nimi nie mieli do czynienia

jo jo nygasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: milicja biła a policję biją

haha, dokładnie j.w. :) jak stoja pod klatką to krzyczą JP, jak radiowóz się zatrzymuję to nagle wszyscy z mężczyzn zamieniają się w małych chłopców :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org