piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak zostać policjantem?

Hej:) mam 15 lat i bardziej interesuje mnie to czy warto zostać policjantem niż jak nim zostać... nie wiem jaką szkołę wybrać.. czy technikum hotelarskie czy ekonomiczne chociaż wydaje mi się że bardziej przyda mi sie szkoła ekonomiczna.. no i czy wogule czy po technikum można iść do szkoły policyjnej..
doradźcie mi coś...
pozdrawiam:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Najlepiej o tym zapomnij!!!! Święta, weekendy i wszystkie dni wolne w pracy dymasz bez tchu. Przełożeni młodzi gniewni bez pojęcia o robocie a chcą dowodzić!!!Lepiej być lekarzem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

a lekarz w świeta tez pracuje :) hehehe i za bardzo odpowiedzialny zawod :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Możesz isc ale musisz miec minimum wyk. średnie (matura). Od tego roku szkoła przyjmuje osoby cywilne. Możesz też inną drogą- przez dobór do policji i po kilku latach służby ubiegać się o szkolenie w szkole policyjnej.
Nie mniej jednak polecam coś dla ludzi o wiele ambitniejszych- Ogólnokształcące Liceum Lotnicze przy Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie- po niej praca jest zagwarantowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Jeżeli jesteś głupi, brzydki, spasiony i wkurwia**cy to idź na policjanta jeśli jesteś normalnym człowiekiem to nie idź bo sie zmarnujesz kolego hehe

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

A tak wogóle to "wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy" pzdr

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

GrubyŁKS no wiem, chciałeś być policjantem, ale ilorazik kumkania nie pozwolił odziać mundurek. Naczytałeś się tych bajek o żabkach, i teraz sam starasz się wcisnąć ten bajerek innym. Jak sam nie możesz innym nie broń - i tak cię złapią - żabciu.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

panowie za duzo chęb gró, a jak chcesz isc na gline to w budowlance jest liceum o profilu policyjnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

najprosciej jest tak :P skonczyc sredna szkole i to jest bez znaczenia jaka skonczysz :DDD a pozatym wejdz na policja.pl i tam dowiesz sie wszystkich potrzebnych Tobie rzeczy w dziale rekrutacja
i cooz moge dodac powodzenia zycze kiedys tam w przyszlosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Gdy chcesz mało zarabiać, gdy nie masz zawężone pole widzenia, gdy chcesz innym utrudniać życie to polecam bycie milicjantem.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Po pierwsze, musisz oblać egzamin gimnazjalny, lub mieć max 10%, po drugie musisz albo zapomnieć jak się czyta lub jak się pisze, po trzecie potrenuj bycie bezmuzgiem.

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

marcelus2000 i DamianE03 Dokładnie święta racja. Ja sie wogóle dziwie że ktoś chce zostać pOLICJANTEM w tych czasach. Sory nie mogłem sie powstrzymać: HWDP!!! ;d

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Typowe myslenie kibola...Jak sami nie lubicie psow to na nich nie idziecie,ale inni niech robia co chca, jedyny plus to szybka emeryturka, ale co do wynagrodzenia to jednak liche...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

"Święta, weekendy i wszystkie dni wolne w pracy dymasz bez tchu." to chyba raczej na + jest haha :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

sebek1234 zależy jakim policjantem bo takim krawężnikiem,dzielnicowym to nie ma problemu. Jak już się wybierasz na policjanta to kieruj się na konkretny jakiś wydział. A co do szkoły to w Budowlance na zielonej jest liceum o profilu policyjnym. Zawsze to jakieś małe przygotowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Biernaczento w budowlance ten caly profil to polega na wałkowaniu przepisów drogowych i innych pierdół :D taki profil to zaden profil- tak bynajmniej slyszalem od znajomych

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

Tak,ukonczenie tej szkoly nie daje żadnych przywilejów podczas rekrutacji do służby...
Sebek młody jeszcze jestes... Zobaczysz,ze póki skonczysz szkołe srednia to bedziesz chcial jeszcze zostac strazakiem,żolnierzem itp itp ;) Ale jezeli myslisz juz tak przyszlosciowo to skoncz jakies dobre liceum,potem jakies dobre studia(prawnicze,ekonomiczne) i wtedy dopiero wejdz na strone policja.pl i poczytaj troche o rekrutacji ;] Do tego czasu moze sie wiele,wiele zmienic...
GrubyŁKS-wyśmiewać to mozesz sie z zawodu swoich rodziców ok? :) Jak na razie to dzieciaku nie wyśmiewaj sie z czegos o czym nie masz pojecia rozumiesz?Bo takie "krzykacze" jak Ty to pierwsi w majty srają :D A jezeli juz chodzi o sluzbe w policji to zapewniam Cię,że nie przeszedłbyś nawet testu sprawnościowego ( o psychologu nie wspominając) .... ;))))

Pozdrawiam,cześć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

lepiej idz do wojska ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

milicja to była w prl-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

nie no kraweżnikiem raczej nie...
ale za biurkiem też sie nie widze.. myśle o pracy w terenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

wolal bym isć do dorgowki... jezdzić ściigaczem.. fajne furki teraz mają:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zostać policjantem?

jeżeli poziom twojego IQ przekracza 60 to po co masz sie marnować w Policji ? tam idą same imbecyle męczone za młodu przez starszych kolegów ....
tyle w tym temacie
przemyśl to dzieciak....
Pozdrawiam !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org