niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawo angielskie benefity

szukam pilnie osoby, która zna się na angielskich benefitach, ich wyliczeniach, zwrotach benefitów. proszę bez zbędnych komentarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo angielskie benefity

Udaj sia na londynek.net albo mojawyspa.co.uk , no i google .Tutaj najwyzej naczytasz sie paplika &co i bedzie Ci sie snila polityka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo angielskie benefity

znam nie jedna osobe ktore dostaly ale po 2-3 latach do tej pory zwracaja na jakiej podstawie diabli wiedza.proboj ale to loteria

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo angielskie benefity

a o jaki benefit chodzi?
a wyliczenia sa proste masz progi zarobkowe i ich i wdełki od do jak sie miescisz masz benefit jak nie to nie masz.i tyle.
dla dzieci
domu
małych zarobków
itd sa inne i to trzeba wiedziec
to nie jest polska i chore jakies wyliczenia ze człowiek co roku nie wie co i jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo angielskie benefity

ryba bardzo duzo sie zmienilo , uwierz mi.Nawet Anglicy sie smieja , pracujesz , odprowadzasz podatki ale nie dostales bo jestes Polskiem !

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo angielskie benefity

sranie w banie biora ludzie az sie kurzy.
oczywiscie tacy co maja do tego prawo.
i jak cos to od kiedy sie zmieniło jak ja znam ludzi co maja na bierzeco i sam im załatwiam i jest ok. o jakim rasizmie ty mówisz. to nie polacy i posra..ene myslenie, tutaj nikt nikogo nie dyskryminuje to jest inny kraj jak ta polska chłota

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org