piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolacja rozczarowanie

Postanowiłem iść z dziewczyną do jakiejś nowej knajpki ale nic nie przyszło mi do głowy aż wreszcie wpadłem na pomysł z da grasso bo nigdy tam nie byłem.Ale po tym co tam zobaczyłem już tam chyba nie pójdę a konkretnie łysy zgarbiony typ na placku z nosa mu cieknie na ciasto i robi pizze dziwnie brudnymi łapami poza tym wygląda jakby jego stary spuścił się na gnój i słońce go wychodowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Buhehe ładnie mu pojechałes ;D

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Ciekawe czy taki kozak byles tez w lokalu? Czy moze grzecznie zjadles te pizze z glutami podziekowals i wyszedles. Ogolnie to malo mnie obchodzi ten lokal i ich pizza ale skoro tak bylo to trzeba bylo to powiedziec prosto w twarz a nie teraz zgrywac cwaniak na forum. Zreszta co to za pomysl ciagnac wlasna dziewczyne do takiej pizzerni na KOLACJE. Trzeba bylo ja wziasc do mcdonalda :) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Kolacja z dziewczyną ...brzmi romantycznie, ale nie w pizzerii !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Popieram DXXXD. Każdy potrafi pojechać na forum, ale w lokalu skuli uszy, zapłaci i wyjdzie. Jak było faktycznie tak jak piszesz to trzeba było wezwać kierownika czy właściciela a pewnie "kolacje" miał byś za free. CZysty zysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

A gdzie znajduje się opisywany lokal, gdyż sama nazwa nie wiele mi mówi, ponieważ żadko zaglądam do takich lokali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

lokal jest na al legionów koło hurtowni prymus. a co do kozakowania to co? miałem mu najebać za to że taki jest czy co? natura już go skrzywdziła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

dxxxd to pewnie ty na tym placku napierdalasz i się zbulwersowałeś że ktoś zobaczył twoje brudne łapy i trędowatą morde haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Mistrzu kacper heh to co piszesz to jest dobre wymiatasz .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

martynaaa ale to nie miała być romantyczna kolacja, tylko po prostu kolacja :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

kacper mowisz o Mańku ? vel bracie L ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

lokalik wystrój jest ok ale pizza tam to totalna porażka, ciekawe czy oni chociaz sami próbowali tej pizzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Rozumiem twoje rozczarowanie kacperek. Pewnie dlugo odkladales kieszonkowe na te jedna niedziele na te wymarzona kolacje ze swoja dziewczyna w Pizzerni a tu taka lipa. Koles wam nasmarkal do pizzy a cola miala malo gazu. Pewnie po tej kjolacji dziewczyna cie pogonila i teraz uwazasz ze to przez te pizzernie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Moim zdaniem chłopak, o którym jest mowa nie nadaje się do takie pracy, dała bym go do rozsypywania gnoju, bo z takimi brudnymi palcami to tylko do tego się nadaje :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

polecam bigos w Kufelku na przyszłość :) mniam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

DxxxD ty końska spierdolino kieszonkowe to co najwyżej ty możesz dostawać ja mam dobrą prace i stać mnie na takie drobne wypady
i nie dlatego jestem zbulwersowany że musiałem wydać pare groszy tylko dlatego że ta łysa ***** w dagrasso psuje klimat tego lokalu.

także zostaw komputer i leć za biedronkę ciągać pałe za czapkę drobnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

dxxxd rozumiesz to cieniasie zafajdany?
widziałem cie na mieście jak chodzisz ze starym za ręke haha sśij pyte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Inteligencją nie grzeszycie...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

miszcza skrzywdzil :}

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

no niezłe tu słówka lecą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

Napewno masz dobra robote cwiercinteligencie kacperku bozaczol sie sezon na odsniezanie podjazdow i kaska leci ze ho ho. Moze i ciebie stac na wywalenie tej kasy ale nie stac ciebie bylo zeby podejsc do kolesia w trakcie przygotowywania placka i powiedziec mu pare konkretow. Pewnie dla tego ze nie masz jaj i straszna z ciebie ciotka jest bo ja osobiscie to bym tej pizzy nietknol juz po tym twoim opisie a co dopiero po tym jak bym to zobaczyl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolacja rozczarowanie

DXXD CZYTAJ UWAŻNIE NIE ZAMÓWIŁEM PIZZY TYLKO WIDZIAŁEM JAK BYŁA ROBIONA DLA INNEGO KLIENTA . A ODŚNIEŻANIE INTERESUJE MNIE TYLKO PRZEZ BANKNOTY JEŻELI ROZUMIESZ O CO CHODZI TY PSI NAPLĘCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org