poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Walentynka

http://www.ilovemilka.pl/v81D0E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynka

ehhh........debilne są te konkursy..... ale powodzenia zycze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynka

sun czy ty zawsze wchodzisz w kazdy link ktory zobaczysz? a co studentki tozagladam na to forum bardzo czesto ale dopiero od niedawna sie tu zarejestrowalem i mimo to zdazylem juz zauwazyc ze lubi sobie zakladac tematy z jakimis np pseudoankietami ktore sa jej niby potrzebne do szkoly a tak naprawde to jakies konkursy w ktorych liczy sie liczba nabitych odwiedzin dlatego juz dawno przestalem zagladac w linki podane przez ta pania. Droga studentko proponowalbym zmiane forum(na na przyklad te na fotce.pl- idealnie wpasowalabys sie w poziom hydeparku-albo jakies inne forum dla dzieci)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynka

AdamMalin słuchaj, jesli nie chcesz to nie musisz klikać w to, nikt ci nie każe ;P ani tym bardziej komentować, zachowaj to dla siebie ;)
A jesli chodzi o fotke to mozesz wrzucić na swoją, nigdy nie zakładałam tego badziewnego profilku :P ale tobie życze dalszego rozwoju w tym kierunku
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynka

studentko bez obaw - w twoje linki nie klikam... a skoro umieszczasz je na forum publicznym to mam pelne prawo to skomentowac... nie wiem co jest akurat w tym linku ale ''Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama '' sa niezgodne z regulaminem-przeczytaj te zdanie kilka razy zanim zalozysz kolejny debilny temat nie wnoszacy tu nic ciekawego! Poza tym umieszczajac jakikolwiek link na forum(na 4 lomza czy jakimkolwiek innym) WYPADAŁOBY napisac wczesniej co to jest,nie sadzisz? aaa i czytaj ze zrozumieniem- nie kazalem ci wrzucac zadnych fotek tylko zarejestrowac sie na forum fotki a to roznica bo zeby moc wypowiadac sie na tym forum nie musisz ymieszczac zdjec. naprawde ci to polecam - twoja osoba i to forum jestescie na tym samym poziomie- moze dostalabys tam fuche moderatora? jedno jest pewne- napewno wiecej naiwnych dzieci klikneloby w twoje linki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org