poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ratujmy Łomżę

Bez wątpienia tak. Tak samo jak księża, hiphopowscy, chorzy na raka, czy na przykład pracownicy budżetówki

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Trzymaj się DaSto - jak Ci będzie źle, daj znać - przyjadę po Ciebie !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Teraz to i mnie jest źle, ale wiem, że wszystko się kiedyś kończy... i... bedzie dobrze. Musi być! A przy okazji może trochu rozumu przybędzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

no, a jezeli się okaże, że właśnie pada ???


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Chciałabym sobie poradzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Jeśli się okaże, że pada, to odwrócimy parasole do góry nogami i będziemy w nie zbierać wodę :)
A o błocku nie pomyślałam..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Hmmm Shai a może masz wirusa ? Najlepiej zadzwoń do biura oni podobno mają możliwość sparwdzenia sygnału jaki dochodzi do twego komputera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Daj spokój ptysiowi radzi jak umie nie jego wina chłopak chce dobrze a wychodzi mu przeciętnie. Trzeba być wyrozumiałym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

:D

Pozdrawiam wszystkich :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

trudno powiedziec, ciekawosc zawsze jest;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Gosiu moim zdaniem właśnie między innymi po to jest nagrywany ten program aby w przejaskrawiony sposób uwypuklić beztalencia. Zastanawia mnie fakt braku realnej samooceny uczestnikow. Czy naprawdę niektórzy nie zdają sobie sprawy z braku umiejętności? Nie szydzę tu z konkretnych osób tylko ze zjawiska, które w tym programie jest bardzo widoczne. Ogladając program myślę sobi co oni biedni zrobią jak wrócą do swoich rodzinnych miast i będą wykpiwani przez współmieszkańców.

Nic wielkiego to jest: trochę słów, trochę snów, trochę łez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

jestem rodowitym Łomżanem i dlatego piję i będę pił nasze piwo.
Naprawdę nie możemy się wstydzić łomżyńskiego piwa bo jest dobre !!!!
i jest nasze !!!!!. Dlaczego więc nie cieszyć się z takiego sukcesu. A że w USA piją je tylko polonusy, to świadczy dobrze o nich i ich gustach, bo lepiej (nawet w stanach) wspierać coś dobrego niż zachodnie " siki weroniki".
A mam nadzieje, że sukces Browaru przyczyni się do lepszych wyników ŁKS, wiadomo lepsza kasa- lepsze warunki.

PS.
Kiedyś byłem nad Soliną, kierownik ośrodka gdy dowiedział się że jest ekipa z Łomży, przyleciał do nas i zapytał błagalnym głosem:

"CHŁOPAKI MACIE ŁOMŻYŃSKIE PIWO"

i nie chodziło tu o podleczenie kaca!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

dajcie spokój ja kupiłem płyte : Msonic CD-RW 700mb w Białymstoku chyba z 5miesięcy temu bo wtedy kupywałem kompa w Simtechu w Białym i kupielem te Rw i do tej pory mam te CD i jakoś z 20 razy nagrywałem i działają :D dałem zanie 3 zł ale opłacało się :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Polecam uwadze zainteresowanych:


40 osób bezrobotnych i zagrożonych bezrobociem z Łomży i Powiatu Łomżyńskiego skorzysta w okresie kwiecień - wrzesień z bezpłatnych szkoleń z zakresu przedsiębiorczości . Głównym celem proponowanych szkoleń będzie przekazanie wiedzy na temat prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej, a także kształtowanie postaw przedsiębiorczości u osób bezrobotnych. Podczas szkoleń jego uczestnicy wzmocnią swój wewnętrzny potencjał, będą w stanie zdiagnozować swoje własne predyspozycje, umiejętności i zainteresowania. Nauczą się posługiwać technikami kreatywnego myślenia oraz jak minimalizować ryzyko w biznesie. Każdy uczestnik kursu będzie miał za zadanie przedstawić projekt koncepcji swojej firmy oraz opracować projekt biznes planu. Dzięki szkoleniom osoby w nich uczestniczące dowiedzą się kto i w jakim zakresie będzie mógł im pomóc przy zakładaniu firmy, co przyczyni się do powstania szczegółowego rozkładu działań, które trzeba podjąć, aby zarejestrować działalność.

Projekt finansowany jest ze środków programu Unii Europejskiej Phare oraz ze środków budżetu państwa - realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zapraszamy na szkolenia
z przedsiębiorczości dzięki którym:

* dowiesz się "krok po kroku" jak otworzyć własną firmę
* sporządzisz "biznes plan" własnego przedsięwzięcia
* poznasz obowiązujące przepisy prawne
* nauczysz się wypełniać wnioski o dotacje
* zaplanujesz kampanię reklamową własnej firmy
* zdobędziesz wiedzę jakie instytucje w regionie wspierają nowe przedsiębiorstwa
* otrzymasz pomoc doradcy biznesowego

informacje: www.poz.info.pl, infolinia: 085 653-78-57
od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujmy Łomżę

Moim zdaniem osoby, które wierzą w takie bzdety to zwyczajni idioci. Ludzie mają problemy z przewidzeniem pogody na jutro a Wy wierzycie w końce świata i inne tego typu płytkie historyjki dla płytkich ludzi. Na Niebie ukazał się Jezus.. Nosz ku*wa, spadło kawałek meteorytu-KONIEC ŚWIATA! Papież rezygnuje ze stanowiska-KONIEC ŚWIATA! Rozbił się samolot w Smoleńsku-KONIEC ŚWIATA! Ale przecież fakt tak napisał a banda kretynów łyka jak pelikan wszystko co przeczyta i usłyszy w mediach. Zacznijcie w końcu używać własnych mózgów bo faktycznie Wasz świat się skończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org