poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
firma Pianol na Piłsudskiego

Nie wiem czy dobrze napisałam nazwę firmy dokładnie nie wiem , dzisiaj będąc w sklepie chciałam spytać o materiał na obicie kanapy pytam sie młodego pana który trzyma papieros za uchem proszę żeby podszedł do mnie ,odpowiada krótko że zaraz podejdzie więc czekam , czekam czekam i wychodzę zdenerwowana ze sklepu a patrzę a młody sprzedawca stoi i pali papierosa i nic nie robi z tego ze ma klienta. Myślę że właściciel firmy powinien zareagować na swoich pracowników -legatów odradzam tam zakupów .nic przyjemnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma Pianol na Piłsudskiego

Nazwa firmy powinna chyba brzmieć PIANPOL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma Pianol na Piłsudskiego

jak byznesmen udaje że płaci to personel udaje że pracuje.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma Pianol na Piłsudskiego

Kolejny konfident wielka paniusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma Pianol na Piłsudskiego

wiesz wszechwiedzący nie wiem ,jak byś zareagował żeby cię tak potraktowano , a jeszcze trochę kultury króliku bo cię ze złości zje piesek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma Pianol na Piłsudskiego

Tylko że to jest hurtownia więc czego się spodziewałaś? Trzeba było wysłać zamówienie faksem to by ci przywieżli na miejsce i raczej gąbkę lub piankę jak kto woli.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma Pianol na Piłsudskiego

Ps. PIANPOL nie zajmuje sie materialami na obicie... Z tym to raczej do p. Kosiorka => FARGOTEX, a poza tym to przypuszczam, ze podeszlas nie do tej osoby do ktorej trzeba... Ja bym na Twoim miejscu udala sie do biura, ale co ja tam wiem...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org