poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Program MDM



Witam planuje zakup mieszkanka z programem MDM. I mam kilka pytan.. jesli ktos moglby mi odpowiedziec to z gory dziekuje.


- Czy wczesniej mozna splacic kredyt?
- Czy bede mogla zameldowac innym osobnikow do tego mieszkania?
- Kiedy moge sprzedac mieszkanie w programie MDM.
- Czy wlasciciel mieszkania moze sie wczesniej wymeldowac?

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

Nie działa Ci Google?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

Owszem mam, chciałam dowiedzieć sie czegos od kogos kto brał taki kredyt.Na co uważać itp,itd. Nie musze sie tlumaczyc ;) Pozdrawiam

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

Działa*

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

Buziaczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

Sama kupowałam mieszkanie w tamtym roku w programie mdm zasady miały się zmienić od nowego roku. ale jak ja brałam to mieszkania nie mogę sorzedać przez najbliższe 5 lat z meldunkiem robisz co chcesz nie jest obowiązkowy więc możesz zameldować kogo chcesz. Kredyt możesz spłacić wcześniej ale nie pamiętam po jakim czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

ad.1- splata kredytu wcześniej oczywiście możliwa , ale jezeli nastąpi to w okresie pierwszych 5 lat od podpisania umowy kredytowej trzeba bedzie zwrócić dofinansowaniem (wprost proporcjonalnie do czasu korzystania z tego dofinansowania np po 30 m-c 50% dofinasowania )
ad.2- kto zameldowany nie ma znaczenia
ad.3 bez koniecznosci zwrotu dofinansowania po upływie 5 lat od daty podpisania umowy kredytowej.
ad.4 odp jak w ad.2


wszystko powyższe dotyczy MDM zaciągniętego od 1 września 2015

set

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program MDM

Zasady zmieniają się co kilka miesięcy... Prawda jest taka, że wszystko zależy od okresu. Np. teraz minimalny wkład własny to 15 proc... A mieszkania? Tylko część się kwalifikuje, patrzcie po oznaczeniach - https://tabelaofert.pl/mieszkania/krakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org