poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hakerzy atakują PO w Białymstoku

Ojeja, no już tak se nudzą i afer szukają... jak można się włamać do komputera który nie jest w zadnej sieci, a jesli by byl w sieci sejmowej to wątpie w to aby ktoś tam sie mógł włamac !, i to akurat do tego komputera ???!!!


Sposób pierwszy: Nie można bo wlamywacz musiałby wlamac sie do sieci sejmowej, a to raczej malo prawdopodobne.

Sposób drugi: wlamywaczem jest pewnie kolega z partii, albo oplacona sprzataczka ktora wgrala bezposrednio plik i zmienila tapetę,

sposob trzeci: Jesli Tyszkiewicz mial windows XP, komp był w sieci ze stałym IP , ( chyba że był router to trzeba by wlamac sie na router i przekierowac porty na komputer w sieci Tyszkiewicza ) i gdy wlamywacz mial dostep do zdalnego pulpitu ( zdalny pulpit musiaby byc uaktywniony w co wątpie ) to teroretycznie mogl to zrobic zdalnie, jednak patrz: sposób pierwszy , czyli pokonać zabezpieczenia sieci sejmowej


Podsumowująć nasze rozważania

Wątpie aby to byli HAKERZY i zeby sie wlamali, poprostu któś wzucił mu tapetę i dźwięk ręcznie a nie przez włam.

Pozostaje pytanie to czego szukali współpracownicy Tyszkiewicza w jego komputerze ? pozwolił im grzebać ?

Jedna wielka ściema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

Sposób pierwszy: Nie można bo wlamywacz musiałby wlamac sie do sieci sejmowej, a to raczej malo prawdopodobne.

watpisz w polakow? haha

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

hehehe, faktycznie zwatpiłem :) moj błąd... nie zmienia to jednak tego że chyba sie nudzą w tym Bialymstoku wladze i afery wymyslają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

co potrzebne do włamania sie na kompa:
1.IP ofiary
2.exsploit na kompa
3.ofiara musi mieś internet albo LAN z hakerem


co do stron inna historia wszystkiego nie opisuje

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

oczywiście IP musi być zewnętrzny ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

chyba nie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

ehhh, hakiery hakiery ;) i te ich exSploity ;)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

konserwa: skoro twierdzisz że nie to proszę bardzo: oto mój wewnętrzny: 10.0.0.60 i teraz powiedz mi co z nim zrobisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

powie Adminowi :P i on Ci zrobi kuku ;-P hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hakerzy atakują PO w Białymstoku

poza tym że mi może odciąć internet to za wiele się nie boję :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org