piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zespół na wesele...

Pomóżcie!
szukam zepołu dobrego na wesele. Może znacie jakiś co nie odwala chałtury? Słyszałam że Orkan i Aplaus sa ok ale nie mam numeru telefonu. Ktoś zna jakiś kontakt?

Z góry dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Wez Zadzwo Po Sideya Polaka ona za pare złotych zaśpiewa ja jak coś to bym wzioł AbraDaba i bym niezle sie bawił z dziewczyną :)

kasa_Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

jedno dla publiki ,a drugie dla prasy.
Przyjechałem tu na bauns,nie na wczasy.
Tak dokładnie
kładę rap ponad mnie,
zrób,yo,jak znasz mnie,yo, Cie dopadnie.
Traktowania,czy traktuj to poważnie,
nie wiesz co mówić,to mów niewyraźnie.
W Tobie idoli lirycznych
pedalskich strasznie.
Tandeta płynie wierzchem,a sztuka na dnie

kasa_Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Osobiście proponuje zespół "Boss".Byłem na 2-ch weselach gdzie oni grali,nie sa to napewno amatorzy.Sa po szkole muzycznej i naprawde znaja sie na fachu....
Oto numer do jednego z czlonków zespołu: 606372103...Marcin Sawicki
Swoj zespol promuje poprzez prezentacje wesel, na ktorych gral co pozwala na latwiejsza ocene zespolu.

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Dobre, dobre... setnie się ubawiłem. Do obsługi MDeka nie trzeba być wyedukowanym muzycznie, a przejść się z saksem między stołami i "polecieć po skali" to też nie za wielka sztuka. No tak , ale co kto lubi... Po paru głębszych i tak mało kto zwraca na to uwagę, oby "brzęczeli" ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

A moze grupa ,,NoVii"? Dziewczyny super śpiewają,często pomagają w imprezach organizowanych przez miasto...Spiewały na ,,Swiatełku do nieba".Mam ich wizytówkę...Jeśli się nic nie zmienilo to numer jest taki 504484658

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Ja tam bym jednak na Metallikę postawił. ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Mad_Blunted_Jazz!!
Jak jestes tak uzdolniony to idz na starowke,poloz czapke i zacznij grac,moze uzbierasz fortune....
Jesli znasz sie "graniu" lepiej niz inni to powinienes zalozyc wlasny zespol muzyczny i grac...Juz widze te kolejki ustawiajace sie do Ciebie..Powodzenia zycze..

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

I czego się rzucasz młokosie? Na graniu się znam i robie to w sposób, który nie naraża mnie na zarzuty chałturzenia, a nie zaprzeczysz że odpalenie miniacza i podgrywanie pijanym ciociom i wujkom nie należy do szczytu artystycznych uniesień...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Kto tu sie rzuca?Nie mialem na celu aby Cie urazic.Byc moze to Twoja konkurencja ale kazda konkurencja jest dobra o ile jest "zdrowa"..:)Ale zgadzam sie z Toba odnosnie odpalania miiacza itp....
Zycze powodzenia w tym co robisz!

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Witam.
Polecam Nasze usługi.
Profesjonalna Obsługa imprez weselnych.
Sprawdź Nas !!!
Zamów DEMO.

Pozdrawiam

Zespół Muzyczny "REWERS BAND"
Marcin Książak
tel. 0 607 095 210
e-mail: rewersband@wp.pl
www.rewersband.wizytowka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Reklama dzwignią handlu :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

"Happy Singers" Białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Robbins/ jakoś tak :P jesli chodzi o ten typ zabawy, on zna sie na rzeczy :P potrafi zabawic ludzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

może robin ? to ja :D też gram ale muzyke klubową a nie disco polo :[

Dj.RobiN. PoZdRaWiA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Spróbuj pod nr 0609-733045. Zespół z Łomży - na miejscu.
Jeśli chodzi o Aplauz to nr: 508-267037, a do Orkanu nie pamiętam.

PePe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Ja mogę polecić zespół który naprawdę solidnie się przykłada do tego co robi.Członkowie posiadają odpowiednie muzyczne wykształcenie w tym kierunku.Uważam że bardzo dobrze to robią bo byłem na weselu jak oni chałtużyli i powiem nieżle zabawiali weselnych gości .Nad ranem przedłużyli weselę o 2 godziny za darmo.Zespół nazywa się MIX a kontakt z zespołem pod numerem tel.219-18-90 (Andrzej).Uwież mi naprawdę warto a choba najmniej biorą ze wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Napisz na kiedy potrzebujesz zespolu...Nie mam teraz namiarow, ale w poniedzialek moge miec..Ogladalam wesele ostatnio, grupa byla extra, fajnie prowadzili, spiewali..widac extra musialo byc..i z tego co wiem, to goscie zadowoleni. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

miło mi witam pozdrawiam.
swego czasu zaczełem grać po zabawach weselach itp.
na żywo, potem zaczeły sie automaty perkusyjne dyskietki,samograje; w końcu MD tzw. miniacze to znaczy jeden śpiewa reszta wali w klawisze z przejęciem jako statysta i robi dobrą minę. tak ja też robiłem podobnie, może nie do końca starałem się coś dograć dać tej muzyce coś od siebie, odróżnić się od innych zespołów korzystających z tych samych podkładów muzycznych.tworzyłem w domu na komputerze swoje własne aranżacje piosenek, inny repertuar.
I co myślicie że ktoś to docenił ?
Nikt!!!!
lecz cóż; niedawno powtała inicjatywa: gramy na żywo. OK
było nas 4 dużo chęci,kasy się załatwiło sprzęt pożyczyło,trąciło się jedno wesółko 0 di-polo ludziska zadowoleni ...
i co życie jest podłe : jeden do Raichu drugiemu za daleko trzeciemu ...itp.
i znów zostałem sam z basem i czekam do lepszych czasów .
tyle w tym temacie
pozdrawiam wszystkich :weselników,"muzyków",muzyków(prawdziwych),was drodzy forumowicze do następnego fora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Witamy tu zespół Boss.Skoro jesteś taki zoriętowany, to oczywiście wiesz jaką skalę ma saksofon tenororowy na jakim gramy.Podejżewam, że wiesz też gdzie chowamy w nim dyskietki, bo przecież to nic trudnego dmuchać w kawał blachy.Mamy trzy pytanka dla "ZNAWCY":
1. Wymień dzwięki składowe akordu C-dur septymowego w pozycji zasadniczej?
2. Co to jest "Tabulatura" (możesz wybrać dowolny instrument?
3. Kiedy i na jakim instrumencie chcesz dać nauczkę "OBSŁUGIWACZOM EMDEKÓW"?

Jeszcze raz pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź.

BOSS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Jeszcze raz zespół BOSS.Nasza wypowiedź kierowana jest konkretnie do Mad_Blunted_Jazz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Miałem okazję być na weselu, na którym pogrywaliście... szczególne zachwyciły mnie solówki Santany grane przez skasofonistę na gitarze nie wpiętaj w ampa, kabelek był sprytnie rzucony za siebie...

1. Skala C - dur : tonika C, brak znaków chromatycznych, dźwięki c, d, e, f, g.
2. Tabualtura to prosty, cyfrowy zapis muzyczny dający informacje o wysokości dżwięku i podziale rytmicznym frazy, w przeciwieństwie do zapisu nutowego nie można z tabulatury odczytać długości trwania dźwięku.
3. Nie daje nikomu nauczek, zwłaszcza z darmo. Nie jestem instrumentalistą. Skupiam się na produkcji, masteringu i postprodukcji.

Bawimy się szefie (BOSS - hyh) dalej w zgadywanki?

1. Na jakiej zasadzie działa filtr dolnoprzepustowy w słynnym instrumencie TB-303?
2. Do jakich wartości teoretycznych winien zostać wysterowany de-esser dla wokalu damskiego biorąc pod uwagę specyfikę języka polskiego (sporo szeleszczących dżwięków)?
3. Na jakim etapie masteringu stosujemy korektory paragraficzne?

Możemy tak do bólu...
Napijta się wódki chłopaki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

BOYS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Bardzo nas cieszy, że możemy wymienić poglądy na konkretnym poziomie.Faktem jednak jest, że opisałeś zespół, który miałeś okazję oglądać i obserwować około trzech lat temu.Jest to dowód na to, że nie masz pojęcia co się od tamtej pory zmieniło.Jeżeli chodzi o 128 "obciachowych brzmień, to właśnie budowa tego instrumentu daje nam możliwości do wykonywania piosenek z naszymi pomysłami i przez nas(oczywiście z ograniczeniami mechanicznymi, których nie sposób wyeliminować i zdajesz sobie z tego sprawę, więc dziwi nas taki argument)."Santana" to przeszłość.
Jeżeli chodzi o odpowiedzi na pytania, to akord C-dur septymowy to dźwięki: C,E,G,B(podałeś złą odpowiedź - coż zdaża się najlepszym...).Podziwiam znajomość pojęcia "tabulatury", choć spodziewałem się odpowiedzi bardziej czytelnej(tak, żeby osoby, które prześledzą nasze "zagadki" miały jasność sytuacji).
Twoje pytania(spodziewaliśmy się czegoś w tym stylu), potwierdzają tylko to, że nie masz nawet bladego pojęcia o zjawisku , jak je nazywasz "chałturzenia", oraz o tym czego potrzebują dzisiaj ludzie, aby po całej nocy podejść i podziękować za "dobrą zabawę".
Pomyliłeś granie i bawienie ludzi z tworzeniem muzyki, pracą studyjną, operacjami za konsoletą i teoretyzowaniem na temat:"Czym jest prawdziwa muzyka, gdzie się kończy jej odtwarzanie, a zaczyna tworzenie?".Nie posiadasz informacji o naszym wykształceniu, bo się z tym nie obnosimy!To ludzie bywający na imprezach nas oceniają - sami!My nawet nie pozwalamy sobie na wypowiedzi w stylu"Ale jesteśmy genialnymi twórcami i wykonawcami!" - nie tędy droga!!!!!!!!!!!!!
Musisz wiedzieć, że zasmuciło nas Twoje podejście do"pijanych cioć i wujków"!!!!!!To przecież ludzie, którym należy się chwila zapomnienia, melodie takie, które znają, lubią i śpiewają.My dajemy im coś, czego ty w życiu nie doświadczysz jeśli nie zmienisz nastawienia!!!Przy okazji imprez "luźnych" zapominają o kłopotach, rachunkach, zmartwieniach i codziennych obowiązkach.Są wtedy ważni - oni dla nas, a my dla nich.Radzimy się z tym pogodzić!!!!Swiat muzyczny jest na tyle duży, że pomieści jeszcze sporo innych gatunków!!!!
Określenie"chałturzyć" nie oznacza "grać na weselach ", czy innych tego typu spotkaniach.Oznacza złe wykonywanie tego, co się robi, tzn.:
- fałsze
-przestery
-pomylone słowa
-zachlanie pały, zamiast biegania z saksofonem między stołami, itp.
Tak wypowiedział się swego czasu:Andrzej Sikorowski z "Grupy pod budą", Jacek Cygan, Krzysztof Krawczyk i kilka osób, które mają więcej w tej sprawie do powiedzenia niż Ty, my i stado nam podobnych.Więc uważamy, że kolejny raz dowiodłeś, że nie powinieneś zabierać głosu w sprawach, o których za mało wiesz.
Co do twoich pytań, to odpowiedź na wszystkie jest taka:
-Gdybyśmy próbowali odpowiedzieć na nie, to postawilibyśmy się w takiej samej sytuacji, w jakiej sam się znalazłeś.Nie zabierzemy głosu w sprawach, o których nic lub prawie nic nie wiemy.Będziemy robić to, czego ludzie od nas oczekują i koniec!!!!!!!!!!Tobie radzimy to samo!!Będziemy już kończyć, bo trzeba poćwiczyć"Sto lat" za stołami.Więc nie mamy czasu na gadanie o muzyce, bo za "gadanie" nikt nie pochwali, że ładnie gramy.Trzeba więc ćwiczyć i robić co się da, aby ludzi ubawić.
Podsumowując całą wymianę informacji posłużę się cytatem Brudnego Harego(przepraszamy, że nazwisko po polsku):
"KAŻDY MA WŁASNE ZDANIE, PODOBNIE JAK DZIURĘ W DUPIE"
Cytat trochę niegrzeczny, ale głębia jest.
Pozdrawiamy, mamy nadzieję,że nasze wyjaśnienia są wystarczająco czytelne.Pa!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

zapraszam na: www.bossmusic.pl
Zobacz, posłuchaj, podejmij decyzję.
Pozdrawiam

prof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Z czystym sumieniem polecam zespół SUMMER z białegostoku, grają świetnie, wprowadzają miła atmosferę i nutkę dobrego humoru w przyjęcie, dodają swoje rekwizyty do zabaw nie tylko oczepinowych "wiedzą na czym polega ich praca" Jeśli miałabym wybierać jeszcze raz zespół na wesele to tylko ich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Polecam zespol "MASTERS" z Zambrowa! Rewelacja!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

polecam zespol SAMER grali na moim weselu i jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Zespol Imperial jest dobry. Grali u mnie na weselu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

polecam zespół AdamBand

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

a nie MagdaBand przypadkiem?

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Co kto lubi! Dla mnie głównie chodzi o to zeby zespół dobrze zabawiał gości na weselu i grał fajne nutki do potańczenia a nie popisywal się swoimi talentami. Jak ktos chce posłuchac sobie profesjonalistów to niech idzie do filharmonii albo na "konkurs mlodych talentów"!!!
BOSS jest ok polecam również ORKAN:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Mam prośbę. Czy ktoś dysponuje numerem kontaktowym do zespołu ROBBINS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Do robinssuw niemam ale polecam 506297060 raczej maja wolne terminy bardzo fajny zespół z wokalistką i niedrogi w porównaniu do innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Dzięki za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Czy zna ktoś zespół ARKADIA ? proszę o opinie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

ja znam Arkadię...Byłam na weselu we wrześniu, gdzie grali. W domu młodej przygrywają, śpiewają, na błogosławieństwo jedna z pań z tego zespołu mówi tekst, a dopiero potem błogosławią rodzice. Repertuar na życzenie, i polskie piosenki i zagraniczne, i nowsze i starsze. Prowadząca ma wiele do powiedzenia zawsze i na każdą okoliczność. Śpiewają dobrze i ze sceny jak i między gośćmi. Mają wiele eksponatów które wykorzystują w trakcie wesela, oczepiny... Ciekawe i z podtekstem ;) Potrafią rozbawić. Ale z nimi panuje zasada "Mili państwo proszę się nie gniewać, bo to na weselu wszystko wolno śpiewać". Mimo to Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

ja znam Arkadię...Byłam na weselu we wrześniu, gdzie grali. W domu młodej przygrywają, śpiewają, na błogosławieństwo jedna z pań z tego zespołu mówi tekst, a dopiero potem błogosławią rodzice. Repertuar na życzenie, i polskie piosenki i zagraniczne, i nowsze i starsze. Prowadząca ma wiele do powiedzenia zawsze i na każdą okoliczność. Śpiewają dobrze i ze sceny jak i między gośćmi. Mają wiele eksponatów które wykorzystują w trakcie wesela, oczepiny... Ciekawe i z podtekstem ;) Potrafią rozbawić. Ale z nimi panuje zasada "Mili państwo proszę się nie gniewać, bo to na weselu wszystko wolno śpiewać". Mimo to Polecam. I cena też konkurencyjna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

dzięki za odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Polecam zespoł Akcent :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Zespół z Pniewa :)
Zagra przebój "Ty mnie się nie bój" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

A ja polecam zespół Tango z Zambrowa. Wpisz w google, mają swoją stronę. Byłam na kilka weselach z ich udziałem, są profesjonalni. Jak będę się hajtać to tylko ich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

ja polecam ziomków z Kolna... Zagrają każdy utwór jaki zechcesz i do tego rozbawią towarzystwo.
A oto mała próbka ich możliwości.

http://pl.youtube.com/watch?v=e0t4uDvGm98

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Polecam zespół AWANS , fajne chłopaki, zagrają prawie wszystko i są tacy zabawni że normalnie jakby kabaret występował :) Jak będę się hajtać to ich biorę ale nie przeczę że inni też są dobrzy w tym co robią.Tylko błagam nie bierz zespołu który tworzy organista z córkami :) Fatalnie graja !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele...

Aplaus - trzech panów, super muzyka, nagłośnienie, oczepiny. Pełna kultura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org